Máte skúsenosti s chudnutím podľa Macingovej?

janettt
8. nov 2009

Ahojte baby chcem sa spitat ci niektora nemate skusenosti s chudnutim podla Antonie Macingovej.Moc ma to zaujima ak mate skusenosti prosim poradte ako vy pada stravovanie.Dakujem

kamilkak
4. máj 2014

@kity125 - zeleninku si treba upravit podla vlastnej chuti a pojde to

kity125
4. máj 2014

@kamilkak snažim sa ju upravit ale ked jem kazdy den na ranajky mrkva jablko orechy,hrozienka med tak to ide asi kazdemu potom hore krkom, a prvý krat fazulka mnam ale už treti krat to som mala problem ....cvikla to same...ale inak milujem zeleninu...a kazdy chvali mrkvový perkelt tak ja s nim mam teda dost problem....

stanustek
4. máj 2014

@kity125 držím palce aj ja pôjdem do toho...tiež mi po dcérke zostalo 6kg. 🙂 Inak pri kríze sa vždy píše že ak to aj nevydržíš a zhrešíš tak na ďalší deň máš pokračovať tak to som zvedavá lebo moja pevná vôľa je na bode mrazu.

kamilkak
5. máj 2014

@kity125 - pri mojom druhom detoxe som perkelt vobec nejedla ... 😒

kity125
5. máj 2014

ale dnes sa strasne tešim na konečne "normalny" obed cestoviny s kalerabom mnam mnam moje oblubene cestovinky už začinam 8 den a citim sa skvele citim to už na nohaviciach a som rada že som tu krizu prekonala a idem dalej

muriel293
20. jún 2014

ach mne strašne prestrašne nechutí ta prekladaná cuketa brr brr aj cviklový šalát mi ide už aj ušami a tie strúhané raňajky ako sa mi prvý deň páčili tak mi lezú piaty na nervy ale vydržím už keď som začala...uvidíme

zuzka2501
17. sep 2014

kocky prosim vas nie je nahodou vytvorena skupina mačingovej? ak ano poslete mi na nu link? dakujem 🙂

188
26. okt 2014

Ahojte, pridám sa k Vašim postrehom. Ja končím tretí týždeň a zatiaľ žiadny problém vydržať. Nepotrebujem veľa schudnúť, tak 3 kg. Čo sa mi už aj podarilo. Hlavne som potrebovala upraviť stehná. A super výsledok, nemerala som to, ale na nohaviciach to vidím, sú prvýkrát super voľné. Teším sa, lebo to bol môj najväčší problém. Cítim sa skvelo. A čo sa týka cviklového šalátu, tak som pridala trochu jogurtu ( ten sa môže medzi obedom a večerou), a ten zjemnil chuť cvikly, tak to bolo super. Možno sa to nemôže jesť spolu, ale tak som do seba dostala aj cviklu. A asi to až tak neprekáža, keďže výsledok je viditeľný. Ja som spokojná a už som kúpila knihu tete aj svokre. Tá začína bud. týždeň, tak som zvedavá. Asi je to všetko o pevnej vôli, úprava stravy je niekedy náročná. Sme zvyknutí, na naše slovenské jedlá. Všetkým držím palce, bojujte ale s radosťou,.

bohumila1988
28. okt 2014

Ahojte, mam za sebou 3 tyzdne macingovej a pocas toho 3. tyzdna som vobec neschudla... ma s tym niekto skusenost? robim niekde chybu? Diky

nissank
28. okt 2014

@bohumila1988 to nie je dieta ale detox.

bohumila1988
28. okt 2014

@nissank to viem, len doteraz som aspon trochu chudla, nie vela ale predsa... vela ludi pri tom tiez schudlo a nie malo... takze ma to zarazilo, ze teda nic neslo dole...

nissank
28. okt 2014

@bohumila1988 zalezi to aj od toho ,ze kto ma kolko nadvahy 🙂

bohumila1988
28. okt 2014

@nissank no ved to ze ja mam aj dost... ale tak uvidim...mam este tyzden pred sebou

sissi86
5. feb 2015

Tuto detoxikacnu kuru len a len odporucam.ja co som sa nevedela nikdy ovladat zvlast vecerne vyjedanie kazdy den skadkosticka... Nadvahu mam asi 10 kg.drzim program druhy tyzden nemam chut na sladke nemam chut na nic ine.jedla su chutne clovek nepocituje hlad pretoze podla p.antonie treba jest do max.nasytenia a cim viactym lepsi efekt.ani rraz za tych 10 dni co to momentalne k dnesnemu dnu drzim som nemala pocit hladu.schudla som tri kg a nevravim o tom,ze brusko dole zo stehien zo zadku... Nadhera sa kazdym dnom pozerat do zrkadla ako to mizne zo mna🙂 velkost mam uz o jedno cislo mensie ako donedavna.som zvedava ked vydrzim ...na fibalny vysledok🙂 a co je najuzasnejsie...zmenia sa stravov.navyky a chute.po skonceni budem urcite nadalej pokracovat v stravovani podla p.antonie a zmenim aj strav.navyky syna.dalsi plusovy bod je ten ze telo si tak zvykne na tuto stravu ze odmieta potom stravit tazsie veci.. Syn nedojedol hotdog doma a ja som ho dojedla s takou chutou ze az...to bol jediny prehresok kt.som olutovala nakolko cca po 20 min.mi zacalo byt tak zle ze vsetko slo do wc.co ma velmi potesilo pretoze uz teraz viem ze k niektirymveciam sa uz po diete nevratim.definitivne vysadim z jed.listka.drzim pakce kazdej ktora sa do toho pusti.pri tomto bude aj pevna volapretoze kazdy novy recept ked idem robit tak sa nan tesim ze ako bude chutit.oodporucamaj kvoli zdrav.problemom.zlepsi sa pokozka akne zmizne zmiznu predmen.syndromy takisto menstru.bolesti znizi sa cholesterol a kooopa dalsich veci.Kvoli zdraviu treba hlavne vydrzat🙂

vanesa777
7. feb 2015

Ahojky, my sme Macingovu v praci drzali vsetky baby. Bolo to super, lebo sme sa navzajom podporovali. Po kure mala kazda dole minimalne 4 kila. Ziadnej nechybali sladkosti, ani pecivo, toho sme sa bali najviac 🙂. Z coho sme boli na nervy bolo vecne struhanie a krajanie 🙂. Ked dokojim, idem na to znova 🙂

erikaero
18. feb 2015

A čo "jojo-efekt"? Kto má skúsensti, nepribrali ste potom späť pôvodné kilá?

certiskom
23. feb 2015

Tiez som sa stravovala podla p. Macingovej,sice len 2 tyzdne kedze boli Vianoce, ale vaha isla dole. Neviem presne, kolko kg to bolo, ale nielenze ja som sa citila lepsie, ale zmenu si vsimlo aj okolie. Teraz je zasa spravny cas na zmenu.
@erikaero kila sa mi spat nevratili, az ked som otehotnela a to asi 6nasobne 🙂

blue99
24. feb 2015
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
danica77
4. mar 2015

@vanesa777 ked dojčíš nemožeš?ved tam ješ same dobre vyživné potraviny 😒

danica77
4. mar 2015

@bohumila1988 no ako podarilo sa ti dať dsčo dole ,lebo ja maá tiež taký pocit že nejde nič 😢

vanesa777
4. mar 2015

@danica77 ja viem, ale pri malej nemam cas si ani nechty ostrihat, nieto struhat a krajat tony cvikle 🙂

bohumila1988
5. mar 2015

@danica77 nejaké cm zišli... Vahovy úbytok nebol až taký... Ale teda brokolicu A lusky som vyskytla nadobro z jedálnička

pejka
2. apr 2015

nemáte niekto knihu od macingovej na nete alebo ulož.to? Všetky su tam zaheslovane. Dakujem

lienocka292
8. apr 2015

@sissi86 ahoj sisi.. 🙂.. tak kolko sa ti podarilo napokon schudnut?.. a dari sa ti vahu udrzat? ja mam dnes iba 1den za sebou.. 🙂.. vsetko mi chuti a citim sa syta cely den.. 🙂

susanne6
21. apr 2015

@lienocka292 aj ja sa na to od zajtra chystám, ňemáš pre mňa nejaké to zaujímavé info? 😉

bubinko555
21. apr 2015

Ahojte .. ja fungujem podla Macingovej uz 15 den. Knihu som odstala od mojej skvelej kamaratky a aj ked som do toho vstupovala s malou dusickou a pocitom, ze to do par dni vzdam, prekvapivo ma to bavi cim dalej tým viac. 🙂 Postupujem presne podla knihy a receptov, ktoré su tam pekne rozpisane a ucinky jednotlivych prisad v kazdom recepte posobia velmi motivacne - ked ranajkujete napriklad banan s kiwi, orieskami a medom a pritom si citate kolko zivin týmto jednoduchym jedlom do tela prijimate je to super pocit 🙂 Aj ked som nikdy nebola na sladke ranajky, teraz to v pohode zvladam, Recepty su velmi chutne a porcie su neobmedzene. Musim povedat, ze nikdy som nebola taka sýta a necitila som sa tak lahko ako teraz. Vobec nemam potrebu maskrtit medzi jedlami, ani sladke ma nejako nelaka, aj ked predtym som zjedla tabulku cokolady na posedenie. Podla knihy sa nemam vazit ani merat kym kuru nedokoncim, ale podla oblecenia vidim, ze kilecka isli dole (brusko zmizlo ale prsia ostali 😀 )... aj ked na cvicenie nemam vobec cas. Ale hlavna zmena sa udiala s psychikou - som velmi spokojna, ustupila unava aj nervozita. Kazdy den sa tesim na dalsi recept, ako si pochutnam. Odporucam vam dievcata naozaj .. Macingovej kura nepatri k nijakym dietam, ani drastickym zasahom do tela, preto so sa na nu dala aj ja, kedze diety ako take neuznavam.

mausik01
21. apr 2015

mam za sebou 28 dnový detox a 6 kil je dole 🙂

lienocka292
22. apr 2015

@mausik01 no a ja zatial len 14dni a 3kg dole.. Uz teraz to tak nejde ako 1tyzden.. (S kilami myslim) a este ma do toho vcera zacalo boliet hrdlo.. :( nemate nejake tipy na vyliecenie bez tabletiek?