Norbiho diéta. Aký je jej princíp?

zaklinka
9. apr 2008

chcela by som sa spýtať či niekto už počul o norbiho diete , ak ano napíšte mi prosím princíp tejte diety, Vaše postrehy a uspechy.díky

petrusk
9. apr 2008

Ahoj, mam tu knihu doma, moj manzel sa na to dal. Je to o tom, ze ma jedla a rozne druhy potravin rozdelene do troch skupin a kazda skupina ma svoje casove pasmo kedy to mozes jest. Uz Ti neviem presne povedat ktora kedy. A pri niektorej mas len polovicne porcie. Ta kniha je dost povzbudzujuca a zabavna. Ja sa chystam precitat si ju, len stale nie j e kedy.

zaklinka
autor
9. apr 2008

ahoj Petruška dakujem možno budem dosť zvedava dlho to drží Tvoj manžel , ako sa mu darí a kolko cca schudol?

petrusk
9. apr 2008

Nooo kedze moj manzel lubi papat klobasky (ktore tam mimochodom mozes jest cely den) a pobodne veci a tazko sa vari, ked sme len dvaja kazdemu zvlast, tak to vydrzal len 2-3 mesiace. Lenze by to chcelo este pohyb a to on nema, sedi v kancelarii a potom aj doma - informatika. Hovoril, ze kniha je vyborna a dost Ta to bude drzat. On bol minuly rok na silvovej metode a mali tam o tom debatu a bol tam aj pan, co sa tak stravuje uz dlho a schudol velmi vela, ale bol aj velmi pri sebe. Nevadi, ze si zvedava, kto sa neopyta, nevie, ze. 🙂 Teraz uz je normalne, ale stale sa s tym pohrava, ze sa k tomu vrati, chcela som aj ja tak jest, viac kvoli nemu, ale ja na take veci nie som moc, bez tak moja strava a jej pravidelnost za moc nestoji a tazko sa mi nieco meni. Neviem si predstavit, ze by som mala jest viackrat ako jem teraz, (2 max. 3x za den).

petrusk
9. apr 2008

ale co ma dost prekvapilo, ze aj ked je to zahranicna kniha, najdes tam vela slovenskych jedal, aj bryndzove halusky a nie su tam tie americke hluposti ako v inych knihach.

martina46
9. apr 2008

No je to odveci, ale musím napísať. Ja čítam tému že NORBIHO DIEŤA 😀

dannynka
9. apr 2008

matka to iste som citala aj ja 😀 😀 😀 😀

martina46
9. apr 2008

😀 😀 😀

jaruska74
8. júl 2010

vie niekto o tej diete nieco?

raffaela
30. sep 2013