Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Opäť chudnem s Mačingovou.

zazvorka87
23. dec 2018

Mam dobre skúsenosti s týmto detoxom a receptami, v roku 2013 som schudla a odvtedy zase veľakrát pribrala a tak. Mam super diagnózu ktorá mi pomáha priberať pcos,proste hormóny😏
Je ťažšie si váhu po schudnutí udržať a teraz by som. Chcela schudnúť. Potrebujem motiváciu aby som,to zvládla až do konca.
Veľmi by ma potešilo začať s odhodlanimi osobami.

mari_en
24. dec 2018

@zazvorka87 ahoj drzim prsty,macingova je super, tie recepty su chutne ale takto papat od rana do vecera sa neda vydrzat, mesiac ano, ale viac ani nahodou. Tymto mozes napriklad zacat a nakopnut sa, ale potom si treba najst sposob stravovania, ktory ti bude vyhovovat a ktorym nahradis ten doterajsi aby ti vaha uz tak nekolisala. Dolezita je rovnovaha, klasika, bielkoviny - masko, syry, vajicka a kopa zeleniny. Spravne si vyberat a uvidis ze postupne to pojde a samozrejme pohyb. Drzim prsty. Ja som v tehotenstve pribrala 12kg aj som ich schudla ale potom prisli partnerske problemy a volny cas travim papkanim, na vahe som nepribrala ale rozkysla som sa ako knedla. Snad sa aj ja nakopnem a dam sa opat do poriadku. Kolko by si potrebovala schudnut?

zazvorka87
autor
26. dec 2018

@mari_en stačilo by 5 ale super by bolo 15. Cvičiť treba to je hlavne ale ja nemať disciplínu a výdrž preto mi váha ide hore a hore 😣
Plus factor pco a dedičnost,je ťažký challenge.

mari_en
27. dec 2018

@zazvorka87 treba na cvicenie partnerku,naj kamku, takto vam to pojde naj a spolu sa budete tahat. Pat kil nie je strasne, urob si rozpis, nastartuj sa, namotivuj, najdi nieco co ta bude drzat na spravnom chodniku dlho

Tu začni písať odpoveď...

Odošli