Máte skúsenosti s liekom na chudnnutie Alli?

babulka
7. máj 2009

Tak uz mame tento udajny zazrak aj v SR. Je to liek, teda nie nejaky vyzivovy doplnok typu Lipoxal, Clarinol a pod. Mate niektora s Alli skusenosti? Chcela by som to vyskusat, aj ked mi je jasne, ze musim sama aj nieco robit - co aj robim, chodim cvicit, drzim delenu stravu (viac-menej)....ale aj tak, ide to pomaly, tak by som potrebovala pomoct a na to je vraj Alli urcene...

duja
9. jún 2009

Ahojky babyy tak po dlhsej odluke som znova tu 🙂..ZAtial sa dari..ale aj s prehreskami..dnes mam za sebou 21 den 90 dnovej diety samozrejme s alli..Termin vazenia sa bliizi, uz iba tyzden 🙂..Samozrejme potom podam odpoved a vysledok🙂.
Vela sil do dalsieho chudnutiaa, papa

lenka007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emea5
11. jún 2009

alli by som nenazvala liekom na chudnutie a kazdodenne uzivanie, je to prilezitostna pilulka. stravovacie navyky su na prvom mieste, pokial ich clovek nema a rad vyzobava vselico, a je jedno kolko kalorii a tuku to ma... alli je potom zbytocne. miesto ma u tych, ktori si ustrazia co jedia, niekedy sa zial neda vyhnut dobrej grilvoacke, alebo oslave... a tam len kukat na jedlo a nejest sa predsa neda... pripadne obed v jedalni, neda sa vybrat... alebo vecera v restike... alebo raz za cas mlsnutie slahackoveho pohara... to ano... netreba ho uzivat kazdy den.
reductil je o niecom inom, tam kazdodenne uzivanie je potrebne... mne velmi pomohjol. trapila som sa tri roky s dietami, a to ma dietologicka obdivuje, moja strava je ukazkova. tak ucim aj dieta. reductil pomohol, a drzim sa, po vysadeni som pribrala asi tri kila. vdaka nemu som vsak schudla 23kg. s ktorymi som sa trapila tri roky po porode. alli mam samozrejme v lekarnicke 🙂 a ''supnem'' si ho len prilezitostne.
upozornujem, pri vyplavovani tuku z tela moze dojst k samovolnemu uniku takeho oleja z konecnika, ktory ma tmavooranzovu farbu, necitite to, a co je smola, ta oranzova farba sa neda nicim vyprat, absolutne nicim. nepomozu ani naj naj prasky na pranie, ani odfarbovace, vanish.... tak som si odpasla par veci... jednoducho to nejde. odporucam nosit vlozku. hnacka, naduvanie, bolest konecnika a creva, to som zazila tiez, a este strasne ma smadi, a ked som ho uzivala pravidelne par dni, citila som sa slaba, unavena velmi, mala som neskutocnu chut zozrat cosi strasne tucne, mastne... telo neoblbneme, je mudrejsie ako my 🙂 ono si tie tuky pyta.
zaver, fakt zmena zivotneho stylu, vsetky tabletky su len taka pomocka ktora nam troska potlaci to bremeno chudnutia ktore musime v prvom rade tahat my. ;)
a este jedna vec, jedna tobolka vyplavi iba 25 percent skonzumovaneho tuku... 🙂myslim si ze nic moc.

helenkasabinka
12. jún 2009

emea hlavne ze si ty spokojna-nie?

bytfit
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jannca
14. jún 2009

Holky, můžu se přidat? Je t některá , která hubne při kojení? Kdyby jo, prosím o rady, jak na to? Díky

monca4ever
16. jún 2009

jannca v teme čo dala HS link o tom sa aj píše

sheryl1
16. jún 2009

Ahojte baby, na vaše forum som natrafila nahodou surfovaním po nete a som "v tom" s vami 🙂 ja som chcela vyskusat alli, ale potom, ako som si najprv pred par tyzdnami precitala info (ze je pre bmi nad 28) som si to rozmyslela a vyskusala Stacker 2 XPLC. pred tym ako som ho pouzivala som schudla, samozrejme, ale ked som s nim zacala, tak konecne sa mi zacal zmensovat zadok a brusko... bohuzial, neprecitala som si poriadne informacie o zlozeni a uz ho nemozem uzivat dalej - mam precitlivenost na kofein - a uz od zaciatku som pocitovala bolesti hlavy, ako vzdy ked vypijem privela kavy alebo cierneho caju... ostalo mi balenie okolo 80 tabliet zo sto a posuvam ich dalej - ak mate zaujem kontaktujte ma 🙂

zaroven by som sa chcela opytat, co by mi mohlo pomoct... nemam nadvahu, chcem si len doformovat postavu a dat dole tak pat kil maximalne...v poslednej dobe sa vsak rucicka na vahe nepohla ziadnym smerom - dodrzujem 90 dnovu dietu, kazdy den makam do fitku a vsetkych zasad sa drzim... za dva a pol mesiaca slo prec osem kil no posnedne obdobie nic - co poradite, ako ste takuto "stagnaciu" prekonali vy? dakujem 🙂

felicia1
16. jún 2009

sheryl tak potom kuk na temu kto sa ku mne prida............

sheryl1
16. jún 2009

prave na tom pracujem 🙂

esta24
23. jún 2009

Ahojte dievčata takze ja by som si chcela kupit ali ale teraz niesom ista ci schudnem alebo nie a zbytocne vyhodim peniaze mam 65 kila a vyska 163 co mam robit uz som skusala vsetko mozne aj cvicim a kila nejdu dole ☹ na brusko tazko chudnem mam ho ako koleso

esta24
23. jún 2009

chcem sa spytat mal uz niekto alli pomaha to lebo ja si chcem kupit aby to neboli vyhodene peniaze

chulieta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alias313
2. júl 2009

ahojte ja som uzivala alli, ale len chvilu, no proste ma to nebavilo uz stale davat pozor na stravu...kupovala som si ich v maji a zostalo mi este 71 kusov v baleni (exp.do 01/2011). ak niektora chcete rada ich predám, na cene sa dohodneme.napiste mi do ip.prajem krasny den

sylvi2
17. sep 2009

Ahoj babulka...ja som zacala brat "alli" od pondelka tak zatial este neviem....ale neskor dam vediet 🙂

sylvi2
17. sep 2009

Ahojte som tu po prvy krat a chcela by som sa nieco opytat(toho co robil tuto stranku) "...preco su na prvej stranke najstarsie "komentare"a az niekde na konci nove- myslim ze je to strana 11...nema to byt naopak..??!! 😅

sylvi2
17. sep 2009

Inac min.rok som schudla 15kg a bez alli...tak teraz uvidim ako to bude s nim.... 😀

sylvi2
17. sep 2009

Som hladna idem sa najest..... 😝

mamutka
17. sep 2009

sylvi, to ako myslis? ved ked si otvorim temu, tak prva vec, precitam si co tym zakladatel chce presne povedat, o com chce viest diskusiu.....a potom pridam na koniec svoj prispevok. alebo ty ked si otvoris dajaku stranu 11 hned presne viec o co slo? napr. by to bolo pri teme Noseni deti..........pripisala by si co, ze nosis na rukach? pekne od zaciatku pribeh citaj o satkach, ergo nosicoch a tak...........pri kazdej teme rovnako......ale ak chces, aj knihy citaj odzadu, pobavis sa urcite 😀 😉 😉 papa

na alli ma najviac bavi reklama...babena vo volnych handrach na zaciatku a ked uzije Alli, hned ma pod trickom stahovacie body a vkusnejsie saty.
nepochopila som ani tie reci ze brani vtrebavaniu tukov ci co to tam hovoria, ved ked sa rozhodnem pre dietu, tak obmedzim tuky, varim na pare, netlacim sladke do hlavy, tak k tomu uz potom netreba Alli, len dajaky pohyb a hotovo. treba vyhodit panvice a kupit parny hrniec a netreba ani tabletky jest, teda podla mna

sylvi2
17. sep 2009

No mamutka myslim to asi takto!! aj ja chcem vediet o com je tu rec... ale sorry nie co bolo pred ca5mi mesiacmi ale co je dnes... zaujima ma to co je dnes a bude zajtra nie to co bolo vcera a predvcerom....a tiez knihu si najskor vzadu precitam(o com zhruba ta kniha je)a az potom sa rozhodnem ci ju budem vobec citat...ci ty sledujes TVspravy 5mesiacov do zadu alebo ta zaujima to co je dnes aktualne... ?!😅 tak tvoja reakcia na moj dotaz ma dost pobavila...uz len to ako si zareagovala 😀

helenkasabinka
17. sep 2009

sylvi mamutka podla mala pravdu a opytaj sa teda admin preco je to tak s tymi stranami 😀

a mamutka si myslim ze parne hrnce nepredava 🙄 tak sa tu laskavo nehadajte 🙄

ikke
17. sep 2009

sylvi2: pretoze toto je diskusia, nie chat 😉

emily121
17. sep 2009

Ahoj helenkasabinka! 🙂 Neviem presne o co tu ide ale po precitani a premyslani 😉 si myslim ze sylvi2 ma pravdu ale ved 100 ludi 100 chuti.A nemyslim si ze nieco zle napisala ved ona sa len slusne opytala a mamutka sa hned do nej pustila, namiesto toho aby ju pozdravila a vysvetlila ako to tu chodi, ked sa tu ona uz tak dobre vyzna 😉pa 🙂P.S.: Mozno chcela mamutka len na seba uputat pozornost 😀

sylvi2
17. sep 2009

Tak najskor AHOJ helenkasabinka 🙂 A teraz k tomu co si napisala....ved ja som sa na to mamutky ani nepytala...nemozem za to ze je taka iniciatyvna 😀 Inac je velmi zaujimave a zaroven aj smutne ☹ ako ustipacno reagujete na moju nepriamu kritiku a ako tu vitate novych clenov 😕 Ako uz pise "emily121"ja som sa len slusne opytala na nikoho som prstom neukazovala a vy sa hned do mna pustate...Willkommen-dakujem 😕

sylvi2
17. sep 2009

Ahoj ikke! 🙂 Tak preco so mnou nediskutujes? 😉

mamutka
17. sep 2009

no to som necakala, ze sa tu budete hadat, ze sa navazam......
ja som dotycnu najskor oslovila a potom sa spytala ako to mysli.........myslim ze som to napisala skusne.zato sylvi reagovala tak, ze to muselo byt zmazane 😒
a ak tu riesite, ci predavam parne hrnce......nie, som na materskej, inak mam super pracu, hrnce neriesim, ale chcela som poradit, lebo varim na paru uz par mesiacov a je to super chutne, zdrave a nie plne oleja ako po smazeni, no ale kto sa chce urazit, tak sa musi..........

sylvi, prepac mi to, ale MK funguje roky, je to diskusne forum a kazdemu to takto vyhovuje, ak niekoho nezaujima co pisal ten kto temu zalozil, tak si otvori poslednu stranu, mozes aj ty.
a je dobre citat diskusiu od zaciatku, aby sa potom clovek na strane 3 napr. nestrapnil otazkou, ktora sa riesila cele dve predchadzajuce strany..........mne to pride logicke. to je proste len dobra rada, nic viac.
nechapem preco sa urazas.
miesas to - TV spravy su o faktoch ktore sa deju a su nemenne, ked sa uz raz udalosti stanu, toto tu je o diskusii, ktora plynie a plynie a rozvija sa..........ak ju niekto nepotrebuje, ide na poslednu stranu a hodi svoj prispevok a hotovo, nemyslim si ze by to malo byt naopak. keby to tak malo byt, uz by na to za tie roky dakto prisiel, urcite by to uz vela ludi vyzadovalo

emily, ved som ju oslovila a na zaver aj pozdravila a este aj dala smajliky, akoze nie ze to pochopi zle, ze by som chcela vrtat alebo co................asi som jej mala skopirovat nejake poucky o diskusnych forach aj s ospravedlnenim, ze moj nazor si dovoluje byt iny ako jej 😀 😀 😀
ty vzdy pozdravis ked vstupujem do diskusie? to je pekny zvyk, len ci to ozaj robis vzdy.........
a pozornost putat nepotrebujem, keby som potrebovala, hodim si nahe foto do albumu aj s mierami 😀 😝

helenkasabinka, dakujem

sylvi2
17. sep 2009

pre mamutka....jasne ty vobec nevrtas"asi som jej mala skopirovat nejake poucky o diskusnych forach aj s ospravedlnenim, ze moj nazor si dovoluje byt iny ako jej"ups 😕 ....ja som sa neurazila len "akcia-reakcia" 😉

mamutka
17. sep 2009

ale toto som napisala potom co si sa ty do mna tak pustila. nechajme to, nema to vyznam, nie je to o alli ani tukoch ani nicom inom za co sa daju vyhodit peniaze, asi zbytocne, a nemusime sa tu nasierat navzajom 😉
pekny vecer prajem. ale to nemyslim ironicky alebo nejako tak. na to som moc unavena. takze tolko asi

sylvi2
17. sep 2009

mamutka....a co si cakala ako zareagujem na tvoju poznamku"ale ak chces, aj knihy citaj odzadu, pobavis sa urcite"nie dakujem to prenecham radsej tebe!! 🙂 Som toho isteho nazoru aspom v niecom sa zhodujeme 🙂 Aproppo "alli"...ja som to len teraz zacala brat teda res.od pondelka ale ako som uz pisala som za rok schudla 15kg.a to bez alli...nie som tlsta ale mam nejake to kilo navyse tak to chcem skusit.....