Máte skúsenosti s chudnutím podľa Macingovej?

janettt
8. nov 2009

Ahojte baby chcem sa spitat ci niektora nemate skusenosti s chudnutim podla Antonie Macingovej.Moc ma to zaujima ak mate skusenosti prosim poradte ako vy pada stravovanie.Dakujem

silviaa
3. okt 2016

ahojte, od dnes zacinam s macingovou. Je tu niekto kto sa prida? 🙂

monikamichal
3. okt 2016

@silviaa aj ja dnes začínam 🙂

zutyka
3. okt 2016

@silviaa
@monikamichal
chudnutie podľa Mačingovej je vlastne detox. Keď po 28 dňoch prejdete na normálnu stravu opäť priberiete. Absolvovala som ju 2x. Jedná sú rýchlo uvarené a celkom chutné.

silviaa
3. okt 2016

@zutyka ano, potom chcem pokracovat podla schodkovej metody. Kolko sa ti podarilo schudnut?

silviaa
3. okt 2016

@monikamichal super, to ma tesi, spolu nam to pojde veselsie. Prave si davam brokolicu so syrom🙂. Dobru chut!

zutyka
3. okt 2016

@silviaa schudla som asi 6 kg, ale ja som nepokračovala ďalej

silvia_peter
8. okt 2016

ahojte.. 🙂 aj ja som zacala od pondelka 3.oktobra.. a to uz druhykrat mam.. prvykrat v maji a absolvovala som to cele a teraz mam 6ty den a celkom to ide.. viem, ze bude vysledok, tak vydrzim.. 🙂 v maji som dala 9 kil a centimetre z objemu isli jedna basen.. uz po dvoch tyzdnoch som videla rozdiel.. a teraz by som chcela dat aspon 7 kil dole, tak uvidime, ci sa podari, ale nie su dolezite kila, ale centimetre.. 🙂 tak sa povzbudzujme navzajom..🙂 drzim nam vsetkym palce.. 🙂

zdraviekrasapreven
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaccop
23. okt 2016

@silvia_peter Ahoj, citala som tvj prispevok ...zeny skor tvrdia, že neschudnu ..takze gratulujem 🙂 od zajtra testujem svooju pevnu volu

tati30
28. nov 2016

Ahojteeee 🙂Prosím Vás čo jesť keď nemám rada brokolicu čím ju nahradiť. ..Ďakujem

bibinka379
2. dec 2016

Ak dodrzuje clovek vsetko ako ma schudne..ja som s macingovou dala dolu 30kg.zeny co tvrdia ze neschudli ...nedodrziavali spravny postup.

elisvic
5. dec 2016

@bibinka379 ja som dodrziavala postup, bola som z toho nafuknuta a dala som dole 1kg, je tam napisane , najdzdte sa do sytosti, teda cim viac , tym lepsie, viac vitaminov. ja by som aj zacala este raz, ale neviem , ak som robila chybu, ze v ktorom bode som ju robila.

pozitivne bolo ,ze mi vobec sladke nechutilo. 🙂

bibinka379
5. dec 2016

@elisvic aj vody si pila aspon 3l denne?
Ja nemozem povedat ozaj nic zle na jej detox mne pomohol velmi a zmenil mi zivot uplne 😀

elisvic
5. dec 2016

@bibinka379
ano to som vsetko dodrziavala, korenie som nejedla, lebo som vtedy kojila . Ja nehovorim , ze je to zle stravovanie, praveze v tom case som sa nadopovala vitaminami, takze ja to nelutujem,len vravim, ze ja som neschudla a velmi by som si ale zelala schudnut, tych 10kg🙂

bibinka379
7. dec 2016

@elisvic tak potom neviem..mne to islo dolu same.... za pol roka som zo 103 teraz na 73 ... esye ny som chcela dattakych 5kg dolu ale sa zatial neviem na to odhodlat 😀

maria.vinea
1. jan 2017

@bibinka379
Dobry den chcem sa opytat ci sa striktne toho pol roka stravujete podla macingovej. Ja sama mam 103 kil a moj manzel ma 63... Som velka a dostala som knihu na vianoce no zda sa mi to malo pestre najme ta jednostrannost a cvikla ... Tu nejem cely zivot... Mate nejak erady okrem tejto knihy na chudnutie?

cattleya22
1. jan 2017

Mne sa podarilo schudnúť, po detoxe som pokračovala ďalej, tam už vôbec nie sú také fádne jedlá, práveže tam boli také super recepty, že niektoré robíme dodnes. No, len som otehotnela - stále tvrdím, že aj vďaka nej - a nepokračovala som ďalej, hoc sa smie - nie detox, ale tie recepty... priberať som začala až koncom druhého trimestra. Za mňa super, po pôrode sa k nej vraciam, po kojení aj detox. Vlastne to bolo jediné stravovanie, čo som vydržala a malo na mňa efekt. Nielen u mňa, ale aj u manžela. Držím palce 🙂

bibinka379
2. jan 2017

@maria.vinea dobry den. Stravovala som sa presne ako je v jedalnicku napisane. Mne chutilo vsetko ale ked som jedalnicek opakovala tak 3ti krat cize treti mesiac uz mi nechutilo nic. Ale jest som musela. Teraz jem len to na co mam z toho jedalnicka chut 😊

jespera
2. jan 2017

Moja skúsenosť: ja +2 kamaratky sme drzali viac ako mesiac, vysledok ccca 2kg, žiaden zázrak sa nekonal a dodržiavali sme aj pitný režim, aj jedlá, sladkého som sa za mesiac nedotkla a nič..keď som sa vrátila k normalnej strave - všetko mám naspať..Takže ja ju hodnotím ako najpomalšie chudnutie a najrýchlejší jojo ...

yakina
3. jan 2017

Držala som mačingovu asi pred dvoma rokmi, ale vydržala som iba dva týždne a schudla asi 2kg.
Včera som s ňou začala znova a som odhodlaná vydržať celých 28 dní a potom pokračovať semaforom. 🙂 prvý týždeň je dosť drastický, ale potom je to už zaujímavejšie, vyhovuje mi hlavne tá pestrosť, presný jedálniček a rozpis potravín, takže si proste nakupim, navarím a mám vystarano. 😎

0anet0
6. jan 2017

ahojte dievcata 🙂 tak aj ja sa pridavam, knizku mam doma, pozicala mi ju mamina, ta vdaka tomu detoxu schudla asi 8kg, ale vyzera super, je to riadne vidno. Snad sa mi uz konecne podari schudnut.... viete mi prosim niektora poradit cim si nahradzate ten cviklovy salat?

bibinka379
6. jan 2017

@0anet0 nicim 😉 tiez uz mi vadil po neakej dobe ,tak som pisala macingovej mail a ta napisala ze nicim,nech si z nej robim dzus ked mi nechuti salat a nech teda pijem
Nic moc nahrada 😑

0anet0
6. jan 2017

@bibinka379 dakujem za napad... pravda, ked ide o tu cviklu, ja to radsej vypijem ako zjem 😅 len aby pomohlo... a ako to zatial zvladas?

bibinka379
6. jan 2017

@0anet0 ja som zasa len ten salat jedla,vypit by som nevypila 😝
Ja uz detox nemam ten som mala niekolko krat uz do roka 2016. Teraz uz jem len to co mi chuti este z toho detoxu 😁 od janura 2016 som bola na detoxe 😊

0anet0
6. jan 2017

@bibinka379 fiha, super... a aj si chcela schudnut? pripadne sa ti aj nieco podarilo dat dole?? ja by som chcela schudnut, a zatial sa snazime dva roky o babo, a stale nic, tak som si povedala ze skusim taketo nieco, mozno sa to telo da doporiadku a udeje sa zazrak :D

bibinka379
6. jan 2017

@0anet0 zelam ti aby sa zazrak udial 😊
Chcela som schudnut ,po porode mi zostalo vela kil , zo 103 mam teraz 73kg , a citim sa super.
Pozri moj album mam tam foto 😁

0anet0
7. jan 2017

@bibinka379 fiha 😲 no ja mam teraz 96, rano som sa vazila.... tak uvidime co po tych styroch tyzdnoch.... ale ty vyzeras fakt super, gratulujem ze si to tak zvladla ❤

bibinka379
7. jan 2017

@0anet0 dakujem elmi pekne,verim ze ked sa do toho das tiez zvladnes 😊drzim palce

petronelka8
8. jan 2017

Ahojte baby tak zajtra idem na to ..... už som Macingu skúšala na jar a úspešne som dala dole
6 kg. teraz začínam s váhou 78kg, tak držte palce.... pridá sa niekto?

yakina
17. jan 2017

ahojte baby, tak kilá idú dole :D za tri týždne 2,5 kg, pritom občas hreším :D