Máte skúsenosti s liekom na chudnnutie Alli?

babulka
7. máj 2009

Tak uz mame tento udajny zazrak aj v SR. Je to liek, teda nie nejaky vyzivovy doplnok typu Lipoxal, Clarinol a pod. Mate niektora s Alli skusenosti? Chcela by som to vyskusat, aj ked mi je jasne, ze musim sama aj nieco robit - co aj robim, chodim cvicit, drzim delenu stravu (viac-menej)....ale aj tak, ide to pomaly, tak by som potrebovala pomoct a na to je vraj Alli urcene...

aivanka
20. máj 2010

no už som si obvolala lekárne v mojom okolí 😀 na tretí pokus som našla kde to bude platiť... majú tú akciu v piatok aj sobotu 😀

cencula
20. máj 2010

no to vám neviem baby napísať či tá akcia platí vo všetkých lwekárnach ja mám známeho v lekárni a on mi dnes napísal, že akcia je v piatok a malé balenie 14,80euro a velké 22eura, ospravedlnil sa lebo nevedel ceny - to mi hovoirl z pamäti, martinčanky - alli majú v lekárni vo vrútkach cyrila a metoda, ale podla mna by to malo byť vo všetkých lekárnach. inak drží niektorá oddelenú stravu a užíva alli? máte výsledky? prosím vás ako ho asi užívate a čo jete, lebo ja som si ho síce kázala kúpiť ale nemám šajnu ako to asi funguje a čo mám jesť, díky a odpovede

gerena
20. máj 2010

http://www.denobezity.sk/
tu najdete vsetky lekarne, kde bude akcia platit 🙂

kika86
20. máj 2010

Ahojte kočky, nehnevajte sa ze vam sem leziem, ale chcela by som sa vas opytat ci vam Alli ozaj pomohol??? Ja som rozmyslala, ze by som to vyskusala, len by som chcela vediet ci je to ozaj ucinne.
Dakujem Vam 😉

stelluska1
21. máj 2010

Ahojte, cca pred rokom som vyskusala Ali, ale vydrzala som necely tyzden. Mala som to stastie, ze sa u mna prejavili vsetky mozne vedlajsie ucinky, proste humus - samozrejme vysledok ziadny. Nikdy viac!!! Ale je to len moj subjektivny nazor, ked niekto je presvedceny, ze ho chce vyskusat, tak aj tak urobi 🙂
U mna jednoznacne v minulosti zabralo cvicenie a upravenie a obmedzenie stravy - 3x do dna, najnskor vsak o 15,30. Chodila som sice spavat so sliepkami, aby som necitila ten hrozny pocit hladu, ale jednoznacne to zaberalo 😀

snilkowa
23. máj 2010

ahooj no čo ako s tim alli si spokojna? išlo už niečo dole nejake tie kilaaaa??? 😠

snilkowa
23. máj 2010

jaaj no škoda že som nevedela skor o tej akcici 😒

mrkwa
24. máj 2010

ahoj sinderelka 131 mozes mi prosim poslat zostqavu??poslala som ti email dakujem pekne.
inač tiež uvažujem o alli ale neviem sa rozhodnut. 😨

cencula
24. máj 2010

sinderelka mne tá zostava ešte na ail neprišla- bacovalena@gmail.com

cherie25
25. máj 2010

Ahojte, ja som alli užívala, nepomohlo, skôr obmedzovala
P.S. Je to obyčajné preháňadlo ktoré kúpite v lekárni aj oveľa lacnejšie 😉

tictactoe
26. máj 2010

@emea5 len som ti chcela poradit, ze mne sa podarilo vyprat teplaky, teda odstranit ten mastny flak technickym benzinom a potom normalne do pracky na 40tku

dai
26. máj 2010

kika,
ja som uzivala alli - ziaden z vedlajsich ucinkov sa u mna neprejavil - myslim ze hlavne vdaka tomu, ze ja som si uz 2 tyzdne pred zacatim uzivania upravila stravu a obmedzila som tuky - taktiez som zacala pravidelne jest - asi 6x denne, poslednykrat vklude aj o 11-tej vecer, hlavne ze som aspon hodinu potom bola este hore a zmestila som sa stale do denneho prijmu tuku...
chudnut som zacala vdaka tymto zmenam este pred zacatim uzivania alli - uzivala som ho len asi 2 tyzdne - chudla som rychlejsie...
celkova zmena stravy u mna trvala asi 2 mesiace, schudla som 7 kg. ... co mi totalne stacilo, odvtedy uz len cvicim a stravujem sa normalne - vahu sa mi dari udrziavat... 😉
ja to odporucam - uz len preto ze to cloveka prinuti sa zamysliet nad zivospravou - ako sa stravujem? kolko sa hybem?

evagretka
28. máj 2010

🙂 Ahojte kocky, mozem sa tiez pridat?
ja uzivam alli od nedele-nalakala ma aj ta znizena cena a mne zatial pomohol, na 5 den mam -4cm v pase a aj na bokoch.
Takze som viac nez spokojna. Davam si tabletku 3x denne, aj ked nemam mastne jedlo-niekto tu tiez spominal, ze kazde jedlo obsahuje nejake mnozstvo tuku, aj ja si to myslim. Stravujem sa uplne normalne, tak ako predtym. Tak uvidime, ako to pojde dalej.

trixl
3. jún 2010

Ahojte všetky, ktoré máte problém s nadváhou. 🙂
Tak som si poctivo prečítala všetky príspevky a moje odhodlanie kúpiť si alli trocha schladlo. Budem vás ešte chvíľu sledovať a potom sa rozhodnem.
Škoda, že sa odmlčala renda 77, celkom by ma zaujímalo, ako to s ňou vyzerá. Či bola úspešná v chudnutí a hlavne či jej to schudnutie aj vydržalo.

adka.baby
25. júl 2010

Ahoj evagretka tak ako ti ide chudnutie s alli? Ja ho užívam od utorka takže len par dni už mám riedku stolicu a mastnejšiu,no chudnutie ešte nedorazilo a myslim, že to tak skoro nebude.... pa ☹

janka146
26. júl 2010

Kolko stoja tie tabletky Alli?

lubo24
1. sep 2010

For all : neexistuje ziaden liek ktory urobi vsetko sam...nemozes sa nazrat o 21 hodine a ukludnovat sa ze beres lieky na chudnutie to sa proste neda si to uvedomte !!! metabolizmus sa vekom meni ....viacej pohybu ale hlavne zdravy zivotny styl ...treba si vediet povedat dost a odopriet si veci ktore su pritazou pre organizmus...a po schudnuti nezacat zase ZRAT ako pred tym moze si clovek dopriat raz za tyzden ale urcite nie o 21hodine. Za 5 tyzdnou som zhodil z 92 na 80 kil bez tabletiek ale zdrava strava a tri krat po robote posilka ...a ziadne alli a podobne "zazracne" veci nepotrebujem v hlave zacina chudnutie...

mery242
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kackabrcka
7. nov 2010

viacej
pisu na www.alli.sk

jazminn
8. nov 2010

alli sú vyhodené peniaze, to mi ver!

alexe
15. nov 2010

kocky som tu nova.. ma niekto skusenosti a dobre ? berem alli 1tyzden a za poslednych 14dni mam +1kg navyse ... 😅 😠

jazminn
15. nov 2010

Sú to zbytočne vyhodené peniaze.

alexe
19. nov 2010

ak ma niekto zaujem predam 84ks alli original balene neotvorene s blockom za 35€

silvika_v
21. mar 2011

Ahojte baby ;) ja som alli skusila a mam len dobre skusenosti. Davajte si pozor na spravnu stravu a budete v pohode. Mne to pomohlo.

mamkamarketa
23. apr 2011

@silvika_v ahoj. jak dlouho si Alii uzivala? mela si nejake vedlejsi ucinky? a jedla si normalne?

silvika_v
2. máj 2011

@mamkamarketa
Ahoj Market🙂 alli som uzivala nieco cez mesiac a nemala som ziadne vedlajsie ucinky.. Jedla som uplne normalne, neprejedala som sa a bolo to velmi fajn. Chcela som to uzivat dlhsie, ale isli sme na dovolenku a tam som nemala moznost sa stravovat tak, ako by som si predstavovala. Prajem vela stastia🙂 ak by si mala akekolvek otazky, tak rada odpoviem.

miskachrumka
9. máj 2011

ahojte hlavmne silvika _v ja by som si to chcela zakupit potrebujem schudnut po porode sa mi stale drzi tich 12kg na vyse ☹ a vadia mi strasne a maly ma už vyse dvoch rokov a nic mozem robit co chcem! 😔

mamkamarketa
10. máj 2011

@silvika_v ahoj. a zhubla si neco za ten mesic? dekjuju za info !

12dana
11. máj 2011

ahojte,aj ja som si kupila,ALI na chudnutie kvoli vahe,a som sklamana. Na forach som citala ako pomaha tak som tomu uverila a objednala si ALI. Po dvoch tyzdnoch som sice schudla cca 2kg, no potom tie dva kg sa zmenili na 5kg,ale hore.Cize nic som neschudla,ale este som pribrala dalsie 3kg.A preto som sa rozhodla aj napisat,lebo na niektorych forach su len same chvali a tak ludia ako aj ja naletia

lindda
13. máj 2011

ja som to sice nebrala a uz sa5 mes fakt trapim ust nieco dolu 3x do tyzdna zumba a az teraz su prve vysledky a co som pocula alli je pekna hlupost len skoda ze taka draha 😠