Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nupo diéta

dorotka2013
7. jan 2015

Mate niektora skusenost s touto dietou? Podarilo sa vam schudnut? Ako chutia tie polievky a koktaily? Chcela by som vyskusat taku 2-3 tyzdennu kuru ale okrem jednej skusenosti priamo na ich stranke som nenasla nikoho kto by tu dietu poznal...

romanka_28
8. jan 2015

Ahoj, tiež ju skúšam, 4 dni a 2kg dole 🙂 (samozrejme s cvičením) koktaily sú fajn z polievok som skúšala akurát thajskú a tá mne osobne moc nesadla...akby bol záujem tak predám zvyšných 11 v krabici 😀

leggy
10. jan 2015

@romanka_28
ja by som zobrala, Romi 🙂

dorotka2013
autor
11. jan 2015

@romanka_28 tak to je super vysledok...🙂 a nejes nic ine? nie si hladna?

romanka_28
11. jan 2015

je mi lúto ale polievky už som posunula ďalej...samozrejme že jem aj iné jedlá, niesom typ človeka ktorý sa len tak vzdá jedla 😀 na raňajky nápoj, na desiatu tyčinka alebo nejaké ovocie, obed je vždy niečo varené a zvyšné dve jedlá jogurt, niečo lahké alebo tiež nápoj...tekutiny sú tiež dôležité a ja som to spojila aj s pravidelným cvičením...k tomu som si ešte kúpila spaľovače tukov ktoré proces urýchlia 🙂

perla200
13. jan 2015

@romanka_28 a si sýta z toho? nebudem hladná? chcem ist do toho.... ale neviem či mam?

romanka_28
13. jan 2015

áno zasýti, hlavné je ale jesť pravidelne asi každé 3 hodiny...alebo vtedy keď "zaškvŕka" brucho 😉 ... pri mojich porciách však škvŕkanie neprichádzalo niekedy ani po 5tich hodinách 😀 preto som skúsila niečo nízkokalorické a sýte 🙂 TREBA VYTRVAŤ 🙂

lulus123
15. jan 2015

@romanka_28 mam taktiež zaujem 🙂

diadianka
20. jan 2015

@romanka_28 tak ako sa dari s dietou?! Akurat sa tiez rozhodujem ci ist do toho a ci nie, tak ma zaujima tvoj pokrok s nupo 🙂

romanka_28
20. jan 2015

Dá sa na tom vydržať ale chýbajú mi normálne veci :D chvíľami už neviem čo by som do seba hodila tak chodím na kolieska salámy 😀 dúfam že ma táto menšia kríza prejde :D

diadianka
21. jan 2015

@romanka_28 :D a ubytok na vahe? Ja verim ze to ma bude motivovat :D uz som si to objednala tak uvidime...

bozskypalo
21. jan 2015

@romanka_28 ahoj,som nevycitala nikde,na com je ta dieta zalozena,napr.cambridge je,ze sa dostanes do ketozy a tam sa chudne,,,,a co tu?,len nizko kalor,strava?

romanka_28
21. jan 2015

Áno iba malý obsah kalórií, všetko je to napísané na obaloch, jedna porcia má okolo 100 kalórií, keď na tom vydrzite celý deň tak je úbytok zaručený...Ja mám 3 kg dole, ale ako som písala tak stále cvičím a tým naberam na svalovej hmote...inak by ten výsledok bol určite výraznejší 🙂

kukulienka22
29. jan 2015

Ženy predám NUPO produkty 4 balíky po 12 kusov (chýbajú 3) Kakao, Jahoda, Černica - čučoriedka a Kari kuracia. Spolu 45 sáčikov, kto chce vyskúsať 🙂

tina27111
29. jan 2015

kukulienka a za kollko to predavas ?

mamjka
29. jan 2015

@kukulienka22 aj ja by som mala záujem aká je cena a čo je tam?

kukulienka22
29. jan 2015

tak ja som do toho investovala 60 eur kedže 3 sáčiky chýbajú tak dám za 50 🙂

a je tam 12 sačkov jahodového šejku, 12 sáškov čučoriedka-černica šejk, 10 kari kuracia, 11 sačkov kakao šejku 🙂

dorotka2013
autor
30. jan 2015

@kukulienka22 preco predavas? nechutia?

kukulienka22
30. jan 2015

lebo ja som chcela schudnúť iba 5 kil a nakupila som ich v zľave v DM a už vlastne mám čo som chcela, a nepotrebujem to už 🙂

majush
30. jan 2015

baby, ja ponúkam tu polievku kari-kokosovú polievku, 10 x porcia za 8,5 € aj s poštovným, ak by ste chceli, ozvite sa!

sense
30. jan 2015

babi kaslite na to ved ked sa potom vratite k povodnej strave to naberieste spat...a cely zivot byt na tom no neviem...

dorotka2013
autor
14. feb 2015

no kupila som si 2 nupo napoje, este som neochutnala, ale zo zlozenia som velmi sklamana...vraj odstredeny jogurt-nie je uvedene kolko %, vo vanilkovom 1%bananovej stavy....v mangovom spolu 7% roznych stiav...a zvysok same ecka chemicke latky...na obale sice pisu ze je urceny na chudnutie ale aj to ze sa ma kombinovat s potravinami...vecer ochutnam, som zvedava ako chuti ale som rada ze som si nekupila 2tyzdnovu kuru...to by bol velmi drahy jogurt 🙂...

lucky222
14. feb 2015

Kocky, taketo kratkodobe diety nevyriesia problem. Verte mi, som skusena dietarka 🙂 Vyskusala som uz hadam vsetko - kapustova dieta, delena strava, ovocna dieta, cambridge, 90-dnova, cyklicka ketogenna dieta, no nic nema dlhodoby efekt. Verte mi, je to strata casu a penazi. Ak chcete schudnut a zostat chude, musite sa zacat spravne stravovat (tzn. vediet co, kedy a kolko treba jest) a zaradit aspon malinko pohybu. Uplne stacia domace cviky 3x do tyzdna po pol - tristvrte hodinke. Idealne dat si na zaciatku poradit od nejakeho odbornika, lebo je pravda, ze na webe je tolko vselijakych informacii a podvodnikov, ktori chcu predat nejake neucinne "zazraky" na chudnutie, ze clovek uz nevie, comu ma verit....A kila pojdu dole jedna radost! Navyse, cvicenim sa vam spevni telo, pribudnu svaly a tym padom si budete moct dovolit papat stale viac a sem-tam aj nejaku tu maskrtku 🙂 To je jedina cesta a po dlhych rokoch dietovania a trapenia teda ozaj viem, o com hovorim 🙂 Teraz len lutujem, ze som na to neprisla uz skorej.

andrea297
24. feb 2015

nahrádzam 2 jedlá olovrant a večeru,alebo desiatu a olovrant nupo nápojmi,inak všetko ako pred tým:3-4x do týždňa posilňovanie doma a domáca strava,nápoje som objednávala v lekárni,lebo nemám v práci čas na pravidelné jedenie,že je to dieta som zistila na stránke NUPO,ked som zbadala,že mi po týždni ubudli 3kg,čo ma velmi prekvapilo

luci0106
24. feb 2015

@majush ahoj... mas este tie polievky?? nechutia Ti ci?? mam napije od Nupo, 2 druhy ale aby som sa na to dala na cely den, poterbujem nieco rozmanitejsie a asi aj teple...
dokedy to ma zaruku?

nekonecna
24. feb 2015

nupo ma prijatelne ceny, stravovali ste sa niekto dlhodobejsie s nupo a boli vysledky?

luci0106
24. feb 2015

@nekonecna
ja by som zajtra chela zacat a vydrzat aspon 2 dni.. dam vediet...

ivaskaivaska
24. feb 2015

Luci
@luci0106 tiez som si dnes skusila tycinku NUPO...to iste ako aj CD....napis mi potom vysledok,ak schudnes,dam sa na to aj ja...CD je velmi draha

luci0106
25. feb 2015

@ivaskaivaska
Jou, dam vediet.. tycinku som este nemala ale vcera som na www.pililka24.sk objavila naj ceny na NUPO vyrobky, tak som si objednala aj tycinky nech to je pestrejsie... snad to bude aspon trosku fungovat..

majush
25. feb 2015

@luci0106 nie, mne to nechutí. má to spotrebu do 1/2016

ivaskaivaska
25. feb 2015

tycinku som mala vcera cokoladovu...vyborna a dnes na ranajky karamelova...tiez vynikajuca....idem to pozriet tu stranku,co som citala recenzie,tak z nej ludia chudnu tak isto ako aj CD

Tu začni písať odpoveď...

Odošli