Máte skúsenosti s liekom na chudnnutie Alli?

babulka
7. máj 2009

Tak uz mame tento udajny zazrak aj v SR. Je to liek, teda nie nejaky vyzivovy doplnok typu Lipoxal, Clarinol a pod. Mate niektora s Alli skusenosti? Chcela by som to vyskusat, aj ked mi je jasne, ze musim sama aj nieco robit - co aj robim, chodim cvicit, drzim delenu stravu (viac-menej)....ale aj tak, ide to pomaly, tak by som potrebovala pomoct a na to je vraj Alli urcene...

helenkasabinka
21. máj 2009

ja som si bola u nas dnes v lekarni objednat alli a zajtra mi pride to velke balenie,tak uvidime 😀

helenkasabinka
22. máj 2009

dnes som si uz kupila v lekarni alli 🙂

renda71
22. máj 2009

helen,tak to budem spolu takový skušební králíci 😀

helenkasabinka
22. máj 2009

renda joj veru ano...a ty ich uz beries???? 🙂 a ako sa ti zatial osvedcuju 🙂 znasas ich dobre? 😕

renda71
22. máj 2009

helen,beru je teprve od středy 😉 takže zatím nemůžu posoudit jaký na mě mají vliv 🙂

helenkasabinka
22. máj 2009

renda jasne a chcem sa ta este spytat,ci si uz mala tie neziaduce ucinky ako je nafukovanie alebo vodnata stolica......je to urcite neprijemnea znasas ich zatial dobre? 😕 😉

elizabethm
22. máj 2009

ahojte helenkasabinka a renda.............

ja tiez zvazujem vyskusat alli ale este kojim tak pockam aspon sa dozviem ako na vas ucinkoval,dufam ze date vediet inac som chcela presne vcera otvorit temu alli tak ma predbehli ale u nas v UK sa predava normalne v hypermarketoch nie iba v lekarni,tak skusajte pa

snezienocka
22. máj 2009

ahojte,
aj ja som sa rozhodla ze ten novy liek vyskusam. nikdy predtym som neskusala tabletky. vzdy som chudla kadejakymi dietami. tie reklamy vyzeraju tak lakavo 😀 . uz beriem alli druhy den a zatial nemam ziadne vedlajsie ucinky. vlastne som este na velkej ani nebola odkedy som zacala. a predstavte si schudla som uz 2.5kg. za 2 dni. pozrela som si na YouTube rozne prihody s alli. dost ludi tam hovori o tom ako sa pokakali a ako im tecie zlty olej zo zad*u.
ak prijmes v jedle viac tuku ako by si mala tak ten tuk predsa musi nejako vyjst. tak vychada zadnym vychodom 🙂 😒 . takze ked sa prejes tak sa pokakas. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
to ta ma naucit ako sa mas vlastne stravovat.

https://www.youtube.com/watch?v=4n5rnMbwQb4


takze radsej ziadnu slaninu!!!!!!

prajem vela uspechov.

helenkasabinka
23. máj 2009

snezienocka vau tak to si uz tolko schudla za 2 dni? ja sa tiez tak trosku bojim tych vedlajsich ucinkov ze ma niekde dobre prezenie alebo co.....aj ked ja nejedavam mastne jedla ale jasne ze stat sa chyba niekedy moze ked sa pozabudnem alebo co a potom sa...... 😅

este neberiem tieto alli ale zacinam od pondelka ich uzivat 😉

elizabethm jasne ze ti dame potom info ako ucinkuje alli 🙂

aponchie
23. máj 2009

vlaknina v prasku pusobi naprosto stejne 😎

renda71
23. máj 2009

helen,musím zaklepat,žádné z popisovaných příznaků se u mě neobjevili,ale je fakt,že si dobře zvážím co sním,takž opravdu co nejméně tuků v jídlech a pak by to mělo fungovat 😀
aponchie-vlákninu v prášku jsem si taky koupila Benefibru,ale jsou to zbytečně vyhozené peníze ☹ nejsem sama komu vůbec nezabrala 😉

helenkasabinka
23. máj 2009

renda no super ....tesim sa ze si nemala tie priznaky 😉 ja s tym zacinam od pondelka 🙂

renda71
23. máj 2009

já se v úterý(to bude týden) co užívám Alli zvážím a napíšu vám výsledek 😉 samozřejmě,že také držím dietu,takže jestli bude něco dole,bude to zásluha nejen alli,ale také té dietky 😵

renda71
23. máj 2009

pardon,ve středu 😀

snezienocka
23. máj 2009

ono ide hlavne o to aby si sa naucila zmenit stravu. z vlakniny v prasku ta mozno prezenie ale nema ten isty ucinok. alli vyplavuje 25% s prijatych tukov. takze prezenie ta iba v tedy ak ten prijem bol nadmerny. takze ta to nuti byt na diete a zdravo sa stravovat.
tiez pri uzivani alli sa odporucuje jest multivitaminy aspon 2 hodiny po uziti alli . najlepsie pred spanim.pretoze alli nevstrebava prijate tuky takze aj tie dobre ktore nase telo potrebuje.

renda71
23. máj 2009

snezienocka,ano samozřejmě,že se musí změnit režim stravování,píšou tam že se s tím má začít nějakou dobu před užíváním alli 😉 já držím 90denní dietu v pondělí to bude 28dní,tak jsem si koupila ještě alli,aby výsledek byl o to účinnější 😀 a multivitamíny beru pravidelně 😵

babulka
autor
23. máj 2009

Tak ja som bola v lekarni, a lekarnicka ma presvedcila, ze pre mna to nie je. Opytala sa, kolko mam BMI, ze nevyzeram, ze by som potrebovala Alli, a aj ked je volnopredajny, odhovorila ma od neho. Vraj je skutocne urceny pre obeznych ludi, a nie pre tych, co maju "len" miernu nadvahu, alebo normlanu hmotnost (ved aj ta teta v reklame na Alli je dost baculka). Zaroven ma upozornila na vedlajsie ucinky, a na to, ze posobenim Alli dochadza jednak k zabraneniu vstrevania casti tukov, ale zaroven aj v tukoch rozpustnych vitaminov (A. D, E, K). Ale vraj nie kazda, ktora to nepotrebuje sa da odhovorit, a kupuju to aj stihle baby 😲

aponchie
23. máj 2009

benefibru neee staci obycejna vlaknina asi sem to blbe napsala,ale placebo efekt bude stejnej 😎 zadnej dostupnej lek bez predpisu nebude tohohle schopen je to jen tahani penez a neskutecne dobrej tah a vzdycky bude.. 😎

helenkasabinka
23. máj 2009

babulka no mne sa urcite alli zide lebo ja mam vysku 160 cm a 85 kg. takze nadvahy mam az az 😖

a prosim o radu-napiste mi ako sa pocita BMI 🙂

helenkasabinka
23. máj 2009

APONCHIE - no vraj alli obsahuje presne tie iste latky ktore pomahaju chudnut ako aj lieky ktore su na lekarsky predpis ale jasne ze v miernejsej forme

helenkasabinka
23. máj 2009

a kazdopadne kto nevyskusa tak nevie........chde baby to maju jednoduchsie ale my pevnejsie urobime nieco preto aby sme vyzerali lepsie

aponchie
23. máj 2009

lepsi je sport 😎

renda71
23. máj 2009

helen,najeď si na seznam,zadej výpočet BMI a skočí ti tam tabulka podle výšky a váhy,zadáš tam svoje míry a hned se ti ukáže jaké máš BMI 🙂 Alli je určeno lidem kteří mají Bmi stejné nebo ještě větší než 28,já mám 29,tak proto si myslím,že je pro mě vhodné 😵

helenkasabinka
23. máj 2009

APONCHIE skusala aj sport ale kedze som velmi silny alergik a mam nabeh aj na astmu tak sport nie je moc dobry pre mna lebo potom sa moc zadycham a nevladzem dychat a tak si musim davat spreje do pluc........takze u mna nie -samozrejme mierny ano

aponchie
23. máj 2009

helenko ja jsem taky astmatik a sportuju celej zivot a co beres za leky? 😲

helenkasabinka
23. máj 2009

renda vdaka uz som si spravila vypocet ☹ ☹ takze alli je urcite pre mna

aponchie kvapky do oci,do nosa,do pluc a aj cely zivot tabletky na alergiu

renda71
23. máj 2009

helen,tak jsem ti to spočítala a máš BMI 31,22 😉

aponchie
23. máj 2009

helenko ale ty mas nabeh na astma pises ne ze jsi astmatik ne?ja jsem tezkej astmatik a taky sportuju ..beru kortikoidy do oci sou kapky kvuli alergii na pyly ktere jsou treba ted a spreje mam taky 😎 ale v zivote bych nerekla ze nemuzu kvuli tomu sporotvat..to slysim prvne ..ja mam k porodu i epi napsanou lekarem abych to zvladla ,ale plavani a jizda na kole nejsou preci prekazkou to mozna tak beh bych rekla

babulka
autor
23. máj 2009

Aponchie, nech brouka zit 😔
Myslim, ze kazda z nas, ktora tu prispieva, si je vedoma toho, ze treba nieco so sebou robit. Ze ziadna tabletka za nas neschudne. A to netvrdi ani reklama na Alli. Len pomaha pri vlastnom usili. Takze nik tu nie je padnuty na hlavu. A Alli JE liek, nie vyzivovy doplnok.
A vlaknina - ved to je uplne, ale uplne nieco ine. Neviem, aku konkretnu obycajnu vlakninu si mala na mysli, kedze Benefibra je vlaknina... Vlaknina ma v crevach abrazivny ucinok, kdezto Alli nie, vlaknina neviaze primarne tuky, kdezto Alli ano...

aponchie
23. máj 2009

babulko ja se jen ptam pac me to zajima kdyz jsem astmatik takovej duvod to slysim prvne na tom prece nic neni ne? 😎