Norbiho update. Ako sa vám darí?

elina313
30. jún 2011

Ahojte kočky, máte niektorá skúsenosť s Norbi update ?
Skúste poradiť, čo ste jedli, ako sa vám darí dodržiavať čas jedenia a budem rada, ak sa pridajú aj kočky, ktoré práve začínajú ... ja idem skúsiť tiež 😉

elina313
autor
1. júl 2011

@baculka77 vitaj, teším sa, že nás je stále viac, Teším sa, že máš chuť niečo pre seba spraviť 🙂 uvidíš aká budeš krásna, okrem toho slniečko nám praje ( teda dúfam, že bude priať a konečne sa aj objaví ) cez leto chutí menej a je veľa čerstvej zeleniny 🙂
@eerika Erika super jedálniček, mohla si aj sem skopírovať - ako pripravuješ avokádovú pomazánku ? Ja som to ešte v živote nejedla. Ako spoznám dobré avokádo ?

elina313
autor
1. júl 2011

@gebeente77 halo halo, ako sa dnes darilo ? Aký bol jedálniček ?
Kočky, prispejte aj ostatné vašími jedálničkami 🙂

elina313
autor
1. júl 2011

😀 😀 😀 😀 😀 vlastnými príspevkami som sa dostala v diskusii na stranu 3 😎 😎 😎 som proste dobráááá 😀 😀 😀

pinkulik
1. júl 2011

Ahojte,
elina, dakujem...
tak ja by som chcela este schudnut takych 10kg. Po druhom porode som ostala dooooost siroka, Maly ma 15 mesiacov a ja som dala dole 20kg a este tych 10 by trebalo. Ale vaha uz mi mesiac stoji na 71-72kg. Tak rada zvamy skusim tento jedalnicek. Verim, ze spolocnymi silami a podporovanim nam to pojde 🙂

wienok
1. júl 2011

elina313 dakujem 🙂 , niečo o sebe .pred 4 rokmi som schudla -20kg/mala som nejaku dietu a cvičenie/,za dva roky som to mala naspäť,v januári t.r.som začala nanovo-7kg a teraz ani neviem ,lebo som sa nevážila ale podľa oblečenia asi idem hore naspäť ,ale skúsim ešte tento jedalníček,aj ked viem ,že bez cvičenia u mňa to nepôjde,ja mám veľmi silne bočne partie ale pravdu povediac nechce sa mi stále cvičiť,ale zase verím ,že takto to SPOLU ZVLADNEME

pinkulik
1. júl 2011

moj dnesny jedalnicek bol
rano- kava /bez mlieka a cukru/, a melon
desiata- krajec chleba, sunka, zelenina
obed- melon
vecera- zeleninovy salat+grilovane kuracie masko+trocka tvrdeho syra
a teraz pohar cerveneho vina
neviem ci som dobre jedla,ale asi malo
to je moj hlavny problem, aspon si myslim, ze malo jem

pinkulik
1. júl 2011

este mam otazku k tej ryzi, to sa ma jest do 15:00 hod, to sa tym mysli biela alebo aj natural ryza.

minnie30
1. júl 2011

ahojte, od dnes som sa pripojila aj ja k vám, ale som strašne hladná, korbáčiky nemôžem? 😕 🙂

elina313
autor
1. júl 2011

@minnie30 🙂 myslíš, že soľ ktorá je v korbáčikoch pustí vodu, ktorá by z Teba mala odísť ? neriskovala by som, ošúp si mrkvičku 🙂 🙂 🙂

eerika
1. júl 2011

@minnie30 vobec nehladuj!!!!!!!!!!!§nemas po ruke sunku, alebo zeleninku , pomazanku hocico..hlavne nehladuj

eerika
1. júl 2011

@minnie30 mozes korbaciky ,ale pokial nie su nejak veeeeeeeelmi slane

minnie30
1. júl 2011

@elina313 mala som mrkvičku aj kalerábik, ale stále by som papala. . asi už len ísť čím skôr spať 🙂

eerika
1. júl 2011

@pinkulik ani to ,lebo tam mas okolo 70% sacharidov

elina313
autor
1. júl 2011

@pinkulik nie som odborník, ale čím zdravšie tým lepšie, ja sa nemienim nejak špeciálne BIO- RACIO stravovať, lebo viem, že by som mala chuť potom na to čo majú ostatní a zlyhám ... ☹ takže ja sa chcem stravovať ako moja rodina, akurát ja už po 12 vylúčim cukry, múku, po 15 prílohy a večerať chcem šalátiky 🙂 s bielkovinou, proste, syr, mäso, tofu, tuniak...určite to pôjde dolu aj takýmto spôsobom ... a pridám pohyb... ak by som si robila niečo špeciálne pre seba a iné zvyšku rodiny, tak by mi to dlho nevydržalo 😠 ale ak sa ty chceš raionálne stravovať, tak len smelo do toho a preskočíš ma míľovými krokmi 😉

eerika
1. júl 2011

@minnie30 napis co mas po ruke a poradim ti

elina313
autor
1. júl 2011

@eerika počkaj akože ani to ? akože mrkvu nie, lebo sú v nej sacharidy ? fááááákt ?

eerika
1. júl 2011

@pinkulik ja by som prehodila obed s veceru..moc malo na obed a dost vela na veceru...takze obed si daj vyzivnejsi.a to vino skor na vecer nie vysoke mnozstvo cukru skor len do 12 ..inak nie

eerika
1. júl 2011

@pinkulik ja by som prehodila obed s vecerou..moc malo na obed a dost vela na veceru...takze obed si daj vyzivnejsi.a to vino skor na vecer nie vysoke mnozstvo cukru skor len do 12 ..inak nie

minnie30
1. júl 2011

@eerika mrkvu, jogurty ochutené, rizoto, šošovicovú polievku, lečo, čínsku kapustu, č. melón, kukuricu 🙂

gebeente77
1. júl 2011

ja som dnes fungovala takto: - ranajky - racio chlebiky s jogurtom - musela som to "pozrat" do 12-tej 😉 + 2 parky a chlebik,
desiata - kava Caro s mliekom a cukrom
obed prvy - cestovinka so stavou z perkeltu
obed druhy po 12-tej - zeleninova polievka so zemiakmi
desiata - musli tycinka
vecera - asi kilo salatu s feta syrom a polystyrenom - potom kava caro - no inu zial moc nepijem bez cukru s mliekom
a teraz si dam asi este jednu-dve nektarinky 😉

elina313
autor
1. júl 2011

@eerika ale melón je do 15! takže to neni nejaká večera 🙂 pokiaľ bolo množstvo mäsa a syra o.k. tak ako večera v pohode nie ? Aj keď melón na obed sa mi tiež zdá málo, celkovo sa mi zdá ten jedálniček málo na kalorický príjem...
POZOR ! ak telo hladuje, ukladá zásoby !
@pinkulik

pinkulik
1. júl 2011

@eerika dakujem 🙂
to vinko mam len z casu na cas, a aj to iba pohar-dva

eerika
1. júl 2011

ja som to nie nepisala na mrkvu ,ale na vino.:D a ku kocke s melonom,...som jej napisala, ze ten obed je zly

eerika
1. júl 2011

@minnie30 tak asi to leco ,ale kukni , ci tam neni pridany cukor

elina313
autor
1. júl 2011

@gebeente77 nektarinky sú v 2 - teda do 15 !!!

elina313
autor
1. júl 2011

@eerika uf, som sa zlakla, včera som si udusila mrkvu, tak už som myslela, že mám prehrešok 😀 😀 😀

minnie30
1. júl 2011

@eerika určite neni, to mám domáce, ďakujem za rady 🙂 😉 a marhule som si tam nevšimla, tie sa dokedy môžu?

gebeente77
1. júl 2011

@elina313 doslaka 😀 no idem si to ja lepsie prestudovat - este mam jablka a banany doma, tak hadam aspon jedno 😉

pinkulik
1. júl 2011

este otazocka
to jete aj ked namte chut?
ja sa akosi neviem prinutit zjest normalne jedlo,ale iba tu zobnem tam zobnem. Aj muz doma mi stale vravi, ze malo jem.

gebeente77
1. júl 2011

@gebeente77 no banan je v 3-ke - to je kedy - ja som z tohoto zblbnuta - 2.-ka do 15-tej a to ostatne? ☹