Máte typ na aerobic na DVD?

cilka167
23. feb 2008

ahojte baby, poradi mi niektora? chcela by som si kupit dvd na cvicenie. Mam od Zory Ochodnickej ale tam su tie cviky pomale. Proste mam rada cvicenie ale take dynamickejsie, tanecnejsie, lebo inak sa k cviceniu donutit neviem. Mate nejake typy na DVD, kde by nebola zlozita choreografia ale zato dobra hudba a svizne cviky?
A aby sa to dalo objednat cez net,.....

maruskab
2. mar 2010

Ahojte, kedysi davno pradavno, este za cias prvej TA3, davali na tejto stanici cca 30 min. cvicenie- predcvicoval chlapik /mam pocit, ze to bol Poliak, no rozpravali angl./, mal par spolucviciacich a cvicilo sa pri mori. Prosim vas, neviete niektora, ako sa volal? Pripadne nazov tej relacie? Ja som to mala ponahravane na vhs-kach, no kazety su uz davnejsie fuc a na webe to neviem najst. Mne prave toto cvicenie super vyhovovalo a rada by som sa k nemu vratila 😵
Vdaka!!!

lubena181
3. mar 2010

ahojte, chcela by som sa spýtať kto má dvd zumby zo stranky ebay, ktoré máte ja som tam našla asi 3 druhy a neviem ktoré su asi tie čo ste spomínali, mala by som o ne záujem prosím poraďte. Ďakujem 🙂

pepe28
3. mar 2010

Ahojte, neviete náhodou kde sa dá zohnať kupit DVD ZUMBA 😅

liana
6. mar 2010

kde sa dá zumba a tae bo stiahnuť? z youtube mi to nevyhovuje, nedobre sa mi cvičí pred obrazovkou z PC 😅

gilmore
9. mar 2010

lubena181, pepe28, liana: ....ja mam ZUMBU - viacero videi, resp. divix(y) a mozem len a len odporucat, ak mate zaujem, ozvite sa.. da sa inak zohnat na amazon.de a amazon.com a este ebay.com, ale ak sa nemylim, maju tam system cez visa/kredit karty a aspon mne sa to inak nedarilo kupit odtial, zeby mi to trebars poslali dobierkou alebo co ja viem ako... mne to pride dost riskantne zadavat cislo karty a bla bla bla a potom jedneho krasneho dna zistit, ze mi niekto cez net vybielil ucet.... ale ak mate niektora skusenosti s nakupovanim cez tieto stranky, cakam na vase "tipy a triky" 😀

malakatka
22. mar 2010

gilmore, ja si cez ebay kupujem bezne, hlavne cd, dvd pre malu a hracky, ktore sa u nas tazsie dostanu, pripadne su tam za polovicnu cenu... pouzivam paypal... tzn,je tam sice zadane cislo,ale to je len interna informacia, predavajucu vidi len moju emailovu adresu a funguje to tak ako keby ja som posielala peniaze na jeho email... takze tiez sa nedostanem ku ziadnym udajom ohladne uctu.

bruniniu
23. mar 2010

caute naruzive cvicitelky.predam aerobic orginalne dvd+cd neotvorene,toho cernocha co cvicieval na DSf geoge jones(20 e),a rôzne napalene cd alebo dvd rozných cviceni a aerobikov (sipkova ,norbi z madarska,duci cvicenie,biro ica cvicenie,billy blanks cvicenia,cathe friedrich cvicenia,cvicenia na chrbticu,stepboxing,ab ripperr 8 min,leslie sanson exlicite 1,2,3,gilad janklowitz,woman health perfect body,crunch kickbox party a pod.prikladam obrazky niektorych..... ak ma niekto zaujem aj napalim 2,50 (e cd/dvd + dobierka) kontakt bruniniu@azet.sk alebo bruniniu@centrum.sk alebo vecer 0905423232
*moznost zaslat aj objednavku toho co potrebujete skusim zohnat napr.zumba,g box a pod......

bruniniu
25. mar 2010

pre gilmore ani to tam asi nekupis ak nemas predplateny paypal ucet ale ja som sem dal teraz ponuku a mam tam dost veciciek skvelych

bruniniu
25. mar 2010

uz mam aj vhs napalene na dvd to cvicenie come on baby

bruniniu
25. mar 2010

come on baby

bruniniu
25. mar 2010

dvd zumba

duratlicka
25. mar 2010

Co stoji to DVD Zumby? U nas byva stredy, piatky a soboty, chcela som vyskusat, ale zatial som sa neodhodlala🙂

bruniniu
25. mar 2010

vsetky napalene 2,50 e poslem na dobierku ak chces iba to orginalne hore uvedene george jones je za 20 euri

bruniniu
25. mar 2010

su to 3 cvicenia vo formate avi na dvd cku ak ti prehrava divx tak to urcite pojde .dve su cvicenia zumba taky chytlavy tanec alebo co a jedno zumba cvicenie na brucho ,zadok ,nohy ,to je paradne .vsetky tieto 3 cvicenia su na 1 dvd

heleniatko
25. mar 2010

ja mam 6dielnu sadu DVD Zumba

bibina34
7. jún 2010

@bruniniu je ešte možnosť objednať si dvd zumby na dobierku? mala by som záujem

bruniniu
8. jún 2010

pre bibinu34 ta zumba je este aktualna su to 4 dvd taka sada ak je zaujem napis na mail tvoju adresu kam ti to mam poslat
bruniniu@centrum.sk alebo bruniniu@azet.sk

bruniniu
21. feb 2011

poprosim vsetky zaujemkyne o dvd zumba a ine cvicebne dvd co mi pisali nech napisu poprosim este raz lebo vsetky spravy na maili sa mi vymazali dakujem bruniniu

saymonkaa
9. apr 2011

@bruniniu

ahoj, tiez zhanam tento aerobic alebo co to je, mam to na vhs, ale rada by som si to stiahla, len neviem kde, ak by si mi vedela poradit, prosim ozvi sa
dik

janettesweet
23. aug 2014

@kotenko ahoj chcela som sa spytat kde sa da zohnat to dvd Taebo?

janettesweet
23. aug 2014

@bruniniu ahoj mohla by som si aj ja objednat to dvd na boky brucho a stehna ?

bruniniu
14. sep 2014

omluvam sa mal som uraz na motorke a doteraz som lezal v nemocnici tu su v prilohe tie cvicebne dvd co ste chceli

bruniniu
14. sep 2014

Zoznam Cvičebných DVD

1.DVD - Norbi Update - Avi DVD
2.DVD - Norbi Duci Trening 2008
3.DVD - DSF TV & George Jones - COME ON BABY 1.
4.DVD - DSF TV & George Jones - COME ON BABY 2.
5.DVD - Oľga Šipková 1.2.3 + Stepboxing + walking aerobic + Ab Ripper 200
6.DVD - Billy Blanks - Taebo + Ultimate Taebo + Bootcamps basic training + AB bootcamp
7.DVD - George Jones - Personal Power Training 1. - Get Fit ń Smile
8.DVD - George Jones - Personal Power Training 2. - Stay Fit ń Smile
9.DVD - Gilad Janklowitz -Total Body Sculpt + Waikiki Beach + Quick Fit + Primates in Motion
10.DVD - 8min: Arms + Abs & 8min: Thighs + Buns
11.DVD - Perfect Body Workout + Ultimate Fat Burn + Total Workout in Ten
+ The Wedding Workout + Kickbox Party + Gilad-Express Puts!
12.DVD - Jillian Michaels -Body Revolution - Phase 1 + Phase 2
13.DVD - Jillian Michaels – Body Revolution - Phase 3 + Cardio + Knihy k cvičeniam
14.DVD - Pilates 1 + 2 + 3 + 4
15.DVD - Zora Czoborová-Zoralates + Body Work
16.DVD – Cindy Crawford - Shape Your Body Workou

Cena DVD 3 eura + dobierka v objednavke uviest číslo a adresu kam to zaslat na dobierku
Objednavajte na bruniniu@centrum.sk

bruniniu
14. sep 2014

Zoznam Cvičebných DVD

1.DVD - Norbi Update - Avi DVD
2.DVD - Norbi Duci Trening 2008
3.DVD - DSF TV & George Jones - COME ON BABY 1.
4.DVD - DSF TV & George Jones - COME ON BABY 2.
5.DVD - Oľga Šipková 1.2.3 + Stepboxing + walking aerobic + Ab Ripper 200
6.DVD - Billy Blanks - Taebo + Ultimate Taebo + Bootcamps basic training + AB bootcamp
7.DVD - George Jones - Personal Power Training 1. - Get Fit ń Smile
8.DVD - George Jones - Personal Power Training 2. - Stay Fit ń Smile
9.DVD - Gilad Janklowitz -Total Body Sculpt + Waikiki Beach + Quick Fit + Primates in Motion
10.DVD - 8min: Arms + Abs & 8min: Thighs + Buns
11.DVD - Perfect Body Workout + Ultimate Fat Burn + Total Workout in Ten
+ The Wedding Workout + Kickbox Party + Gilad-Express Puts!
12.DVD - Jillian Michaels -Body Revolution - Phase 1 + Phase 2
13.DVD - Jillian Michaels – Body Revolution - Phase 3 + Cardio + Knihy k cvičeniam
14.DVD - Pilates 1 + 2 + 3 + 4
15.DVD - Zora Czoborová-Zoralates + Body Work
16.DVD – Cindy Crawford - Shape Your Body Workou
17.DVD - ZUMBA 1
18.DVD - ZUMBA 2
19.DVD - ZUMBA 3
20.DVD - ZUMBA 4
Cena DVD 3 eura + dobierka v objednavke uviest číslo a adresu kam to zaslat na dobierku
Objednavajte na bruniniu@centrum.sk