Máte skúsenosti s chudnutím podľa Macingovej?

janettt
8. nov 2009

Ahojte baby chcem sa spitat ci niektora nemate skusenosti s chudnutim podla Antonie Macingovej.Moc ma to zaujima ak mate skusenosti prosim poradte ako vy pada stravovanie.Dakujem

mausik01
22. apr 2015

@lienocka292 tak to nemam. Skore uzdravenie.
Inak kila az tak nejdu dole ale centimetre ano 😀

susanne6
22. apr 2015

takže-začínam zajtra, kto sa pridá??? 😎

lienocka292
22. apr 2015

@mausik01 dakujem.. 🙂 u mna tie cm tiez pomenej idu dolu.. Mozno to je aj tym ze som nemala vela vody v sebe alebo neviem preco.. Ty si kolko za 2tyzdne stratila z cm?

lienocka292
22. apr 2015

@susanne6 no ja uz som zacala 3tyzden ale rada ta podporim.. 🙂 horsa dotoho! 🙂

sissi86
22. apr 2015

@lienocka292
ahoj...tak nakoniec šlo dolu 7kg...a už mesiac dáky nedržím nič jem normálne všetko...nakolko nemám vôbec teraz čas na vyváranie...zmenil sa mi metabolizmus....samo od seba šli dole dalšie dve kg...bez námahy...bez cvičenia bez obmedzeníí....zjem čo chcem zjem to kedy chcem🙂 len množstvo musím kontrolovať samozrejme...od mája idem na to druhý krát...ešte pať kg chcem dať dolu tak uvidíme čo to spraví či dačo pôjde dole alebo čo...jediná nevýhoda je že ked som sa vrátila späť na normálnu stravu to bruško ktoré tak nádherne spľaslo pri detoxe je zas späť...také vyvalené nakoľko necvičím...kdežto pri detoxe sa tak zmenšilo vtiahlo že vyzeralo že cvičím 🙂)))držím palceee vsšetkýýým

mausik01
23. apr 2015

@lienocka292 ja som sa nemerala ani nevazila pocas tych 28dni. Stacilo mi ze som obliekla rifle co som 2-roky nenosila

lienocka292
23. apr 2015

@sissi86 tak to krasne 7kg dolu.. Gratulujem.. 🙂 tak sa od maja znovu drz pri detoxe.. 🙂

lienocka292
23. apr 2015

@mausik01 tak to bola tidz super motivacia.. 🙂

susanne6
23. apr 2015

takže dnes raňajky a obed už za mnou...chutilo, len myslím,že do jablka s mrkvou si budem dávať menej medu a hrozienok...bolo mi potom hrozne sladko a ťažko ☹

pejka
24. apr 2015

mne tie ranajky vobec nevyhovuju..strasne zle mi bolo z nich bolo potom som vyradila med a hrozienka a ani gp nepomohlo..

susanne6
24. apr 2015

@pejka ja som už tiež vysadila med aj hrozienka, bez toho mi to chutí viac a hrozienka schrúmam ako samostatnú pochúťku 😀

erulisse
1. jún 2015

inak zeny ako to je s tym maskrtenim medzi jedlami? mozem hrozienka a orechy kolko chcem?? milujem tu kombinaciu a bojim sa aby mi to prilis nezdvihla energeticky prijem....

mausik01
1. jún 2015

@erulisse ja som doobedu jedla orechy a poobede ovocny jogurt.

zuzka2010
1. jún 2015

Baby cim mozem nahradit cviklu?

bandura
2. jún 2015

@zuzka2010 cervenou kapustou, mrkvou, jablkom 😉

vralen
3. jún 2015

mozete mi napisat recept na prve dva dni. kupila som si knihu ale pred dvomi rokmi a neviem kde som ju zapatrosila. musim ju pohladat a zajtra by som chccela zacat. dakujem

elenakrasna
9. jún 2015

ahoj kocky.uz 4 den na 28cke.vcera krce v bruchu,nevolnost...dnes uz je to lepsie..ale...dala som menej orechov...cesnak aj cibulu vysadila.Len zeleninka a olivovy olej.
Jablka mrkva, hrozienka a velmi opatrne orechy....tesim sa,ze je lepsie a ja mozem pokracovat

vralen
9. jún 2015

aj ja som mala bolesti a mala som problemy so zlcnikom, tak som prestala

mausik01
9. jún 2015

@vralen mam na svojom blogu album a tAm mas jedalnicek

lienocka292
9. jún 2015

@mausik01 ahojko ako sa mas? Ako si napokon dopadla s detoxom? Kolko sa ti podarilo zhodit celkovo? Mne len 3kg.. A teraz pri delenke kilo.. Ale citim sa uzasne.. 🙂

mausik01
10. jún 2015

@lienocka292 ahoj dakujem. Mam sa fajn 7-kil nakoniec zislo dole. Teraz som mala prestavku a od pomdelka idem este raz na 28-dni.

susanne6
10. jún 2015

@mausik01 krásny výsledok 🙂

mausik01
10. jún 2015

@susanne6 dakujem len este raz tolko treba dat dole 😕

susanne6
10. jún 2015

@mausik01 nie len tebe, aj mne,ale ja som zistila,že mne pri prvom ubudli ledva 2-3 kilečka, teraz som na druhom detoxe 😝

lienocka292
10. jún 2015

@mausik01 tak to si krasne zhodila.. Gratulujem..🙂 a potom si sa dala na semafor ci opat do normalnych kolaji?ja od februara celkovo 5kg dolu ale este 2by som chcela dat dolu.. Ale to uz asi detoxom nepojde..

mausik01
10. jún 2015

@lienocka292 semafor ale porusila som vela krat. A pecivo vobec. Peciem si sama zemlicky z otrub

lienocka292
10. jún 2015

@mausik01 ja som semafor tiez vobec nedrzala.. Akurat sa z toho len inspirujem.. 🙂 a na tie zemlicky z otrup nedas receptik? 🙂 rada vyskusam.. ;)

mausik01
10. jún 2015

@lienocka292
Biely jogurt ak sa da 0%tuku
4lyzice ovsenych otrub
2lyzice psenicnych otrub
1 vajicko
1/4cajovej lyzice prasku do peciva
Sol
Kmin. Alebo rozne semiacka
Vsetko zmiesat. A na papier na pecenie s lyzicou davam a tvarujem si raz zemlicky raz placky
Peciem na 180stupnov. Cca 12-15min

bandura
11. jún 2015

@mausik01 prosim to je recept naco?

mausik01
11. jún 2015

@bandura Nejem pecivo tak si peciem vlastne. Ovsene otruby viazu tuky a psenicne pomahaju ich vylucovaniu. Ked som drzala dukanovu dietu tam sa jedli tieto zemlicky