Máte skúsenosti s liekom na chudnnutie Alli?

babulka
7. máj 2009

Tak uz mame tento udajny zazrak aj v SR. Je to liek, teda nie nejaky vyzivovy doplnok typu Lipoxal, Clarinol a pod. Mate niektora s Alli skusenosti? Chcela by som to vyskusat, aj ked mi je jasne, ze musim sama aj nieco robit - co aj robim, chodim cvicit, drzim delenu stravu (viac-menej)....ale aj tak, ide to pomaly, tak by som potrebovala pomoct a na to je vraj Alli urcene...

silvika_v
15. máj 2011

@mamkamarketa schudla som 4 kg. Mam len pozitivne skusenosti 🙂 podla mna alli nie je hlupost, len treba dodrziavat pokyny a kila pojdu dolu. Drzim palce.

mirip
15. máj 2011

Ahojte chcem sa spýtať neviete niečo o akcii alli 1+1balenia zdarma, čo si spom postrehla z reklamy v Tv len neviem kedy ktorý deň a či je to v každej lekárni alebo len niektorých , ak niečo viete dajet info dík

kolumbia
16. máj 2011

prave vcera som stala pred lekarnou a videla som tam reklamu na alli ,neviem co stoji a ci je to v kazdej lekarni ale tato akcia je od 16.5. do tusim 21.5.,rozmyslam ze by som skusila alli lebo som po pôrode zostala vahovo rovnako ako ked som sla rodit ,takze mi zostalo 13 kg navyse ,ale ked som citala clanok ze je to na rozpustanie tukov a ze cena je od 30eur tak to ma trosku odradilo lebo poznam lepsi odburavac tukov ,za menej penazi a na prirodnej baze ...oddelenou stravou a cajom som za rok zhodila 34 kg to bolo pred 5 rokmi ale teraz sa nemozem dotoho dostat tak som chcela skusit alli

cencula
16. máj 2011

kolumbia a ktorým čajom porad dakujem

mirip
16. máj 2011

@kolumbia hej už som to našla aj ja a mám alli 2 balenia 84tabletkové za 44e teda tolko stojí jedno balenie tuším,

ja som mala doteraz iné na chudnutie, len týždeň a pol a šli dolu len dve kilá a to som na večeru do 17,30 najneskor mala len ten koktail na chudnutie popri, tak uvidím čo alli urobí ja by som sa chcela dostať aspon na 73kilá čo je pri mojej výške akurát takže 13kíl ale ako a čo to pojde neviem
@kolumbia ten čaj k tomu alli by zaujímal aj mna

kolumbia
17. máj 2011

ten caj sa vola PU-ERH,dostat ho v cajovni alebo v obchodoch zo zdravou vyzivou ,v obchodoch je aj porcovany ,niektore firmy ho miesaju a predavaju ako spalovac tukov ...len malokto vie ako spravne treba pit tento caj ,ja sama som navod dala aj v cajovni predavackam ...takze treba jednu davku luhovat tri krat a pit pol hodiny pred jedlom ale staci len tak deci a pol az dva inak dostanete zneho kyselinu

aniratak696
18. máj 2011

no citam citam ale stale tu akosi nevidim ci niekotrej alli pomohlo, mate niekto realnu skusenost s ali????

mirip
18. máj 2011

@aniratak696 mne len 2 kilá šli dolu za 10dní

ale babýýý mám velké balenie alli 84tabl + 84tabl za 44e teda jedno zadarmo 😎

gabriela456
18. máj 2011

aoj chcela by som sa spytat ci mozem uzivat alli s inymi liekmi ked som chora 😒 prosim napiste 😒

indiankaindi
18. máj 2011

Ahojte, chcem sa spýtať, či ste aj držali nejakú dietu, alebo pri normálnom stravovaní ste iba brali tabletky a schudli. Ďakujem

mirip
18. máj 2011

@indiankaindi ja 3x denne jem pred si dám tabletku ako je písané 3x denne pred jedlom, ale na večeru mám len dietny kokteil čo sa može dať ako náhrada za jedno jedlo a jem maximálne do 17,30

indiankaindi
18. máj 2011

@mirip Aha a nemusíš sanejak extrémneobmedzovať v zmysle, že na obed 2 listy šalátu a jedna paradajka a podobne? Je mi jasné, že nejaké obmedzenia tam musia byť, veď chcem schudnúť, ale či nejaké poriadne, alebo je to v norme. A ak sa smiem spýtať a nevadí to, koľko si užschudla? Resp. schudla si niečo? Ďakujem

mirip
18. máj 2011

@indiankaindi no hej ale je to strašne málo za 10dní čo som mala doteraz alli je to len 2kilo dolu čo je strašne málo ale to som ešte nezačala tak ako teraz 4deň jesť len do 17,30 a ten kokteil, to bolo len s alli a teda uvidímn či to nejedenie večer neskoro pomože

indiankaindi
19. máj 2011

@mirip Aha jasne, ale tak aj 2 kg je fajn. Ja som teraz začala dietovať, resp. take kvapky beriem a sice hmotnosťou som šla o 2 kg hore, miery mi klesli až o 7 cm za týždeň. Neviem posúdiť, či je to málo, či veľa, ale chcelaby som ešte niečo vyskúšať. Nechápem, prečo mi váha vybehla a drží sa. :(

kantynka
22. máj 2011

no ja som si to kupila uzivam ho denne a veru mam problem udrzat si niekedy stolicu na uzde a to nemozem povedat ze sa prezieram s mastnymi jedlami nikdy to tak ani nebolo,mam nadvahu 10kg ale vraj pri mojej vyske co je168 65kg nie je vela ale dami vsetky vieme ako sa stravovat a ako spravne zit ale ide o to ako sa citime a pravdu povediac u mna 10kg nadvaha je dost a preto som to chcela skusit,a vobec tie ukazovatele ktore su uvedene neviem kto vypracoval ale nemozu bit spravne,pokial v skutocnosti nema zena iny problem ci hormonalny ci iny ako to uz tu niekto spomynal tak by to mohlo fungovat v skutku len na baze kontrolovaneho prijmu tukov pretoze sa po...serete a to ozaj a tiez je to sprevadyane aj bolestou brucha ale je to individualne,mam43rokov a cely zivot sportujem a to aj dnes chodim na sutaze veteranov a nikdy som nemyslela ze sa budem musiet zaoberat chudnutim ale teraz to skusim a ak nic tak sa asi budem musiet obzriet za lekarskou pomocou,urcite v tom bude hacik ale neverim ze lekarne si vezmu na svedomie lieky ktore bi mohli vazne poskodit,aj ked su tam upozornenia a kazdy ma moznost si vybrat ci ano ci nie.

kantynka
22. máj 2011

a este malickost uzivam ho 7den a este nemam ziadny vysledok tak ze uvidim,dam vediet
ide o alli 😀

silvika_v
24. máj 2011

baby, vysledok s alli sa urcite dostavi,len musite byt trpezlive 🙂

alexa291
14. jún 2011

Predám tabletky na chudnutie Alli /80ks/. Záruka do 02/2012. Cena 35, 00Eur s poštovným. Pôvodná cena 45, 00 Eur. Návod na použitie a originál puzdro. Len seriozne.

reendzi
15. jún 2011

ahojte, včera som užila 1x alli, chcem schudnúť 5 kg ... meriam 164 a vážim 61 kg, viem, že by som nemala užívať tento prípravok na chudnutie, bude to pre mňa taká malá barlička, motivácia, dúfam, že to zvládnem .... ozvem sa vám s výsledkom , ahojte

miresta
15. jún 2011

@alexa291 nepomáha ti to? ja som včera kúpila..no teraz majú akciu dvojbalenie...168 tablet za 44 €.

miresta
15. jún 2011

@silvika_v ..ja som začala dnes, dala som si tri dni ľahšie dni a bicykel... takže dnes už naostro.... aké máš výsledky?

zrac
15. jún 2011

Ahojte prosim poradte mi ako mam zacat chudnut neviem sa donutit drzat dietu Dakujem

edita84
15. jún 2011

Ahoj kočky ja mám načaté balenie je v ňom 50 ks (20€) keby to niekoho zaujímalo IP dakujem ahoj

silvika_v
29. jún 2011

@miresta no ja som s alli schudla 4 kg za mesiac 🙂 momentalne ale alli neuzivam, aj ked casom by som aj rada.. ako ti to zatial ide?

kantynka
31. júl 2011

tak ze ani gram,tak ze nie je to pravda ze mozete jest ako ako chcete a co chcete ako je to prezentovane a veru snazila som sa jest tak aby sa mi to hlavne v praci nevypomstilo 😎 ,absolvovala som aj dovolenku kde som jedavala skutocne zdrave jedlo a pohybu som mala vela pretoze som bola v grecku a plavala som denne aj 3km ,ked ze som tiez po dovolenke sla na vysetrenie stitnej zlazy a mam ju ok.este uvidim ako su na tom hormony tak ze moj zaver neverte vsetkemu je to v 70percentach reklamny trik,pravda je celkom inde v hlave a na to netreba ziadne pirulky. 😀

mirip
18. aug 2011

ahojte dievčatá písala som sem už dávnejšie ako je to s chudnutím s alli, mne teda pomohol 8kíl je dolu. inak ak niektorá chudnets s alli, dajte vedieť ostalo mi celé nenačaté velké 84ks balenie a je mi lúto ho vyhodiť, ponúkam ho aj tu v bazáre celé 84ks balenie 28€ + pošta akou chcete vy, je to lepšie ako tých 41-46€ ako ponúkajú lekárne, kupované pred mesiacom a stále v záruke

luclucka
19. aug 2011

@mirip

Ahojjjj, ak si este nepredala Alli, mala by som zaujem 🙂. Dakujeeem. Lucia

mirip
19. aug 2011

@luclucka nie ešte nepredala, mám ho doma, záruka je do 1/2012, 28€ a poštovné aké chceš, 1-2trieda, doporučene alebo nie balné 0 obálok a baliaceho mám neúrekom, z bazára my ho vymazali, lebo vraj nesplňa pravidlá a nie je pre tehotné a mamičky

mirip
19. aug 2011

@luclucka hm takže asi nič že?

alli_1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz