Nízkokalorická diéta

denisaja
28. sep 2017
Používateľ denisaja je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od denisaja.

Poraďte mi čo jesť aby som nebola hladná a nemala chuť na sladké. Snažím sa schudnúť. Máte nejakú overenú diétu aj s receptami a dá sa vydržať bez hladovania?

anaj44
29. sep 2017

Po19.00 piť horúco bylinkový čaj z pollitraka

liz_lemon
29. sep 2017

@denisaja chudnutie neznamena hladovanie, jedz 5x za den, ale sacharidy doobeda, a vecer uz len tuky a bielkoviny, hlad a chut na sladke prichadza vtedy, ked clovek malo je

denisaja
autor
30. sep 2017
Používateľ denisaja je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od denisaja.

Keď jem pravidelne cely den, mam pocit ze mam skor roztiahnuty zaludok a stale som hladna. Sacharidy doobeda to su aj obilniny? Obilniny sa maju jest rano a vecer uz len zelenina a bielkoviny? Asi to musim viac kontrolovat.

ninjaja
9. okt 2017

@denisaja ahoj počula si už o úplnej náhrade stravy? Vtedy tvoje telo dostane všetko potrebné na bežné fungovanie s minimom kalórií. Na tento štýl je aj nuMe veľmi nízkokalorická diéta. Pozri ich stránku www.nu-me.eu