Máte skúsenosti s liekom na chudnnutie Alli?

babulka
7. máj 2009

Tak uz mame tento udajny zazrak aj v SR. Je to liek, teda nie nejaky vyzivovy doplnok typu Lipoxal, Clarinol a pod. Mate niektora s Alli skusenosti? Chcela by som to vyskusat, aj ked mi je jasne, ze musim sama aj nieco robit - co aj robim, chodim cvicit, drzim delenu stravu (viac-menej)....ale aj tak, ide to pomaly, tak by som potrebovala pomoct a na to je vraj Alli urcene...

daja7
1. jún 2009

tým nechcem povedať, že alli nemáte jesť alebo niečo v tom zmysle, to nie každý si zo svojím telom robí čo chce a hovorím aj mňa reklama zaujala 🙂

helenkasabinka
1. jún 2009

daja ale raz mi to pripada tak ze alli odsudzujes a raz pises ze nie 🙄 😕

daja7
1. jún 2009

mimi nevieš čím som si v živote prešla a aké lieky som musela užívať tak si odpusti ten úškleb

helenkasabinka
1. jún 2009

daja ale ved hadam sa tu nezacneme urazat a ironizovat-ved mozno to tak ani nemyslela-tazko je chapat prispevok ked nevieme ako to ten dotycny mysli 😅

daja7
1. jún 2009

ja ho neodsudzujem a ako som na začiatku povedala tak vás všetky obdivujem, že ho beriete ja na to odvahu nemám - na žiadne lieky tak preto hľadám iné cesty ako s chudnúť bez šokovej terapie pre moje telo

mimikyky
1. jún 2009

daja, tak držím palčeky 😉

helenkasabinka
1. jún 2009

daja 😉

daja7
1. jún 2009

myslím, že použité smajlíky od mimi to vyjadrili celkom presne 🙂

helenkasabinka
1. jún 2009

daja ja nemyslim ☹

helenkasabinka
1. jún 2009

tucko halo tak ako sa ti dari s chudnutim? kde si-pochval sa nam a pivko ako? s mierou? 😕 😉

mimikyky
1. jún 2009

daja, ale ja som to nemyslela zle 😉

helenkasabinka
1. jún 2009

daja no vidis 😉

daja7
1. jún 2009

mimi to je ok, a ver mi že prežieraním som sa k svojím nadbytočným kilám nedostala 🙂

helenkasabinka
1. jún 2009

ani ja ☹

mimikyky
1. jún 2009

daja, a Ty ver mne, že viem, čo je to pribrať naraz nie vlastnou vinou prežieraním 😉 u mňa 13kg 😠

helenkasabinka
1. jún 2009

mimi ☹

daja7
1. jún 2009

aj ty si na alli????

mimikyky
1. jún 2009

ja???

nie, ale vyskúšala som podobné lieky, keď som si nevedela rady...........ale teraz vééééééééľa pohybu a ešte viacej 😉 a pekne papám,snažím sa,ale dám si aj tortičku čo moje dcéry robkajú..........a ide to krásne 😉

daja7
1. jún 2009

a zase je to len o príjem = výdaj 🙂

mimikyky
1. jún 2009

ale veď ja to veľmi dobre viem 😉

daja7
1. jún 2009

a pomohli ti niekedy tabletky na chudnutie 🙂

mimikyky
1. jún 2009

no, ja som skúšala zo zúfalstva len raz..........ale popri cvičení užívam výživové doplnky a som spokojná 😉

ja tu na alli "šmejdím infošky" pre moju tetu, tá má vysokú nadváhu a sedavé zamestnanie a pohyb jej nič nehovorí,a má aj trošku zdravotné problémy..........
preto som tu 😉 a aj kvoly super babám 🙂

monca4ever
2. jún 2009

mimi 😀
HS - dnes Ti napíšem do IP
čo som zistila 😝
Mysli na mna idem ako zved 😎

monca4ever
2. jún 2009

stráááášne pomalilinky ide
táto téma 🙂 ved nám napíšte
kto sa pos.ral z Allíka 🙂

renda71
2. jún 2009

monca já stále nééé 😀 😀 😀

helenkasabinka
2. jún 2009

monci moc dakujem za IP aj som ti uz odpisala 😀

helenkasabinka
3. jún 2009

zeny kde ste? 😕

rewulka
3. jún 2009

ahoj kocky ak chcete schudnut tak ako ja skuste Stacker2xplc je na brusko boky a zadocek ja uz som kila dala dole.o))) a 😀 😀 zostalo mi poslednych 82capsul za 30e ich posuvam dalej ak mas zaujem tak napis a presvec sa sama.o) meineHure@azet.sk

helenkasabinka
3. jún 2009

rewulka tak gratulujem ze sa ti podarilo? si tu nova? ked mas len jeden prispevok a dnes zaregistrovana 😕

barny
3. jún 2009

helenka potom daj vediet, ci to trosku pomohlo, ja tiez potrebujem nieco robit, uz cvicim, zdravsie papam, zvazujem aj alli, no este nie som rozhodnuta 😉