Máte skúsenosti s liekom na chudnnutie Alli?

babulka
7. máj 2009

Tak uz mame tento udajny zazrak aj v SR. Je to liek, teda nie nejaky vyzivovy doplnok typu Lipoxal, Clarinol a pod. Mate niektora s Alli skusenosti? Chcela by som to vyskusat, aj ked mi je jasne, ze musim sama aj nieco robit - co aj robim, chodim cvicit, drzim delenu stravu (viac-menej)....ale aj tak, ide to pomaly, tak by som potrebovala pomoct a na to je vraj Alli urcene...

mariaxx
13. jan 2012

ahojte dievčatá - som tu nová, ale skúsenosti s chudnutím - no neúrekom a práve preto by som dala jednu radu - pokiaľ budete držať nejakú tú diétu, hýbať sa - myslím že kilá pôjdu dole tak či tak a tabletky budú asi zbytočné. Už skoro mesiac užívam alli a myslím, že nepomohli vôbec nič, držím diétu, mám dostatok pohybu a mám pocit, že som na jednej váhe. Teraz si tu potichúčky nadávam, že tie peniaze som mohla vyhodiť na lepšie a krajšie veci...ale to je môj názor...

starsixty9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sgmaiky
30. jan 2012

Pouzivala som alli mesiac ked som zacala chudnut. Vazila som 84 kilo a schudla som za mesiac 6 kil. Tazke mi alli pomohlo ale samozrejme som sa nespoliehala , ze budem jest alli a sediet pri telke. 3 krat do tyzdna som si zacvicila na 30 minut trochu pozmenila stravu a kila isli a stale idu dole. Alli my len pomohlo rychlejsie dat dole kila... bez jojo efektu. Neuzivam alli uz 2 mesiace a schudla som aj tak este 8 kilo. teraz mam 69 kil. A to vsetko za 4 mesiace bez ziadnych drastickych diet a cviceni. Trochu pohybu menej mastneho viac zeleniny a ide to 🙂 prajem uspechy v chudnuti

mirka2305
16. máj 2012

Ahojte baby ja mam bmi 27,6 takze nemam daleko od 28.Alli som zacala brat dnes.Zatial mi v bruchu len tak buchoce 😀.Uvidime co to bude neskor a ci vobec pomoze,ale ak pomoze budem stastna lebo co som vsetko pojedla a nacvicila som uz mala byt ako modelka ☹

oliinka
22. máj 2012

Predá niekto alli?za dobru cenu?rada by som schudla,ozaj to potrebujem.ozaj neviete či sa to nepobije s antikoncepciou?

dada26920
12. jún 2012

@oliinka v lekarni ho dostanes za 20€ a s antikoncepciou sa nebije 🙂

cynthia16
10. dec 2012

Ahojte, som tu nová. Vyška 165 a 57kg. Mám 27rokov a dve deti 🙂. Ja som schudla vlani za 6 mesiacov 8kg pomocou Alli, a všetko som pritom jedla. Naozaj všetko. Nemohla som ich už dalej užívat, lebo iba 6 mesiacou sa Alli može užívat. Teraz s tym zas začnem, ale žuvacie, lebo potrebujem zhodit ešte 5-6 kíl ☹ Ale teraz to bude lepšie, lebo už chodím do aj fitka, a pomocou Alli možem jest čo sa mi zachce 🙂 . Podla mna je blbost vedla Alli držat dietu, lebo tak Alli nereaguje, a vy nechudnete pomocou Alli ale diety. Kto by mal otázku, rada odpoviem.

youlers
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timothy355
16. apr 2016

Alli nie je bezpecný dlhodobý.