Máte skúsenosti s liekom na chudnnutie Alli?

babulka
7. máj 2009

Tak uz mame tento udajny zazrak aj v SR. Je to liek, teda nie nejaky vyzivovy doplnok typu Lipoxal, Clarinol a pod. Mate niektora s Alli skusenosti? Chcela by som to vyskusat, aj ked mi je jasne, ze musim sama aj nieco robit - co aj robim, chodim cvicit, drzim delenu stravu (viac-menej)....ale aj tak, ide to pomaly, tak by som potrebovala pomoct a na to je vraj Alli urcene...

tucko
29. máj 2009

baby ja som to myslel vážne a to je ako hriech keď niekto hľadá fórum o tomto lieku, najde ho, zaregistruje sa a potom napíše prvý príspevok.
Môj prvý krok zo včera bol ten, že som si dal svižnú prechádzku 45 min. Bohužial večer som si dal jeden croissant ale nešiel som na to "dobručké" pivko. Takto vás budem informovať 14 dní a ak neschudnem aspoň 2 kg tak idem na alli. Podľa môjho názoru by sme sa mali najskôr na alli pripraviť a to tak, že tu niekto poskytne tabuľku s obsahom tukov v potravinách a zainteresovaný nám pomôžu s vyberom jedla.
PS: pre helenkasabinka
som chlap-chlapík mám 38 rokov, váha 93kg, výška 168 a nie zo srandy ma volajú tučko (nechcem si na to zvyknúť)

renda71
29. máj 2009

tucko,tak hoď foto 😀

helenkasabinka
29. máj 2009

tucko no prepac ak som sa zmylila ale vcera sme mali dost takych prispevkov od novych nickov a dost nam to prekazalo......

prepac no snad ti uverim ze si chlap a ze si nerobis srandu 😉

renda71
29. máj 2009

nějaký výsledek alli by se měl ukázat po 14dnech užívání 😉

gabka32
29. máj 2009

ahoj holky 😉 držím pěsti v hubnutí, at s alli nebo bez. docela by mě zajímalo, jak to bude fungovat, když oproti Xenicalu, který je na předpis, má jen poloviční dávku. co vím, tak většině pacientů xenical zabíral, pokud tedy příliš nehřešili a taky pokud si to mohloi finančně dovolit 😖

tucko v pivu nejsou tuky, ale hlavně sacharidy, které mají hodně kalorií... Alli by ale na pivo nezabral.. 😉

tucko
29. máj 2009

Foto som pridal a troška som sa zmaloval aby ste ma nepoznali 😉 a kto ma spoznal nech si nechá pre seba 😎

gabka32
29. máj 2009

ale ti ty malůvky sluší 😉 😵

babulka
autor
29. máj 2009

baby (a chlop) 🙂
Mali ste uz niekto tie vedlajsie ucinky, co sa spominaju? Nechcem vediet detaily 😀 , len ci to bolo zvladnutelne, alebo nie. Ja sa stale odhodlavam, ked ma vtedy ta lekarnicka prehovorila, ze si to v ziadnom pripade nemam davat, tak som si to nekupila a teraz aj zvazujem, lebo drzim dietu a civicm, aj sa zda, ze sa to uz opat pohlo, ale Alli ma laka 😀

renda71
29. máj 2009

babulka,pokud držíš dietu a máš alespoň malý přehled kolik tuků během dnes sníš tak se nežádoucích účinků alli bát vůbec nemusíš 😉 já také přesně nevím kolik jaká potravina obsahuje tuků,sacharidů a podobně,ale tím větší si dávám pozor,abych se tukům vyhnula 😵 tím pádem,žádné nepříjemné a tady popisované příznaky se u mě neobjevili 🙂

felicia1
29. máj 2009

heli,to fakt 2 kila uz?

helenkasabinka
29. máj 2009

babulka ten vedlajsi ucinok je len taky ze ked ta trosku prezenie a musis ist na wc inak normalka v pohode-keby to bolo hrozne tak ich dalej neuzivam 😉

felicia no to fakt-je to az neuveritelne 🙂

babulka
autor
29. máj 2009

Renda, ja drzim redukcnu dietu (presla som z delenej), takze kontrola je to neustala, a tych tukov tam vela nepojem, maso len na minime olivoveho oleja, zeleninu len na vode, a potom malicko rastlinneho masla na krajec chlebika....ale ako tak uvazujem, tak nema vyznam Alli kupovat, ked si tie tuky viem ustriehnut a zas nejake to mnozstvo tukov je predsa zivotne dolezite, tak ak by mi malo Alli pomoct k odburaniu aj toho minima tukov, tak to asi nebude vhodne...

helenkasabinka
29. máj 2009

babulka a co potom spravis s tabletkami? pisala si ze si ich uz kupila

babulka
autor
29. máj 2009

heli, nie, nekupila, isli sme minuly vikend na nakupy a lekaren som obisla. Stale rozmyslam, ci za to vyhodit peniaze, alebo nie. Ked ta lekarnicka bola taka presvedciva 😀 A aj teraz ako som pisala, zvazujem skor nie. Zatial. Vyzera to tak, ze vaha klesla o 1 kg (ked predtym stala dva mesiace na rovnakej cifre), takze zmena stravovania od delenej stravy k redukcnej asi zabrala. 🙂

helenkasabinka
29. máj 2009

babulka tak super 😉

bytfit
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helenkasabinka
29. máj 2009

bytfit daj si pohov 🙄

renda71
29. máj 2009

ach jo,zase další z pochybných niků 😠 sotva toto téma začalo,tak už je to kolikátý??? 😠

babulka
autor
29. máj 2009

Ach jaj, vitarian jeden reklamny. 😕
Si to viem predstavit, tie ucinne latky a navody - na ranajky pohar vody, cajovu lyzicku zeruchy a 6 g vitaminu C (som sa docitala v teme o ockovani, ze netreba ockovat, netreba lieky, netreba nic, len mega davky vitaminu C a budeme vsetci zdravi ako rybicky) 😝 😀 . Na desiatu dve cajove lyzicky naklicenej sosovice, na obed tri a na veceru tri kolieska mrkvy a dva pohare vody. A sme stiiiiiihle ako lane 😎

felicia1
29. máj 2009

heli ale ved ja som ti pisala ze som za 7 dni schudla 3 cele kila,aj ty ich schudnes,kolko mas nadvahu?mozes do ip

renda71
29. máj 2009

felicia,nezlob se na mě,ale za 7dní 3kg není vůbec zdravé 😒 samozřejmě,že to za jistých okolností jde,ale víme všechny,že nejúčinnější je zhubnout za týden 0,5kg,jak je to víc,tak je to pro tělo šok a ono ti to zanedlouho vrátí jednou tolik 😀

adetka
29. máj 2009

som sa dnes postavila na vahu... korigujem... 77 kg... 168 cm vyska... BMI 27,5... ak sa konecne odhodlam chudnut... tak urcite nechcem chudnut viac ako dve kila za mesiac... takze na supervahu by som sa mohla dostat za tristvre roka - rok... a to mi staci...

felicia1
29. máj 2009

renda no ale ja som ani nehladovala,ani prsty si nepchalaa do ust,nic,jedla som 5 krat denne ako dodnes,a to je vsetko,a je to uplne v poriadku pretoze isla zo mna dole voda,teraz uz ide tuk a teda za prvy tyzden som schudla 3 kila,druhy kilo aj treti kilo,takze uz to ide normalne,ozja som nerobila nic preto aby som zhodila co najviac za ktratku dobu,proste to zislo,ale za 3 tyzdne mam dole do 2 cm na tele tak to je uspech,nie vaha

lenka007
29. máj 2009

Ahojte tak mam ich aj ja dnes sa pomeram povazim a dufam ze rozdiel zacne vidiet čoskoro 😀

helenkasabinka
29. máj 2009

lenka tak aj ty mas alli-super a potom nam napis ako sa ti dari 🙂

lenka007
30. máj 2009

No je to skorej tak že mne neni určený lebo nemam BMI viacej ako 28 ale aj tak som si ho kupila 😲 min.rok som važila 55 kíl a ako išli kilecka hore tak sa to nezastavilo teraz mam 66 a stale musim zrat,leto ide včera som si bola skusat kratase v obchode a 44 som nemohla ani poriadne natiahnut na seba no des.Tak som si povedala ze snad ma to prinuti zacat menej jedavat a hlavne nie vecer.Budem vas informovat ze ako sa dari 🙂 moj ciel je do konca leta 57 tak drzte palce 😝

tucko
30. máj 2009

Dobré ránko dievčatá, dnes druhý deň bez pivka a 1kg dole. Ano viem naskôr sa človek odvodňuje a až potom prichádza tá "masnota". Žial dnes som pozvaný na párty, ktoré nemôžem odmietnuť a hlavne tam budú také jedlá, že vám o nich ani radšej hovoriť nebudem lebo by ste zničili mechanizmus na otváranie ladničiek 😅
Ale slubujem, že v nedeľu to dám do poriadku a sadnem na stacionárik a budem šlapať až do úmoru. Som v práci do 12:00, ráno som si dal cereálie s mliekom a zapil nesladeným čajíkom. Dnes bude hriešny deň, našťastie iba jeden počas 14 dennej prípravi na alli-gátor. Tak pekný deň a pevné nervy s deťúrencami. 😵

monca4ever
30. máj 2009

Adetka - aj ja sa sama hanbím 🙂 rada budem s Tebou chodiť, môžme sa nakontaktovať ...

Tučko - pivko je aj môj kamen úrazu 🙂 schudla som síce 20 kíl ale nebyť piva je to už aj 30 hádam 😝

Kočky (a chlap) a každá váha ukáže inak u babky že mám 67,5 a u kamošky že mám 70...
Tak pri mojej výške ak mám 170cm a dajme tomu 70 kíl a chcem alli je to moc prehrešok? 🙂
Ešte počkám na Vaše ohlasy a ja si ho asi fakt kúpim ... čo myslíte ???
Kludne mi píšte aj IP lebo ja sa sem moc nedostanem a potom pol hodinu čítam len zameškané..

helenkasabinka
30. máj 2009

tucko nechudnes nejako rychlo? 😕 😉

felicia1
30. máj 2009

ozaj heli ty si schudla 2 kila no teraz by malo ist dole dalsie kilo nie?tak to reklamuju,dnes mas nejake gramy dole?ja 400