Máte typ na aerobic na DVD?

cilka167
23. feb 2008

ahojte baby, poradi mi niektora? chcela by som si kupit dvd na cvicenie. Mam od Zory Ochodnickej ale tam su tie cviky pomale. Proste mam rada cvicenie ale take dynamickejsie, tanecnejsie, lebo inak sa k cviceniu donutit neviem. Mate nejake typy na DVD, kde by nebola zlozita choreografia ale zato dobra hudba a svizne cviky?
A aby sa to dalo objednat cez net,.....

aniel
31. mar 2009

baby ja som si ešte v januari objednala z www. gorila.sk a zatial mi nič neprišlo .Máte s touto stránkou niektorá skúsenosti 😉

mimikyky
31. mar 2009

aniel, mne z gorily prišlo za 4dni

aniel
31. mar 2009

ja som objednala 22.1. a ešte stále nič

claudinka
31. mar 2009

ahojte babule, nemate niekto takeho super cernocha, co precvicoval na nemeckej televiznej stanici?
bol uplne svetovy a do cvicenia daval prvky basketbalu, hokeja, .. vzdy tam mal ine baby okolo seba plus jednu uplne novu, ktoru zaucal z davu alebo odkial a vzdy som sa na tom dost nasmiala 😀

aniel
31. mar 2009

veru nie 😎

aniel
4. apr 2009

včera mi prišla polovica DVDček z gorila,ostatné sú ešte neni skladom,tak budem čakať 😉

dzudzana
21. máj 2009

ahojte, poradíte kde sa dá stiahnuť aerobic na nete

melory
22. máj 2009

ja pozeravan aerobic len na you tube a nic moc...mate inspiraciu? viete o dobrej stranke?

mimka54
22. máj 2009

ahojte, ja cvicim 8 Minute Abs, Arms, Buns, Legs, Stretch, ale zacina ma to omrzievat tak si asi stiahnem tu Cindy Crawford, na nete su celkom dobre referencie na to, hoci je to z roku 1992 😉 🙂 🙂 a tu Zumbu rozmyslam tiez stiahnut, len neviem ci sa to da cvicit aj doma 😨 😨 😨

zuzpidka
22. máj 2009

ahojte. skúste Oľgu Šípkovú si stiahnuť z netu. tá mne vyhovuje najviac. 😉

mimka54
22. máj 2009

v com je dobra?

claudinka
24. máj 2009

ahojte babulky, nemate niekto nejake dobre ucinne dvd doma, ktore sa Vam len tak povaluje? Nemohli by ste mi ho napalit a na oplatku za nieco poslat? Alebo sa nejako neda dohodnut? Ja uz nebyvam doma a tam som mala Zoru Czoborovu a Cindy Crawford a uz mi to zacina ten pohyb chybat..

mimka54
24. máj 2009

claudinka mozem ti napalit tu Cindy, napis mi na mimka54@gmail.com 😉

claudinka
24. máj 2009

toho cernocha tu aj niekto spominal, bolo to to: come on baby 😀

claudinka
24. máj 2009

a kde stahujete cvicenia?

nelinka
24. máj 2009
https://www.youtube.com/watch?v=GP-ADSVstD0

ja mam toto , original celu seriu od neho

bibula
24. máj 2009

ja mam zumbu,presne aj kroky a potom sup na vec -je to super,uz sa to tu rozoberalo🙂

claudinka
24. máj 2009

bibula to si si kupila? ci odkial mas? 😀

j117
25. jún 2009

ahojte minule som videla zumbu v telke , velmi sa mi to zapacilo, ale akosi neviem zohnat dvd, uz som vyskusala vselijake cvicenia ale toto by sa mi pacilo asi najviac , mozte mi prosim poradit kde by som zohnala dvd zumba dakujem 🙂

pegas174
25. jún 2009

j117, zumba DVD sa da kupit len na zumba.com, ale uz sa da objednavat aj do Europy.
ja mam zumbu na dvd, nieco mam stiahnute, nieco napalene z originalov co mi pozicali zumba kolegynky.
treba ist na zumbu a tam ti to urcite niekto pozicia

inak ak by ste niekto mali novu seriu zumba dvd, tak ju velmi zhanam. som si minule napalovala ale je to tak bloknute ze sa mi podarilo len polku

nanyka
25. jún 2009

ja mam dvd zumba cez ebay

j117
27. jún 2009

dakujem za typ, skusim stiahnut, lebo tu v Trencine sa nic take zatial necvici 🙂

mamartinka
6. júl 2009

ahojte.neviete mi prosim poradit neaku dobru stranku na stiahnutie neakeho dobreho cvicenia?rozmislam ze sa dam asi na cvicenie.dakujem

helenkasabinka
6. júl 2009

nelinka ten prvy link co si dala tak kedysi som to cvicievala ked to islo v telke kazdy den a bolo to uplne super

aj som uz na to zabudla ze to chodilo 😉

henesy
7. júl 2009

Kto mi vie poradit kde zoeniem zumbu a tae bo na dvd.Urcite sa nejako dohodneme ak bymi to niekto napalil.dakujem .kontakt: mepm@atlas.sk

deisynka
3. jan 2010

Prosím Vás mohol by mi niekto poslat Cindy Crawfordova-fitnes pre každého? Nikde to nemozem stiahnut.Dakujem

bruniniu
18. feb 2010

http://www.amazon.de/product-reviews/B000VBIH5S... tu sa da kupit ten aerobic z DSF s georgom jonesom COME ON BABY

gilmore
27. feb 2010

Ahojte maminy, ja zhanam na nete to Come On Baby z DSF a citala som tu ze to niektore mate na VHSkach, tak ak to budete mat niektora aj na DVD, dajte mi prosim vediet, dohodneme sa.. Inak, ja tiez odporucam Zumbu, ale aj "Pump It Up" (http://www.ministryofsound.com), je to sice rychle a dynamicke, ale ta makacka stoji za to.. Okrem toho aj Tae Bo a klasicky aerobik su fajn, alebo este ak si niektora pamatate, tak na Markize v ramci telerana chodil projekt "FIT TIME" - to boli take kratke, ale intenzivne 5minutovky, aj to bolo super, len skoda ze to nearchivovali a neviem to zohnat.. ☹(( Tymto zaroven prosim o pomoc zienky, ktore ste to podstivo nahravali, tak sa mi ozvite, urcite sa nejako dohodneme. Vopred dakujem a prajem plno endorfinov a skvely pocit z kazdeho cvicenia...

gilmore
27. feb 2010

bruniniu - ja z toho amazon.de neviem vyjst, skusala som to objednavat, ale bez visa karty som nepochodila.. ak mate niektora skusenosti s tymto internetovym obchodom, uvitam tipy a triky, dakujem 😀