Máte skúsenosť s týmito tabletkami na chudnutie?

zuzanna11
31. aug 2012

Je to na formovanie postavy..atd... 😨

trish31
31. aug 2012

Blbost to je.Hybaj behat.

miskap2111
31. aug 2012

Strata peňazí. Uprav stravu a zaraď pohyb. To určite funguje.

blondiee83
31. aug 2012

Jasne - čím viac balení si kupis, tým menej peňazí ti zostane na jedlo ... A schudnes 😀

zuzulienka1973
31. aug 2012

Keby to fungovalo ako pisu,tak by sme boli vsetky ako prutiky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

triniti190
31. aug 2012

ja na take veci už čo sa týka chudnutia neverim vyskušala som všetko... a nič ☹ a teraz som si od maja upravila stravu a schudla som 15kg do dnešneho dna... viac sa hybem a menej jem... to je pravidlo .... chodim na stacionarsky bycikel a to pomaha... 😉

nef2702
31. aug 2012

ja sa divim ze ma vobec este niekto tendenciu tymto veciam verit.. ziadne tabletky ti nevyformuju postavu!!! treba upravit stravu a cvicit, potom sa ti postava sformuje a nie od takychto hovadin🙂

sympa1
31. aug 2012

vyformovat postavu ti pomoze len a jedine cvicenie na to zamerane 😉

mircalla
31. aug 2012

Nemam, ale svojho casu som pred mnohymi rokmi naivne skusila ine tabletky na chudnutie, tiez tabletky na zvacsenie poprsia atd...🙂) Musim povedat, ze urcite nepomohli ani jedny ani druhe🙂)

claudibaby
1. sep 2012

No tak ja budem asi jediná, ja som tie tabletky brala, ale žiaľ som mala iba jedno balenie, odvtedy som ich v lekárni nevidela a veru mi pomohli, ja síce mám zdravotné problémy, no pred svadbou som ich brala a veru že som schudla, no popri nich som brala ešte aj Aloe vera.

limet178
6. feb 2014

adresované claudibaby 🙂 tak to si schudla zásluhou Aloe vera, aj mne sa to vďaka tomu podarilo, je to zázrak tretieho tisícročia, len treba pochopiť a naštudovať si ako a prečo to funguje, na čom je založený 🙂..príroda je príroda 🙂

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz