Lymfodrenáž. Máte osobnú skúsenosť?

etuska
28. jan 2008

Máte niektorá osobnú skúsenosť? 🙂

olianko
28. jan 2008

etuska ahojky
ja som absolvovala lymfodrenaz ale poviem ti pravdu, ze nejake velke vysledky som nevidela.
co sa tyka toho, zeby si mala zmensit svoj objem tak to podla mna nefunguje.mne to trosku pomohlo na prekrvenie koncatin a precistenie lymfy/si myslim 🙂 / a potom som vela chodila na zachod
ale vzdy som si pri tom dobre pospala 😀

emjee
28. jan 2008

mam - jednorazovu, ale nie rucnu, len tie "nohavice" - je to velmi prijemne, nohy mas potom ako pierka 😉 lahucke

melory
28. jan 2008

idem zajtra na lymfodrenaz, dostala som to ako darcek od priatelky, bude rucna, tak sa tesiiiim, dufam, ze to bez tych "nohavic" bude tiez ucine.

emjee
28. jan 2008

mel prave rucna by mala byt ovela ucinnejsia

melory
28. jan 2008

juuuuj, super, zajtra podavam hlasenie.... 🙂

etuska
autor
28. jan 2008

tak sa tesima.Presne ako pise emjee-ak je dobry odborník,tak ručná vraj prekrví končatiny oveľa lepšie.
Olianko-ja to chcem podstupit najma kvoli prekrveniu koncatin a precisteniu lymfy. Nemusi byt zmena priliz viditelna,dolezite je to,ze to odbura skodliviny z tela. Kolko priblizne stoji 1 procedura,???

melory
29. jan 2008

neviem co stoji, dostala som k narodkam darcekovu poukazku.
bolo super, urobila to ozaj jemne a poctivo. citila som sa velmi dobre a aj sa citim.
vraj mam vypit dva litre tekutin aby sa to vyplavilo.

etuska
autor
29. jan 2008

ako dlho trvala jedna procedura?

fabiana
29. jan 2008

Ak sa môžem podeliť o skúsenosť, ja som absolvovala 20 kúr v nohaviciach a musím priznať, že som nič neschudla... ☹ Ale sú baby, ktoré schudnú po jedných nohaviciach aj 1 kg. Inak, nemali by ste mať napr. kŕčové žily a problémy so srdiečkom...

tinockaaa
29. jan 2008

ahojte, mne lymfodrenáž veľmi pomohla po pôrode, dosť som pribrala a nevedela som sa nejako rozbehnúť s chudnutím nech som robila čo som chcela ale po masáži mi váha skočila 2-2,5 kila a naštartovalo ma to. po druhej masáži to tiež bolo asi kilo. treba potom ale veľa piť, aby to vyplavilo všetky škodliviny.

melory
29. jan 2008

vazne sa z toho chudne? alebo malo by sa? bola som v tom, ze to len ozivi kozu. mne hovorila, ze na cele telo tak 1,5hod

etuska
autor
29. jan 2008

Ja schudnúť ani nemusím 🙂 len chcem ozaj vyplaviť z tela škodliviny a mat ten super pocit "lahkých noh" o ktorom hovoríte 🙂 -bo ma velmô bolia

melory
29. jan 2008

etuska tak o tom je lymfodrenaz...ked mi robila krk tak som mala az zimomriavky. a kedze beham okolo dvoch deti, tak nohy veru lahke boli.

etuska
autor
3. feb 2008

Baby -a čím ˇ"útočíte"na celulitídu????-máte odskúšané nejaké prípravky,kt. ozaj zabrali? 🙂

etuska
autor
3. feb 2008

Ešte k tej lymfodrenáži-Aký má byť interval medzi jednotlivými procedúrami????

dandinda
29. feb 2008

ja som absolvovala celu kuru to bolo asi 10krat v nohaviciach a mam pozitivne skusenosti, zhodila som, co som chcela, ale hlavne isli dole cm, kde boli navyse.No tiez som chcela hlavne precistit a to sa hadam zadarilo 😵 No najdolezitejsie je dodrziavat pitny rezim, hlavne cistu vodu, caje a ziadna cola a take srandy.Ak neviete odolat kave, tak si ju dajte, ale to je minus z pitneho rezimu, takze to treba hned doplnit 😅
To bolo asi pred 4mi rokmi, neskor som chodila 1krat do tyzdna na masaz a tu som sem-tam vystriedala s manualnou lymfodrenazou.teraz idem uz len obcas. lebo aj kamoska-maserka ma babätko 🙂 Inac od tej kury som zacala dodrziavat jeden ocistny den do tyzna, cize nic len voda.Dodrziavala som to cca 3 roky, az kym som neotehotnela, potom som to neriskovala, ale hlavne si maly pravidelne pytal 😅
etuska-ja som chodila 10 dni vkuse, jasne, ked sa dalo,ale cela kura sa odporuca 1-2krat do roka, aspon, co si pamätam 😕 A mne tiez islo skor o celulitidu ako o kila a fungovalo to 😎
Prave som zacala uvazovat,ze to opät absolvujem, no nie som si ista, ci je to vhodne, ked este kojim...Neviete niekto poradit?

etuska
autor
1. mar 2008

Dandinda-vdaka.Pises,ze si chodila ku kamoske.Netusis kolko taka procedura stoji?

happy23
1. mar 2008

Dandinda, lymfodrenáž je detoxikačná masáž takže nie je vhodná v období kojenia, pretože škodlivé látky ktoré z tela "odchádzajú" von sa ti dostanu aj do MM. Je to typ masáže, ktorá podporí spomalený a správny tok lymfy (tekutina v podkoží), ktorá sa filtruje v uzlinách po celom tele, tým sa telo prečistí, čím môže človek aj trošku schudnúť, povedala by som že je skôr dobrá hlavne na opuchy, pocit tažkých nôh a celkové prečistenie a myslím že okrem toho je to príjemný relax. A koľko lymfodrenáž stojí? Ako kde a ako aká (závisí či ručná alebo strojová), ale každopádne si myslím že dotyk ľudskej ruky žiadny stroj nemôže nahradiť 🙂

etuska
autor
1. mar 2008

Happy-aj mna zaujima skor ta rucna 🙂

happy23
1. mar 2008

Tak si skús zistiť niekde v okolí v salonikoch ceny, je to drahšia masáž než klasika, tu v PN sa ceny pohybujú od 500Sk hore za 1,5hod, ale viem že sa dá nájsť aj lacnejšie 😉

dandinda
2. mar 2008

happy-vdaka, princip lymfodrenaze poznam, len som si nebola ista, v akom rozsahu sa dostavaju skodlive latky do MM. 🙂 Musim sa pridat, ze stroj a ruky sa nedaju porovnat 😉 ako som pisala, kamoska-maserka je prave na MD, takze teraz je velmi tazke sklbit dve babätka 😅
etuska- cenu ti presne nepoviem, fakt si to nepamätam, lebo som tam chodila kazdy tyzden, raz na klasiku a inokedy na lymfo a urcite som mala specialnu cenu ako pre mna 😵 Ale mozem sa kamosky spytat, ona bude mat iste lepsi prehlad 🙂

angelsigh
21. nov 2010

Ahojte.
Neviete prosím poradiť ale fakt dobrú masérku na ručnú lymfodrenáž tuna v BA?
Akosi nemám dovahu nabehnúť len tak do neakého salónu :(
Radšej by som išla niekam kde to má už niekto odskúšané.
Moc ďakujem :D
Mirka

domca1522
8. máj 2012

ahojte. Prosim vas neviete mi poradit nejaku bezbolestnu liposukciu?? ale v okoli zvolena alebo banskej bystrice.??prosim vas napiste mi ak mate nejku skusenost.. dakujem

simona086
31. máj 2012

ahojte, ja chodím na lymfodrenáž sem http://inalinia.sk/sk/services/id/21/telove-ose... a po prvotnom strachu (nevedela som, do čoho idem) musím povedať, že to fakt má zmysel - cítim sa určite lepšie a výsledky sú doslova hmatateľné. 😀

xlucia
10. aug 2012

@angelsigh mas uz nejaku dobru skusenost? tiez nieco take hladam

esmika
11. jan 2013

ahojte, poznám dobrú lymfo masérku v trnave. robí aj klasiku a vie poradiť aj cviky na opuchy, chrbticu...

axelrose2
27. jún 2013

@etuska , na celulitidu mam odskusanu lipomasaz ( LPG Lipomassage ). velmi prijemna procedurka - vyuziva sa vakuovy podtlak a specialne masazne hlavice. super zabera na celulitidu, usadeny tuk. na zaciatok sa robi vzdy lymfodrenaz pre rozprudenie lymfy a potom sa osetruje celulitida alebo faldiky, co potrebujes... je to francuzska metoda, je to odskusane, funguje ;)

lenkavorcakova
24. júl 2013

Ahojte ja by som chcela vediet ci ta lymfomasazne nohavice su dobre aj na krcove zily vysli mi nejake pocas tehotenstiev a chcem ich dat prec...no nechcem vyhodit peniazky ak to nepomoze..dakujem babenky..;)

lucinka1552
24. júl 2013

Neviete prosím poradiť ale fakt dobrú masérku na ručnú lymfodrenáž v Snine poprípade v Humennom?

lucinka1552
24. júl 2013

@emjee Prosím ťa nevieš mi poradiť aká lymfodrenáž je dobrá pri opuchoch na lepší odtok lymfy z dolných končatín? dakujem