Máte skúsenosti s liekom na chudnnutie Alli?

babulka
7. máj 2009

Tak uz mame tento udajny zazrak aj v SR. Je to liek, teda nie nejaky vyzivovy doplnok typu Lipoxal, Clarinol a pod. Mate niektora s Alli skusenosti? Chcela by som to vyskusat, aj ked mi je jasne, ze musim sama aj nieco robit - co aj robim, chodim cvicit, drzim delenu stravu (viac-menej)....ale aj tak, ide to pomaly, tak by som potrebovala pomoct a na to je vraj Alli urcene...

renda71
27. máj 2009

nicole,to je otázka spíš pro odborníka,ale zkus se mrknout na stránky alli,třeba ti to tam někdo zodpoví 😉

babulka
autor
27. máj 2009

Nicole, ja som sa na to pytala na prvej strane a odpovedali kocky - lekarnicky, tak skus pozriet.

grenadinka
27. máj 2009

hplciny a neviete ci sa moze v tehotenstve?
bo som ako slon

duja
27. máj 2009

ahojky Alli sa v tehotenstve a pri dojceni nesmie pouzivat.Dla pribaloveho letaka, co prisiel s tabletkami

helenkasabinka
27. máj 2009

kocky ja som mala dnes mierny vedlajsi ucinok 😒
zhresila som!!!!! zjedla som kusocek kuracej pecienky a papala som aj slnecnicovy chlebik(2 krajceky k tomu) a ten obsahuje tuky-mala som vedlajsi ucinok 😅

ale aspon viem ze alli funguje 😀 😀 😀

zuzula28
27. máj 2009

helenka, ale bacha, predpokladám, že to vieš, ale pre istotu, ak ješ jedlo o ktorom presne vieš, že neobsahuje žiadny tuk, nemala by si si dávku alli dávať pri takomto chode jedla...

helenkasabinka
27. máj 2009

zuzula ano viem ale ako si budem ista ze nejem prave tuky???? 😕 to vazne len vtedy ak jem cisto len ovocie 😅
ja si davam tabletku na ranajky a na obed-viac nie 😉

zuzula28
27. máj 2009

helenka, áno, keď si dáš napr. zeleninový šalát alebo tak...inak dosť veľa odborníkov doporučuje len tie dve dávky a na večeru by som ládovala zeleninu s trošilinkou oliváku (bez alli), nech sa ti aspoň nejaké vitamíny (v tukoch rozpustné A, D, E) vstrebú...hoci aj to je hlboko farmakologická otázka, na koľko hodín tá jedna dávka alli vyradí vstebávanie tukov z prevádzky...či sa to do večere obnoví alebo nie...no aspoň mám čo hľadať 😀

zuzula28
27. máj 2009

helenka, ozaj a čo, "pufla" si si na mastno? 😕 😀

helenkasabinka
28. máj 2009

zuzula no ja beriem pred spanim multivitaminove sumive tabletky aby som mala vitaminy-odporucaju to aj vyrobcovia alli

a co som si dala mastne? slnecnicovy chlieb,ktory samozrejme obsahuje tuky a kuraciu pecienku ale len kusok robeny na tuku ☹

paola.o1
28. máj 2009

ahojte, precitala som celu diskusiu, ale stale nechapem, ze ked mam BMI napr. 27,8 tak uz akoze Alli mi nepomoze, alebo aj ked teda mam aj BMI napr. 29 a zeriem striedmo, teda nejem tuky, pretoze chudnem, tak tu Alli aj tak nepouzijem, lebo sa pouziva k jedlam s tukom no som z toho magor. Uz uz som isla do lekarne, ale teraz neviem. tak ja mam 178cm, 75 kg, chudnem 90dnovou dietou, obcas zhresim a kila idu dole pomaly, ale Alli mi nepomoze, lebo nzeriem tuky a nemam BMI 28? 😲

zuzula28
28. máj 2009

helenka, nie myslela som, či si mala plynnatosť s prímesou oleja? 😅 Proste napíšem to po lopate, jeden známy, lekár, skúšal liek Xenical (čo je vlastne 2xdávka alli, inak to isté) a ako si sadol do auta, tak si p.dol a mal pod sebou olejovú mláčku na sedadle 😀 S odstupom času mu to bolo smiešne, ale vtedy asi až tak nie 😎

monca4ever
28. máj 2009

helenkasabinka do posilky nechodím,
nemám s kým zatial 🙂

tucko
28. máj 2009

😉 ahojte, tiež začínam uvažovať o tomto lieku ale obávam sa práve spomínaných záležitostí. Má to vôbec zmysel pre mňa? Mám rád pivko je tam tuk? Mám 93 kg a výšku 168 cm. Na obed sa rád najem a keď je toho málo som nervák. Že plynatosť tej mám aj bez alli veľa veľa. Čítal som rôzne fóra o tomto "lieku" a každý kto ho užíval schudol ale sú aj taký čo po ukončení liečby pribrali. Bojím sa aby som nebol toho príkladom.
Viem ako schudnúť až 8 kg, tri roky po sebe som bol v taliansku na dovolenke po 14 dní. Najskôr som chytil "alli bacil tak že som hnačkoval 15x denne, druhý rok cestou do tal. som vipil 18 kaviciek a 7 dni mi bolo zle a daľších 7 dní mi prvý krat v živote nechutilo to talianskô jedlo. Až na tretí krát som sa zaprisahal, že pivko či masné nedám do bruška. Ale ten JOJO do 7 dní po dovolenke zase prišiel späť a vždy s kilečkom naviac.
Chcel som prestať fajčiť ! Žena mi to zakázala pretože po prvej nefajčiarskej sezóne som pribral 10kg atď.
Prepáčte, že sa tu takto vylievam ale každý kto si to prečíta uzná za pravdu, že alli potrebuje mňa ale potrbujem ja alli ak áno a nebude to "JOJO" tak do toho idem. 😅

renda71
28. máj 2009

tucko 😀 😀 😀

helenkasabinka
28. máj 2009

tucko no neviem ale nebudem reagovat na tvoj prispevok kedze

za 1. je mi uplne divne ze nam tu pise chlap o tom ako pribral,ci nepribral a ze chce asi aj alli dokonca

za 2.dnes uz tu bolo az moc prispevkov od uplne novych ludi,ktori boli zaregistrovany len dnes a mali 1 prispevok a mali blbe prispevky

za 3.verim tomu ze si zena a robis si z nas prču a tak sa sem uz viac nevratis do nasej temy

za 4.na teba teda nebudem reagovat nejakym prispevkom -dnes uz bolo dost takychto ludi s novym nickom a jedinym prispevkom

helenkasabinka
28. máj 2009

kocky prepacte ale viem preco to pisem 😉

helenkasabinka
28. máj 2009

zuzula no moje vedlajsie ucinky neboli az take ale podobne 😀 😀

sovova
28. máj 2009

Ahoj,alli jsem začala užívat,čekala jsem nedočkavě,až přijde do ČR.Jsem však zklamaná,shodila jsem za 3 měsíce pouze 4 kila a to je spíš zásluhou nízkotučné stravy a pohybem.myslím si,že to jsou zcela vyhozené peníze,již nikdy více.

helenkasabinka
28. máj 2009

a zasa dalsi podivny prispevok 🙄

zuzula28
28. máj 2009

helenka, možno len ľudkovia zúfalo hľadajúci liek na schudnutie zabrúsili aj sem...ale...tucko nehnevaj sa na mňa, ja nikdy nesúdim človeka, ktorého nepoznám (napr. veľa ľudí je obéznych pre rôzne diagnózy...štítna žľaza atď)...ale ty si zjavne vcelku zdravý "pažravec"...myslím, že väčšina žien má skôr do tých 170cm ako viac než 170cm a 93kg sme nemali ani ako maxi rozožrané vorvanice pred pôrodom...hanba ti, fakt by si mal so sebou niečo robiť...ani si nerodil a taká váha 😲 😔

felicia1
28. máj 2009

ja som len raz uzivala lieky na chudnutie a nikdy viac,jojo nabehol jak blazon

zuzula ja mam vysku 158 a do porodnice som isla ako 92 kilova,ked som odchadzala z porodnice tak som sa postavila na vahu a vaha ukazala 80kg bola som spokojna,pred 3 tyzdnami som mala 88.6 kg,dnes mam 83.8 kg a alli nejem,schudnut sa da ,ale schudne len ten,kto ozaj chce a bude odolavat

tucko,ak chces schudnut,pivo,mastne jedla,a vsetky tieto brecky musia ist bokom,pribrat sa velmi lahko,schudnut tazsie,no udrzat vahu je najtazsie,ja som rychlo pribrala,myslim si ze chudnem v pohode,no zmierujem sa s tym,ze ked dosiahnem vahu aku chcem,musim sa rozlucit s prezieranim,klobaskami ,slaninkami,sladkostami a pod.raz za cas sa da ,dat si sladkost ci nieco ine,no kto si chce udrzat vahu,treba hned nabehnut na nejaky stroj,ci cvick a zhodit to co sa zjedlo,tak to funguje

helenkasabinka
29. máj 2009

baby ani nereagujte na take prispevky to nejaka mudra osoba sa len zabava

renda71
29. máj 2009

helen,nerozčiluj se 😉 já takovéto příspěvky raději ignoruji,radši napiš,jak ti jde hubnutí 😵

helenkasabinka
29. máj 2009

renda uz som schudla krasne 2 kila za 5 dni 😵

renda71
29. máj 2009

helen tak to je super 😵

helenkasabinka
29. máj 2009

renda jaj som natesena 😉

renda71
29. máj 2009

jen tak dál 😉

helenkasabinka
29. máj 2009

dakujeeem len aby to islo aj nadalej tak hladko 😵

adetka
29. máj 2009

monci... ja by som bola velmi rada, keby niekto so mnou chodil do posilovne.. sam sa neprinutim.. a citila by som sa trosku traaapne 😉