Máte skúsenosti s chudnutím podľa Macingovej?

janettt
8. nov 2009

Ahojte baby chcem sa spitat ci niektora nemate skusenosti s chudnutim podla Antonie Macingovej.Moc ma to zaujima ak mate skusenosti prosim poradte ako vy pada stravovanie.Dakujem

susanne6
11. jún 2015

@mausik01 tiež som ju držala kedysi a ešte stále si pečiem chlebík 🙂

majka0007
16. jún 2015

ahojte dievcence
----------------------
PIATOK 19.juna
----------------------
by som chela zacat. Prida sa niekto? )

0anet0
6. júl 2015

@majka0007 ahojky 🙂 plati to este? Ci uz si zacala sama?

marianni
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jami999
30. júl 2015

Ahojte dievčence. Som na tejto stránke prvý krát. Podelím sa s Vami o moje skúsenosti. Detox som držala už 3x. Prvý raz som vydržala celých 28 dní a potom som sa pomaly pomaličky začala vracať k pôvodným zvyklostiam, čo bola chyba....- následný problém s trávením a jojo efektom. Cca do 2-3 mesiacov som mala pôvodný objem. Druhý raz som vydržala sotva 2 týždne, takže to ani neopisujem. Tretí raz to bolo však neopísateľne super. Podľa predpisu som vydržala len 2 týždne, no pokračovala som v pravidlách 3 mesiace a potom na schodíkovej metóde.
Pripravovala som si stravu podľa toho, čo som práve mala doma... Výsledky boli úžasné, schudla som 11 kg a o objeme ani nehovorím. Išla som dole skoro 4 veľkosti. Čo je však najpodstatnejšie, bolo moje zdravie. Pred detoxom som brala lieky na tlak, alergiu, stresy. Všetky lieky som vysadila...., hoci neviem čo by mi povedal lekár...:o))) Cítila som sa tak, akoby som omladla o 10 rokov a lieky som vôbec nepotrebovala.. Váhu som si udržala rok, potom prišli stresy a jojo efekt opäť nastal, pretože som všetko začala porušovať. Pomaly, pomaličky za 10 mesiacov sa mi opäť vrátila váha do pôvodného stavu a vrátili sa mi aj zdravotné ťažkosti. Pevná vôľa je základ, môže byť diéta a detox akýkoľvek, bez pevnej vôle to jednoducho nejde. Nuž a teraz som si uvedomila, čo som spravila a bola som sama na seba naštvaná ako som to mohla dopustiť a vrátiť sa k starým hriechom. ..... Začala som opäť, no teraz nedodržiavam 28 dňovú kúru, lebo nestíham.... až na tie raňajky, tie budem dodržiavať tak, ako sú uvedené v 28 dňovej kúre. Kúpila som si 2. časť - Najedzte sa do štíhlosti a striedam recepty rôzne, podľa toho čo mám doma, čo na záhradke. Pripravujem si len potraviny pre moju krvnú skupinu a sa snažím piť minimálne 2 l prevarenej vlažnej vody, do ktorej si dávam citrónovú šťavu a med. Oveľa lahodnejšie chutí a navyše detoxikuje. Dnes je to len 4 deň, ale už vidím prvé zmeny na pleti a pokožke celkovo.
Veľmi, veľmi by som chcela už zotrvať. Navnadila som aj sestru, tak dúfam že si budeme navzájom oporou.
Držím vám všetkým palce a hlavne pevnú vôľu. Keď vydržíme, myslím aj seba, dočkáme sa výsledku....
Budem rada, keď sa niekto k nám pridá a rozpovie vlastné skúsenosti....

micinecka
4. aug 2015

Kocky tak ja sa pridavam a idem na macingovej stravu podla knihy najedzte sa do stihlosti, zhltla som ju na dovolenke pred tyzdnom na jedni precitanie !! od vcera sa menim teda tiez, po mnohych dietach verim, ze konecne nebudem dietovat ale zmenim stravovacie navyky, Dufam ze 28 dnovi detox "dam", vcera v prvy den som po dome lietala ako s raketou v zadku 🙂 napriek unave z prace a dalsim prekazkam. V praci sa mi po pol rolu konecne nedrieme ako o zivot. Ja mam kopec zdravotnych problemov, od alergie, astmy, celiakie, alergii na lieky , strasnych hlienov a chronickeho zapalu prinosovych dutin na ktory som uz uzivala aj smrtelne kortikoidy, alergii na dlasie potraviny, psychickych tazkosti, takmer nefunkncenho travenia, zavratov a nebudem pokracovat lebo je toho este viac :( Prave toto vsetko verim, ze sa strati. Pevna vola je ale zaklad a toho sa obavam najviac aj ja!!. Dam vam vediet ako sa mi dari.

jami999
4. aug 2015

Micinecka....som rada že si sa pridala... Už začala aj moja sestra. Ja mám za sebou 9 dní. Cítim sa oveľa ľahšie, nebolí ma žalúdok a necítim takú strašnú únavu ako pred začatím očisty. Mám síce len cca 1 kg dole, ale vraj mi je to vidieť už na bokoch a bruchu. Na vysadenie liekov je to priskoro, ale po takých cca 2 mesiacoch to bude hádam iný level... Ja som si už povymýšľala aj vlastné recepty, jednoduché a chutné..
Dá sa to s trochou fantázie... Vydrž a daj vedieť ako pokračuješ...

traffic
27. sep 2015

ja zacinam zajtra takuvidim ako to zvladnem

micinecka
27. sep 2015

Ja som vydrzala 8 dni😓

ikuska31
2. nov 2015

@traffic ahojbja som zacala dnes ako sa darii...,,?? Inak super ze je toto forum a nie je clovek na to sam... :D

micinecka
3. nov 2015

ja som to vzdala asi po 10 dnoch nemala som ingrediencie a vzdy bolo treba pripravovat nejakwe jedlo, pri mojej praci sa i to proste nedalo :( je to ubohe ale je to tak, takto konci kazda moja snaha zial, kvoli casu

traffic
3. nov 2015

@ikuska31 super, ja som to vzdala na teraz, lebo mi treba tuku na zimu, ako zvierata ked sa nabaluju, tak teraz si ho este necham 🙂 , ale na jar budme pomaly zhadzovat, drzim palcenech sa dari

aska181
10. nov 2015

Baby, pokračuje niekto v diete? Ja by som chcela začať, raz som vydržala skoro mesiac. Mam ale slabe sebazaprenie,tak dúfam že sa raz odhodlám 🙂

bibinka379
28. jan 2016

Tak ja mam 24 den ,som lahsia o 6kg,aj okolie si to vsimlo ,dufala som ze schudnem viacej.nevadi,skoncim 28den a pojdem na dalsie kolo .je fakt ze sa citim dobre ,hladna nebyvam ,ani nestiham vsetko jest.

elisvic
1. feb 2016

@jami999 super ako to u teba funguje, ja sa takym stastim nemozem pochvalit u mna nic nejde dole. prve dva tyzdne skoro tri som bola napuchnuta na prasknutie a nedala som nic dole, a teraz je moj 4.tyzden. takze urcite nedam za 7 dni 10 kg dole. stacilo by aj 8 kil dole 😀

najskor som pila studenu vodu asi 3 litre a tepla mi nechutila, teraz paradoxne mi chuti uz iba tepla s citronom a nechuti mi studena. 😀
v 1. tyzdni som si musela dat do vody med a Vela, inak by som tolko nevypila, ale nemusim casto chodit na WC, tiez sa cudujem. momentalne uz davam iba pol citrona na 1,3 litra vody, taky mam dzban. uz som ssi zvykla na cut citronovej vody a mam pocit ze mam stale pocit pit vodu. asi ma citron vysusuje.

neskor prejdem asi na semafor a alebo oddelenu stravu, a podla krvnej skupiny ja som Acko, takze tam najlepsie kombinovat zeleninu so zeleninou, a pri cestovine si precitat iba nadpis na obale. to uplne staci, mäso najlepsie kuracie a aj to iba minimalne, tak ze kridielko.

miselka007
1. feb 2016

Ahojte zienky chcela by som aj ja zacat ale nemam ten jedalnicek a ani napisane recepty k tomu...prosim vas nemate to niekto?a neposlete prosim?moc dakujem 🙂

dorka_shop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibinka379
14. feb 2016

@miselka007 na uloz to je jej cela kniha na stiahnutie 😉

bibinka379
19. feb 2016

Tak ze foto pred a po...
15kg dolu aj vdaka macingovej 😊 . Vdaka jej detoxe som schudla 8kg , a potom ze to niejde 😀

miselka007
19. feb 2016

@bibinka379 to je bombaaa toto 😊😊 ja som zacala vcera tak dufam to dotiahnem do stastneho konca 😊 prosim ta otazocka...moze sa pit kava?ja nesladim ale mam ju s mliekom...dakujem 😊

bibinka379
20. feb 2016

@miselka007 nemala by sa pit ale tiez ju pijem bez cukru bez mlieka ☺
hlavne vela sil mat a svoj ciel 😊

miselka007
20. feb 2016

@bibinka379 mox ti dakujem 😊 no ja bez kavi veru neviem fungovat 😁

bibinka379
20. feb 2016

@miselka007 to ja tiez nie 😀

tasmani3640
8. mar 2016

Ahojte kočky. Tak ja už mačingujem16 deň poctivo. Už som prekonala aj žravice. Ale babulky po skončení diéty aký chlieb alebo pečivo sa môže jesť? Ďakujem

elisvic
8. mar 2016

ja som jedla podla nej do uplneho najedenia. prve dva tyzdne, potom uz menej .
ja neviem preco so mnou to skoro nic neurobilo . preco skoro nic, schudla som 1kilo.
pozitivum bolo ze ked som si dala brokolicu s cesnakom ja som bola fakt z toho najedena.
ale ockavala som viac. z cm mozno 1cm

stellamaris
8. mar 2016

@tasmani3640 po detoxe sa stavuj nadalej podla tvojej krvnej skupiny.Tabulky s vhodnym a nevhodnym jedlom mas v prvej knizke vzadu.Su tam uvedene aj recepty 🙂

kukulienka83
8. mar 2016

ahojte...aj ja som uz v tretom tyzdni...prvy tyzden som zhodila 3 kg, druhy tyzden nic...ale citim sa ovela lepsie ako pred detoxom,nie som nafuknuta, splaslo mi brucho....opasok zapinam o dierku menej 🙂
snazim sa drzat podla jedalnicka, ale je to narocne... dufam, ze vydrzim do konca... a potom neviem co budem robit, ako pokracovat... podla tych krvnych skupin to u mna nehrozi, som acko, ale bez masa neprezijem 😀
co je to ten semafor stravovanie...alebo to schodikove, ci ake...ja nemam knihu, len jedalnicek a recepty k tomu...takze detaily nepoznam 😅

tasmani3640
9. mar 2016

@stellamaris dakujem

stellamaris
9. mar 2016

@kukulienka83 tiez som acko,mozes jest kuracia a morcacie mäso.My sme si zvykli na toto max.2x tyzdenne.Manzel bol prekvapeny,ze sa da pekne zo zeleniny stravovat a ze denne mäso nemusi jest.
Ten semafor je v knihe uvedeny,su tam urcite jedla s receptami,ktore si mozes kombinovat podla tvojej krvnej skupiny.Ja som si hned kupila obidve knihy a fakt su tam zaujimave recepty.

larumbabumba
7. apr 2016

Tesim sa na skúsenosti s touto stravou