Máte skúsenosti s liekom na chudnnutie Alli?

babulka
7. máj 2009

Tak uz mame tento udajny zazrak aj v SR. Je to liek, teda nie nejaky vyzivovy doplnok typu Lipoxal, Clarinol a pod. Mate niektora s Alli skusenosti? Chcela by som to vyskusat, aj ked mi je jasne, ze musim sama aj nieco robit - co aj robim, chodim cvicit, drzim delenu stravu (viac-menej)....ale aj tak, ide to pomaly, tak by som potrebovala pomoct a na to je vraj Alli urcene...

helenkasabinka
20. sep 2009

emily121nje divne ze mas len jeden prispevok a hned si reagovala na nasu diskusiu o silvii-ktovie kto je pod tym nickom??? 😕

mamutka nie je zaco 😉

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emily121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helenkasabinka
21. sep 2009

emily no ja s nickom nemam nic a ja zasa nezarypujem 🙄

edhardy...
22. sep 2009

helenkasabinka
budem sa robit ze som si nevsimla co si napisala a budem pisat k danej teme!! 😉 Takze ako som uz pisala alli som zacala brat od m.pondelku a beriem ho pravidelne a cosi sa "zmenilo"....zacal zo mna "vytekat tuk"nieje to nic prijemneho ale v alli diete pokracujem dalek ked su nejake otazky na tuuuto temu rada odpisem 😀

tucko
23. sep 2009

Zdravim

helenkasabinka
25. sep 2009

edhardy ok nevsimaj 😉

tucko ale ale.......hm.......

uzlik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nizuva
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
midda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eva67
5. nov 2009

s tabletkami Alli mam skusenost ale nie je to vobec pravda co hovoria,su drahe a nestoja za nic,chudnes ak nejes ale ked jes tak neschudnes akurat mas od nich hnačku,druhykrat by som uz zy ne nedala prachy

lucia1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
midda
12. nov 2009

LUCIA1986
nie,,mas ich jest iba vtedy ked konzumujes tuky,,, pokial strava neobsahuje tuky alli ani neuzivaj.

paula80
31. jan 2010

Ahojte, chcela by som sa spýtať,či niektoré užívate liek alli, nakoľko posledný príspevok je staršieho dáta.
chcela by som ho vyskúšať, ale neviem, či má naozaj nejaký efekt, nakoľko som čítala príspevky aj o iných tabletkách na chudnutie, vraj boli alebo budú stiahnuté z predaja.
ďakujem za každý príspevok

chyppsy18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
swarovski
21. feb 2010

Ahojte... čítam si fóra o Alli, lebo ma zaujíma, ako to funguje... Kedysi dávno som čítala články v Elle o babách, ktoré brali tabletky na chuduntie presne na princípe zabraňovania vstrebávania tuku a ako nedokázali udržať stolicu. a ako tak brúsim po rôznych fórach, zisťujem, že Alli je v podstate to isté. Ja potrebujem zhodiť len pár kíl (4-5) a osvedčilo sa mi úplne vylúčenie chleba, pijem zelený a žihľavový čaj a od 1.1. mám záväzok nepoužívania výťahu. A je to tu. Jem úplne normálne, len to chleba nie, pijem čajíky, chodím do schodov a schudla som 2 kilá - ja viem, málo, ale na to, že sa neobmedzjem mi to príde fér. Navyše som zmenšila pás o 4cm a boky o 6cm.
Som spokojná. 🙂

marlin
26. feb 2010

Ahojte dievčata !
Beriem Alli mesiac cvičim pravidelne 2X do tyzdna a upravila som si trošku stravu mam dole 6 kilo pri mojej nadvahe podla BMi 22kg je to pre mňa uspech , ked som zacala brat alli prepadli ma vsetky vedlajsie ucinky ale ked som zacala svojej domacnosti varit nie priliš mastne jedlá tak sa to upravilo neporovnatelne . takže len tolo že som s alli spokojna .

ozzynka233
20. mar 2010

CAFTTE BABY ja sa chcem spytat tych co drzia 90 dnovu rozlisovaciu dietu ci jedia alli aj ked maju ovocny den. Dakujem za odpoved

klea241
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetka
25. apr 2010

ahojte, baby nemate niektora na predaj Alli? chcem vyskusat, a nechcem hned kupovat cele balenie v lekarni....

zuzana581
7. máj 2010

Nedalo mi aby som nenapísala svoj názor na ALLI. A dúfam, že to nikto nebude brať ako provokáciu. Sama mám 25-30 kg nadváhu a zvyknem si kupovať aj rozne prípravky na chudnutie, ktoré možno pomáhajú a možno nie (prevažne CLA, teraz Stop Apetit atď....), ale Alli je podla mňa len čístý ťahač peňazí. Takže moje dôvody na toto tvrdenie: Beriete Alli, musíte výrazne obmedziť príjem tukov, lebo sa pos....te. Vaše už uložené tukové bunky to nijak neovplyvní, takže sa s vami vlastne nič nedeje, čo by spôsobilo alli. Ak nebudete jesť alli a výrazne obmedzíte tuky stane sa presne to isté (teda nič, samozrejme nebudete ďalej priberať) až na to, že neminiete ani korunu. A vlastne musíte ešte pri alli aj zvýšiť prijem vitamínov v tabletkách, lebo alli užívaním alli sa pripravujete o vitamíny rozpustné v tukoch. Takže vlastne farmaceutické spoločnosti na vas zarábajú dvojnásobne.

mbrawn
7. máj 2010

ahoj....je to tak, ale o tom to je! Alli ťa "naučí", že nemožeš dávať telu viac tukov, ako je schopné spáliť... a tie nadbytočné "vylúči" 🙂 nechcem nijako obhajovať spoločnosti, ktoré to vyrábajú, len v tomto prípade....v popise lieku je uvedené, že to ! nie je žiaden spaľovač tukov !, tie sú viacmenej len v liekoch na predpisa(lindaxa, meridia, a pod)....a sú škodlivé, ako každé lieky.¨
Polemizovala by som silne o tom, že je to len ťahač peňazí....takýchto je tu viac, už aj tvoje spomínané CLA, atď.
Áno....nie je to liek na chudnutie, ale na to, že počas doby užívania alli, sa ...naučíš, koľko tukov je tvoje telo schopné spáliť, a vhľadom k nepríjemným dosledkom pri vylučovaní prebytočného tuku, obmedzíš príjem tukov na potrebné množstvo. Spolu s pravidelným pohybom sa určite dočkáš výsledku.....pretože je zo zloženia alli a posobením úplne logický!!!
Kto chce vyskúšať, mám ešte jedno bal.84 tabl.originál aj s popisom, návodmi a brožúrami. Jedno som si kúpila, a poom dostala☹
cena v lek. 1340,-Kč, predám za 890,-Kč, Brno 607186410

janetka
18. máj 2010

caute, tak ja beriem alli uz treti tyzden a nic zatial, ani stolicu nemam inu, ani nejaky ubytok na vahe, pisu tam, ze treba uzit pri hlavnom jedle, ked je mastne, ale to mam tak na obed, napr. pizzu, cinu, tak vtedy si dam... ale ranajky nemam mastne, a ani veceru.. raz sme grilovali, tak som si dala... teraz ma byt nejaka akcia v lekarnach z apolovicne ceny Alli jeden dva dni, al enviem, ci ma zmysle si to este kupovat, troska ma to sklamalo...

anika3411
18. máj 2010

ahojte babenky,tak ja som alli brala minuly rok no poviem vam ziadna slava vobec som neschudla ☹ akurat ma to stalo dost penazi vtedy to mali v akcii mne to kupil manzel je pravdou ze som nepribrala potom vobec ale poviem vam otvorene ja mastne nejem nznasam mastne jedla ale v kazdom jedle je aspon trochu tuku,akurat som mala v jednom kuse hnacky bolo take neprijemne ze bola som na sedeni s klientom a chytila ma hnacka,v meste to iste no katasrofa.drzala som aj dietu pri nom ale ani deko dole neslo,takze som sa s alli velmi sklamala 😠 a navyse som z toho mala take problemy hemeroimi ze hruuza davala som to dva mesiace do poriadku,takze alli uz nikdy viac,boli to zbytocne vyhodene peniaze.len tolko som chcela k alli napisat moju skusenost

anika3411
18. máj 2010

este chcem dodat ze mne to manzel kupil v lekarni za 900 sk bolo to balenie na jeden mesiac 😉
teraz uzivam reductil mam ho zatial na skusku na dva tyzdne a som celkom spokojna beriem ho 5 dni a 2 kila su uz dole,nemam absolutne ziadne vedlajsie priznaky,co sa tyka skodlivosti tohto lieku nerobim mu reklamu to nie tiez som mala z neho strach,ale uprimne co v dnesnej dobe neskodi?to uz musi kazdy zvazit vsetky rizika ak ho zacne uzivat
tak vam babenky vsetkym drzim prsteky nech vam kilecka ubudaju 🙂

sinderelka131
18. máj 2010

ahojky, hladám niekoho kto potrebuje schudnúť. mám zostavu, vdaka ktorej sa chudne dosť rýchlo, začala som to aj držať, ale už po tých prvých 2 týždňoch to vzdám. preto hladám niekoho kto sa pridá. Ak máš záujem napíš mi na email sperky@zoznam.sk a ak budeš mať záujem pošlem zostavu aj tebe. Môžme to vyskúšať. dakujem

cencula
19. máj 2010

sinderelka31 môžeš mi poslať tú zostavu? bacovalena@gmail.com
inak alli je v piatok 21.5 v akcii za 50%, malé balenie 10euro, velké balenie 20euro

maca793
19. máj 2010

moja sestra ho užíva asi 2 mesiace a je to pravda schudla už 5 kíl ide sa totiž vydávať a tak sa potrebuje schudnúť ja by som ho tiež vyskúšala
cencula a to kde? vo všetkých lekárňach na slovensku?

maca793
19. máj 2010

sinderelka131
posielam IP s mail adresou 😉

aivanka
20. máj 2010

Ahojte,
cencula: to alli sa dá kúpiť len vo vybraných lekárňach? alebo to platí pre všetky lekárne??? ďakujem za radu.
Ivana