Máte skúsenosti s liekom na chudnnutie Alli?

babulka
7. máj 2009

Tak uz mame tento udajny zazrak aj v SR. Je to liek, teda nie nejaky vyzivovy doplnok typu Lipoxal, Clarinol a pod. Mate niektora s Alli skusenosti? Chcela by som to vyskusat, aj ked mi je jasne, ze musim sama aj nieco robit - co aj robim, chodim cvicit, drzim delenu stravu (viac-menej)....ale aj tak, ide to pomaly, tak by som potrebovala pomoct a na to je vraj Alli urcene...

lenka007
30. máj 2009

ja som mala za 1 den asi 800 gramou a to som este vecerala

monca4ever
30. máj 2009

helenkasabinka - kilo za den nieje vela ved sa vyčúra ma má to dole 😉
inák pridáš sa aj Ty do posilovne?

helenkasabinka
30. máj 2009

dnes som sa nevazila tak neviem

monca rada by som sa pridala ale kam do posilovne a kedy? 😕 😉

lenka007
31. máj 2009

Ako sa vám všetkým darí?

monca4ever
31. máj 2009

helenkasabinka - všetko sa môžme dohodnúť 😉

miriam17
31. máj 2009

ahojjte babule..neche sa my to tu vsetko citat.... 🙂 ..tak iba ze ci je ten len fakt ako uciny a nie len zbytocne vyyhodene peniazky..

alle
31. máj 2009

mila helenkasabinka,zaraza ma tvoj pristup na tejto stranke konkr.č5 ako odhovaras četujuce osoby aby nereagovali na niektore prispevky.ty si spravca?prosim ta,ak ta niečo neoslovi tak na to nereaguj a nechaj druhych nech sa rozhodnu sami za seba.takych mam najradsej ako si ty čo si myslia že zjedli celu mudrost sveta.pokial tie članky neobsahuju oplzlosti a nie su dehonestujuce tak si myslim že si sem može napr.tučko napisat čo chce.

monca4ever
31. máj 2009

alle - ale ľudia sa tu zareistrujú a robia
reklamu svojim firmám a pod. 🙄
Dajú jeden príspevok, alebo komunikujú
sami zo sebou pod 2mi nickmi aby nás
naviedli na kúpu kravín, oni zato majú provízie..

Helenkasabinka síce možno zareagovala
rázne ale správne.

helenkasabinka
31. máj 2009

alle ja ta nekomentujem lebo ma vooobec netrapi co si mi napisala a myslis ze teraz akoze co? 😕 🙄

helenkasabinka
31. máj 2009

miriam nevieme ti este 100% tvrdit ze je to urcite ucinne lebo to kazda beriem len kratko 😉

helenkasabinka
31. máj 2009

monca a vdaka 😉 😉

alle
1. jún 2009

no ja si myslim 😎 ,ak chcete schudnut tak vam poradim terapiu Hypoxi a nie je to ziadna reklama aj ked vy sami tu robite reklamu na liek alli.hypoxi najdete aj v nitre ale hlavne sa tam cvici a upravite si stravu.a ked mate na alli budete mat aj na hypoxi.

helenkasabinka
1. jún 2009

alle a kolko to stoji? 😕

monca4ever
1. jún 2009

noo ked je to v nr 🙂
Ja v Nitre chodím do Katya4beauty
Nitranky šup s tým do Googlu 🙂
budeme chodiť spolu, rýchlo sa tam
chudne - ja som dôkaz.

helenkasabinka
1. jún 2009

monci ja som to kuk len tak zbezne no je to zaujimave ip-ni mi nieco blizsie o tom-na co tam chodis co a kolko stoji atd 😉

monca4ever
1. jún 2009

Helenkasabinka máš IP 🙂

mimikyky
1. jún 2009

kočky, ja mám hypoxi za sebou asi rok a pol, a boli to zbytočne vyhodené prachy.......vtedy 12000skk

monca4ever
1. jún 2009

mimikyky 12 000? 😕
A prečo neúčinné? Mala si aj
vedlajšie účinky?

mimikyky
1. jún 2009

no,to bolo december 08 a veru toľko to stálo..........vedľajšie účinky ee, ale ani žiadne pozitívne ee

monca4ever
1. jún 2009

Fuuu a to sa aj dá za teké peniaze neschudnúť? 😕
Akurát som Ti odpovedala v nejakej chudnúcej téme 🙂

helenkasabinka
1. jún 2009

monci vdaka za ip.odpisane 😀

helenkasabinka
1. jún 2009

mimi tak hypoxi nam neodporucas? dobre vediet 😀

alle
1. jún 2009

hypoxi je užasna vec ,ale ide tam aj o pevnu volu ako pri každom chudnuti ja sama som schudla 4kg za mesiac a je to aj vidiet.určite lepšie ako sediet na zadku a jest pilulky.to že je to take drahe vas aspon donuti niečo so sebou robit .v chudnuti idem dalej ,a zlepšil sa mi metabolizmus mam plochejšie bruško a o stehnach a zadku ani nehovorim žiadna vid.celulitida.treba sa len nastartovat a pojde to.vo štvrtok idem dopl.šatnik o menšie čisla asi tak 36-38.

babulka
autor
1. jún 2009

Alle, ak si citala vsetky prispevky, tak vies, ze tu nikto "nesedi na zadku a pcha do seba pilulky". Kazda z nas nieco so sebou robi, zdravo sa stravuje, cvici a hybe sa, takze predtym, nez nieco napises, tak citaj a potom reaguj. 🙄
Ja som chodila na Vacushape, co je cosi podobne (aj ked viem, ze nie to iste), a vysledkom bolo spevnenie pokozky, zlepsenie "vyzoru" celulitidy a par cm v objemoch. Ale takisto to nie je vseliek, je to len pomocka k chudnutiu a zlepseniu postavy, takze tak ako za teba neschudne Alli, tak za teba nechudne ziadny pristroj.

babulka
autor
1. jún 2009

A BTW - 4 kg za mesiac je podla teba zdrave chudnutie? Tak akurat dobra cesta k jo-jo efektu. Ked chudnut, tak pomaly a postupne (1 az 1,5 kg za mesiac) a natrvalo 😉

mimikyky
1. jún 2009

alle, ha ha,smejem sa hlasno 😀 kočky, ktoré ma poznáte, určite viete niečo o mojej pevnej vôly, a ja ju mám takú pevnú, že jedine cvičením a úpravou stravy som krásne schudla a vyformovala sa 😉 a na zadku sedím jedine tak každý deň na stacionáry keď nejsom zrovna v posilke alebo na inom kardio stroji 😀 😀 😀

kočky,dúfam, že neva, že som sa Vám sem votrela 😵 ????

babulka, presne ako píšeš 😉

helenkasabinka
1. jún 2009

mimi vitaj jasne ved ty vzdy mozes 😉

mimikyky
1. jún 2009

oooooooo, dííík 🙂

mimikyky
1. jún 2009

ono, mňa zaujímajú Vaše názory na ten liečik, lebo moja teta nad ním špekuluje 😉 a ona je už teda riadna váha

helenkasabinka
1. jún 2009

mimi ja osobne odporucam 😝