Máte skúsenosti s chudnutím podľa Macingovej?

janettt
8. nov 2009

Ahojte baby chcem sa spitat ci niektora nemate skusenosti s chudnutim podla Antonie Macingovej.Moc ma to zaujima ak mate skusenosti prosim poradte ako vy pada stravovanie.Dakujem

ianitka
8. nov 2009

http://www.detoxi.sk/ tu ma odkaz na tu knihu

ianitka
8. nov 2009

http://lesk.cas.sk/clanok/81506/antonia-macingo...
a este toto, tu jej tusim mozes klast otazky o stravovani 😉 ak to este funguje

momka
8. nov 2009

Aj ja som si ti prečítala, skúšal to niekto?

janettt
autor
8. nov 2009

Dakujem baby ale chcela som skvor osobne skusenosti kto ma knihu.Nemozemsi na materskej dovolit kupit tie knihy,tak som sa chcela spitat ci by mi niektora nenapisala jedalnicek na tych 28 dni.Ale velmi malo bab otom nieco vie vedsinov fici 90-dnovka a delena.Ta prosim napiste tie ktore viete nieco viac.Na strankach je len velmi malo otom inak by si nikto tu knihu nekupoval.Tak pekne dakujem .

ianitka
8. nov 2009

no nasla som este nejake diskusie o tomto sposobe chudnutia a bolo to tak pol na pol, zopar ich ten sposob "ospievalo" a dalsie zas uplne zatratili - ze lutuju, ze tu knihu kupili

pastuska
8. nov 2009

Ahoj,

moji rodičia chudnú podľa nej, a teda fakt im to ide. Moja mama v 51 rokoch stratila brucho po troch pôrodoch, to som sa teda čudovala. Otec mal nad 110 kíl, má už pod sto.
Držia sa, som až prekvapená, lebo otec je práveže typ labužníka, ktorý si nič neodoprie.

janettt
autor
9. nov 2009

Ahoj pastuska aj ja si myslim ze to bude asi dobry sposob ako zacat ked maju nato dobre ohlasi aj starsi ludia a muzi co som si precitala na strankach.Ta pani pise ze nezalezi natom kolko vazime ale kolko mame podkozneho tuku. 😉

bihan
9. nov 2009

To je pekná kravina.. podkožný tuk je čisto estetická záležitosť a je prakticky neškodný. Zdravie ohrozuje tzv. viscerálny tuk, ktorým sú obalené naše vnútorné orgány.

Nič, čomu sa hovorí "diéta" alebo chudnúci program z princípu neverím, lebo sa to nedá držať doživotne.

makulienka
31. aug 2010

ahoj-te,

ja som sa dostala ku knihe a. mačingovej a hlásim, že od 02. septembra si idem ,,nasadiť,, jej diétu ... sama som zvedavá ... budem informovať, ako sa mi darí ... .

p .s. : má niektorá z vás už skúsenosť s touto diétou??? keďže posledný príspevok v tejto diskusii je 10. mesiacov starý ... .

vieri22
16. okt 2010

ja som sa tiež dostala ku knihe a.mačingovej , len tento týžden som začala s jej dietou....len som zvedavá ...ako sa Vám s dietou darí....

jazminn
20. okt 2010

Ahojte, môžem sa pridať? Dnes mi došlá tá kniha, zajtra idem na nákupy a začínam. Som zvedavá... ako dlho vydržím, pretože ja nemám veľmi pevnú vôľu 😒

nikka23
21. okt 2010

ahojte baby, tie čo máte knihu aj s receptami, ako ste na tom, dá sa to vydržať, oplatí sa do toho pustiť? Ja by som najprv chcela prejsť tou 28 dňovou detoxikáciou a potom sa preorientovať na zdravý životný štýl, no tiež uvžujem či sis tú knihu mám kúpiť 🙂

vieri22
22. okt 2010

Ja som po pôrode pribrala dosť vela aj 20 kil....ale som už tri roky po pôrode,kolíše sa mi váha raz schudnem tak 4 kila potom priberiem 5 kil....hned ako som dostala knihu Zhubnete najednou provždy som začala s 28 detoxikačna kúrou....nemala som čo stratiť,mám silnu motiváciu ....lebo viem ked už ani teraz nebudem schopná schudnúť , tak asi nikdy a tie kilečka na mne ostanú....stále dokola počúvam, ako som pribrala....teraz mám 11 den z tej 28 dennej detox.kúry

jazminn
22. okt 2010

ja mám dnes prvý deň. Včera som urobila nákupy na týždeň. Najhoršie to bude s tou vodou-4litre na deň to je strašne veľa. No uvidíme... 😀

jazminn
22. okt 2010

@vieri22 a máš za tých 11 dní aj dačo dole?

vieri22
25. okt 2010

tak za 11 dni som schudla 2 kila...ale napr. na brušku už lahšie zapnem nohavice...a s tou vodou ako som čitala v knižke iba v letných mesiacoch odporúča 4 litre, teraz iba 3 litre...

jazminn
25. okt 2010

@vieri22 aj ja som to už našla a podľa krvnej skupiny nemôžem jesť kuracie a ja to mám najradšej.

vieri22
26. okt 2010

presne ako ja nemôzem jesť kuracie,som krvná skupina B..včera som mala kuracie so zelerom ,tak som radšej kupila morčacie mäso......len to ma utešuje, že si môžem dať zemiaky.... 😅 už si začala s tou kurou

miika
19. máj 2011

Ahojte, je tu niekto kto berie tu 28-dnovu kuru podla Mačingovej? Knihu som si kupila uz zaciatkom aprila, ale recepty sa mi zdali cudne, tak som knihu zalozila. Potom som sa dostala ku knihe Mira Veseleho, ktory schudol 35kil, a po precitani som si povedala ze zacnem bicyklovat na stacionarnom bicykli. Kupila som si merac tepu, aby som cvicila v aerobnom tempe a chudla hlavne tuk. Takto som bicyklovala 2 tyzdne a schudla som 2 kila. Stravu som vsak nezmenila. Nato si moj muz zlomil ruku a zostal po operacii doma a som si povedala - teraz alebo nikdy. Nahovorila som jeho aj moju maminu na tu 28-dnovu kuru a povedali ze teda idu do toho so mnou.

Nase dovody:
Ja som 4 mesiace po porode, kojim, mam asi 7kg nadvahu a neobliekla som ine nohavice ako tehotenske kvoli bruchu. Muz ma asi 20kil nadvahu - co pribral pred 4 rokmi ked prestal fajcit. A mama ma tiez pneumatiku a chcela by schudnut asi 6-7kil. Co sa tyka jedenia po 28-dnoch - vsetci sme A-cka, takze mozeme jest to iste, co je vyhoda a jedine moje tretie dietatko je AB, ale ten je este na mliecku :o)

Dnes je to stvrty den co sa krmime vylucne jedlami z toho jedalnicka. Jedla su vcelku chutne - napr. taky mrkvovy perkelt znie cudne, ale je to velmi chutne jedlo. Ranajky su tiez obrovske a chutne. Je pravda ze mi chybaju ostatne jedla - napr. jedenie obycajneho chleba mi hrozne chyba, alebo mam chut na cokoladu - hoci sa vsade uvadza ze clovek pri tychto jedlach nema chut na sladke. Ale chcem vydrzat a dufam ze vydrzia vsetci, v trojici sa lepsie chudne a vari.

Budem rada ak sa tu najde este niekto kto tiez absolvuje tu kuru, mozeme si vymenit skusenosti, recepty a tak.

Detom samozrejme davame jest normalne jedla.

suknicka
19. máj 2011

@miika my sme absolvovali tuto kuru asi pred rokom ..nie som si uplne ista..ja som sice schudla asi len 2 kila, ale manzel s nadvahou tiez nejakych 20 kg schudol asi 5..ale celkovo sa citil ovela ovela lepsie.. a na moju obrovsku radost prestal v noci chrapat 🙂 a fakt to bolo kvoli tej kure..totiz nedavno som mu na jeho vyziadanie upravila stravu podla macingovej a opat prestal chrapat ;) nastastie mam manzela ktory nepotrebuje mat denne rezen alebo klobasu..a oblubuje napr. fazulove lusky s tvrdym vajickom alebo s tuniakom..🙂
nedodrziavame striktne tu 28dnovu kuru..manzel castokrat nestiha ranajkovat, pripadne mu nestihnem/nevladzem pripravit obed do prace (som 3ti krat tehu s nevolnostami po cely den) ale snazi sa dat si na ranajky biely jogurt s orieskami, medom, hrozienkami..to mame radi..a taktiez ovocie s medom a orieskami ;) to jablko a mrkva nastruhane mi pocas tej kury teda riadne slo na nervy uz :D :D uz som to neznasala..ale prave tieto sladke ranajky ta maju zbavit tej chuti na sladke.. ale kazdopadne myslim ze ked mas chut a das si kocku bude to uplne v pohodeee..kocku nie tabulku 🙂
dnes je stvrtok..ak chytas primu skus vecer pozriet "jste to co jite" vyborne rady su tam co jest co nejest..ake cviky na ten ktory problem a tak 🙂

ja osobne mam rada hraskovu polievku mixovanu s pestom..to robim dost casto..aj deti ju lubia (3r 4m, 1r 9m), taktiez mrkvovy perkelt, to kuracie masko so zelerom je vyborne a na moje prekvapenie mi strasne chutil aj ten salat z cvikly..ale cvikla doma uvarena..urcite nie kupena v sklicku ;)

myslim ze ak tvojim detom budu chutit tie jedla od macingovej tak by som im ich pokojne davala..su to zdrave jedla, plne vitaminov a je tam vlastne vsetko co potrebuju..akurat niekedy v kombinaciach na ktore nie sme zvyknuti ;) pozdravujem a drzim palce s kurou 🙂

ketrinka29
2. jún 2011

@janettt Ahoj!!! Tak ja môžem povedať z vlastnej skúsenosti a po odskúšaní som túto stravu priam nútila každej kamoške, možno ani nie kvôli chudnutiu, ale aj pocitu. Musím povedať, že ja som sa dostala len po 2týždeň, nevyskúšala som ju celý mesiac, ale dva krát som si zopakovala prvé dva týž. Schudla som 2kg, ale to nie je až také podstatné, ako sa odmerať pred a po. Ide dosť dole z objemu, čo je asi viac ako váha, aj pri cvičení človek váži viac, lebo naberáš svaly a tie sú ťažšie ako tuk ale spevnenie a vytvarovanie tela je lepšie, nie? 😉
Niektoré veci sú chutné, teda väčšina, ale to je aj v normálnej strave, že niečo chutí viac iné menej. Myslela som si, že budem len pri takejto strave hladná, ale vôbec som nepociťovala hlad ani chuťe na sladké a žiadne zajedanie po jedle. Splaslo mi brucho, mala som pravidelne stolicu, odkyselil sa mi organizmus, žiadna záha, grganie po jedle, vyčistila sa mi pleť a zlepšila imunita. Ja som mala výsledky rýchle, moja mama pomalšie, ale tak to má fungovať, že najskôr sa ti upraví to, čo v tele má a až potom to začne zaberať na chudnutie. Je to skôr o zdraví, než o diéte. Aj teraz si občas uvarím niečo z tej knihy, lebo som tehotná a chcem papkať všetko, ale určite sa po pôrode vrátim do tejto výživy a aj k cvičeniu. Jedlá sú rýchlo pripraviteľné, jednoduché, ale aj chutné. Už si nebudeš musieť lámať hlavu, čo si dáš na obed, mne ten režim vyhovoval a mala som vždy všetko pripravené. Odporúčam!!! Nechcem preháňať, ale 2,5roka sme sa snažili otehotnieť a nedalo sa ani po umelom oplodnení, tak som začala s takouto očistou tela, aj cvičenie, aloe vera šťavu piť...a podarilo sa a to sme vraj mali šancu prirodzeným spôsobom 1:1 000 000, tak ja som tá 1!!!! Pomohlo mi určite aj toto, hlavne v tom odkyselení organizmu. 🙂

m.a.r.t.i.n.a
9. jún 2011

Ahoj kočky,

ja som si tú knihu objednala cez net pred niekoľkými mesiacmi. Dokázala som sa stravovať podľa nej cca dva týždne, najhoršie išli do mňa tie raňajky-jablko+mrkva+med+orechy...nešlo mi to dole krkom 😀 , musela som sa strašne premáhať. Myslím,že mi to dobre naštartovalo metabolizmus, cítila som sa dobre a niečo som aj zhodila.Potom som už presne nešla podľa toho,ale zase som sa ani neprejedala a začala som raz týždenne chodiť na step aerobic.Od Vianoc som dala dole 7kg 😎

cessy
5. nov 2011

Ahojte, drzi nieko tuto detoxikacnu kuru???? 😕

cessy
7. nov 2011

halo nikto?? 😨 😨 😨 😨 😨

zuzana17
25. nov 2011

@cessy Ahoj, ja som držala 🙂 tento mesiac

cessy
25. nov 2011

@zuzana17 a ako si to zvladla 😕

zuzana17
25. nov 2011

@cessy no c elkom dobre, zvykla som si a dalo sa to vydržať 😉

cessy
25. nov 2011

@zuzana17lebo ja som to tiez drzala, ale vydrzala som len 3 tyzdne. neako som to nezvladla. toto mal byt posledny tyzden

cessy
25. nov 2011

😢

kaja29
27. nov 2011

No ja som podla programu pani Macingovej vydrazala tyzden, strava nie je velmi pestra najma tan prvy detoxikacny mesiac mi bolo na zblaznenie, samozrejem vsade su zverejne len pozitivne ohlasy ale pravda je taka ze chute lomcuju snad s kazdym a treba velmi pevnu volu aby ste sa ovladli. ja som si miestami uz "trhala vlay" nie doslovne:D aby som nezjedla nieco ine a to bol len tyzden jedla mi uz v takom mnozstve nechutili (verte aj ked mate mrkvicku ci fazulku rady ked jej mate jest cistej plny tanier nemate chut ju ani vidiet) a v neposlednom rade som bola aj nervozna preto odporucam skor zvazit ci tych 15eur(za knihu) a peniaze za potraviny nie je lepsie investovat do peramanentky do fitnesscetra a jednoducho obmadzit sladke pecivo a zmensit porcie neprezierat sa vecer ak si toto dokazete odopriet a prinutite sa sem tam aj zacvicit (aspon trikrat do tyzdna nieje to nic strasne dokonca vas to aj nakopne energiou a endorfinmi) garantujeem vam ze shudnete a nepotrebueje sa na to obmedzovat nijakym striktnym programom. to je moj nazor z mojich skusensti 🙂))