Ako schudnúť 5 mesiacov po pôrode?

denulienkad
10. jún 2014

Ahojte kocky.Chcem sa opytat ako mam chudnut.Som 5 mesiace po porode a uz som pribrala 5 kg.Mam dost nadvahu a citim sa ako rozkysnuta buchta a to mam len 22rokov.Nemam cas vyvarat si kadejake veci a hl.nemam na to peniaze.Tie diety co davaju to vyzera ako keby som musela cely den travit pri sporaku.Neviem ako mam xacat.Poradte.dik

dobromila1111
10. jún 2014

@denulienkad
Ja som na skúsila jablcny ocot a vylúčiť biele pečivo. Teraz už naháňam malého, tak už ani ocot netreba😀🙂

denulienkad
autor
10. jún 2014

A myslis ,ze to pomoze?Uz rozmyslam,ze bude ranobiba pit vodu,obed si dam normalne a zvysok dna iba voda a max jablko.

ivikmatej
10. jún 2014

Skus zacat behat ked drobcek zaspi...je to zadarmo a clovek sa citi fajn 😉

mishell24
10. jún 2014

Ja som 10 mesiacov po porode a mam este tak 6kg navyse, mam 24rokov, a veru to nie je lahke dat dole tie kila. Nemam ani kedy cvicit, ked maly zaspi vecer, tak kym vsetko popracem padnem do postele mrtva;) netrap sa dietami, nefunguju. A urcite nehladuj, teraz je leto, clovek nema taky apetit, tak to pojde lahsie. Pit vela cistej vody, ziadne sladke napoje, sladkosti, muka. A uvidis ze to pojde dole, hlavne pozitivne myslenie,to spravi straaaasne vela;) Drzim palceky

dobromila1111
10. jún 2014

@denulienkad
Mne to pomohlo. Teraz už nepijem jablcny ocot,no pijem aspoň 2 litre vody cez deň, pre mňa rekordy, bo som máličko pila.. a to pečivo tiež pomáha, zješ menej a viac nasýti.

nicolle21
10. jún 2014

netreba hladovat, ani dietovat, ale normalne zdravo jest a hlavne tak, aby si necitila hlad 🙂
ja som si prisposobila dukanovu dietu.. nedodrzujem cisto bielkovinove dni, jem od zaciatku bielkovinu so zeleninou a za mesiac a pol som dala dole 10kg, potom som zase mesiac skusila povolit, aj ked som sa k povodnemu stylu stravovania nevratila a vaha drzi, kila sa nevracaju, ja som spokojna 🙂
- treba vylucit pecivo, zemiaky, ryzu, skratka skroby, nejest sladke, pit vela vody, iba vodu, kavu max 1 denne, s umelym sladidlom.. jogurty, tvarohy a pod nizkotucne, vela masa - kuracie, plody mora vsetky, morcacie atd, skratka netucne..
- no a najlepsie by bolo zacat varit rozumne celej rodine, kupit parny hrniec, tam vsetko strelit a mas polhodku na dietatko a nestojis pri hrncoch 🙂 pritom navarene bez kvapky oleja a tuku 🙂
- a kedykolvek sa da, treba sa hybat, staci aj malo zo zaciatku 🙂