Oplatí sa kúpiť mame Orbitrek?

strasiak
16. jún 2008

ahojte ,chcela by som mame na narodeniny kúpiť orbitrek,ale mám kopu otázok,či sa to oplatí,,aká značka,,cena atd....Prosím o vaše rady ,dakujem

janne6969
16. jún 2008

Ahoj. Tak ja mam jeden doma a neviem sa nijako donutit cvicit na nom.
Ale kamaratka nasadila dvojfazovy trening. Cvicila 2*1 hodinu denne a za mesiac schudla 4 kila. Si myslim, ze celkom pekne. Hlavne si nekupuj ten najlacnejsi, lebo casom bude hrozne hlucny a nebude ta to bavit uz vobec 😉

barabra1
16. jún 2008

Ja mam Rotoped a cvicila som sem tam.Ked ma to chytilo tak som to neflakala 😀 .A teraz sluzi ako vesiak.Preto ho aj predavam 🙂

gucz
16. jún 2008

ja mama olpran a vŕzga strašne

mirka414
16. jún 2008

ja mam ten najlacnejsi zo svajciarska a je super,necvicim pravidelne,ale aspon 3x do tyzdna asi tak 30minut.vzdy lpsie ako nic...

sonoga
16. jún 2008

ja mam energetics, bol dost drahy a zatial sluzi ako vesiak 😀 Stale mam nejaku vyhovorku: tehotenstvo, kojenie, vyvrtnuty clenok atd.

sestri
16. jún 2008

ja mám tiež olpram a nevŕzga mi...len sa mi nechce cvičiť,tak tam len stojí.rozmýšlala som,že ho predám.

gucz
17. jún 2008

sestri aj ja sa ho asi zbavím...

nevesta
17. jún 2008

My sme ho tiez mali doma ako vesiak 😀 , tak som ho pozicala svagrinej, ktora sa dusovala ako bude cvicit, no a co sa s nim stalo? Vesaju na neho saty 😀

lusilia
17. jún 2008

No ja mam nejaky z carrefouru, stal 4 tisicky ale som aj olutovala, zo zacaitku bol tichucky super a teraz, ved hroooozne vrzga, takze tu len ´tak stoji a prasi sa nanho 😀 Takze kazdopadne radsej drahsi 😉

laluchova
30. mar 2009

baby a nepredávate ale nevrzgajúci..... 😀

maruschka
30. mar 2009

ja mám taký už fakt dobrý..Manžel mi ho kúpil na meniny a stál 15 tis..Len keby bol naň čas..Vždy, keď z neho utieram prach, tak sa cítim trápne 😀 😀 😀 Ale som si povedala, že už si musím nájsť čas aspoň 30 min denne. Keď som po pôrode na ňom začala denne cvičiť tých 30 min-nie najťažší stupeň, len taký light, tak som pekne schudla zo 75 na 59-ale to som upravila aj jedálniček-veľa zeleniny, veľa celozrnných vecí a neprejedať sa..Vo februári som začala-15.2 a do júna som mala kilá dole a ešte som si pekne upravila postavu- a potom som znova otehotnela 😀 😀 😀 Takže som tam, kde som aj bola... 😅 😅 😅

Chce to len sa odhodlať a nevyhovárať sa na nedostatok času..Takže idem na to odznova.. 😉 😉 😉

felixko
30. mar 2009

a čo tak Leg Magic - je uvažujem na kúpou tohto prístroja, vie mi niekto poradiť, aké s ním máte skúsenosti

maruschka
31. mar 2009

felixko, ja teda neviem,ale keď si ideš už niečo kupovať, tak si kúp na viacero svalových partií, nie len na zadok a stehná..vyzerá síce dobre,ale neviem,neviem...Napríklad, ten môj eliptical je na nohy,zadok,ramená,hrudník,chrbát-podľa nadstavenia obtiažnosti..Meria mi tep,kilometre,atď...

Asi by som si už na tvojom mieste kúpila niečo na celkové precvičenie, keď už to má doma zavadzať 😀 😀 😀 😀

ja by som najradšej ten môj eliptical predala a kúpila si už taký lepší veslovací trenažér.. 😕 😕 😕Ale to je iba taká prízemná moja myšlienka-ako sa hovorí-výhovorka stojí groš..Ak sa neprinútim cvičiť na tom mojom zázraku, tak nebudem cvičiť ani na trenažére.. 😀 😕 😅 😅 😅

ewwe
31. mar 2009

ahoj tak ja som dostala na vianoce na moje vlastne zelanie eliptical Pro-form stal okolo 16 tisic, ale je tiez na ruky, meria tep daju sa nastavit stupne obtiaznosti, cvicila som na nom asi mesiac, najprv po 20 min. viac som nedala a potom 30 min. a uz v pohode, pustila som si telku alebo hudbu aby som nevnimala iba cvicenie a cez moj oblubeny serial som cvicila a pol hodka ubehla ani neviem ako, kedze je to prirodzeny pohyb nie ako napr. brusaky tak ma ani nic nebolelo, ale s cvicenim som musela prestat lebo som otehotnela a mam rizikove, tak teraz ma stroj caka na zhadzovanie kil po porode 😉

emogeon
31. mar 2009

v poslednej dobe moj kamarat 😀
cvicim denne 2x 35 minut
mam Kettler bol drahsi a nevrzga,zato bicykel kettler uz
sluzi ako vesiak 😝

mimikyky
31. mar 2009

ja mám okrem iných mašiniek aj eliptikal,a milujem ho!!!!!! pustím si tv, alebo dvd a hodku makám 😀

sestri
31. mar 2009

aj ja by som , ale mám ho v spálni a tam telku nemáme, tak sa mi nechce čumieť do blba a cvičiť ☹

maruschka
31. mar 2009

ten, čo mám ja je Insportline Eliptical, tiež nevŕzga...ale....nemám k nemu telku..Takto ma tiež nebaví na to šľapať pol hodinu a pozerať sa von z okna..Musím niečo vymyslieť, ako to vyriešiť..Ja by som si aj dala do obyvačky, ale neviem, či ho nie je počuť, v byte pod nami...Ale zasa na druhú stranu doobeda sú všetci v robote, takže už to je vyriešené...

Zajtra ho prekladám 😉 😉 😉

deniska0704
8. feb 2010

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Dobry den!Mam zaujem o kupi ORBITREKU a zaujimalo by ma, ako mi ho dodaju.Dodaju mi ho po suciastkach alebo v celku, lebo osobne si neviem predstavit, ze by som ho mala sama skladat.Dajte mi vediet.

bambi9__2
8. feb 2010

denis, ja ked som kupila orbitrek tak bol v krabici rozlozeny a drahy ho doma skladal .....neviem si predstavit ako by sme ho cely narvali do auta 😀

maruschka
8. feb 2010

aj mne ho mm doviezol rozložený v obrovskej krabici..Veď váži hádam 30 kg ak nie viac, je fakt obrovský, takže mi ho celý doma zmontoval dokopy. 😉 😉 😉 😉

deniska0704
8. feb 2010

A zvladne to kazdy zlozit?

kattija
3. jan 2011

baby cvicite od noveho roka?

katarina.banska
1. jún 2011

ahojte,
prosim vedeli by ste mi poradit, co je lepsie mat v byte orbitrek alebo stacionarny bicykel. na orbitreku som nebola nikdy, no vraj je to lepsie ako bicykel..... neviem pocula som 🙂
prosim co by ste mi odporucili? a ked tak ktory tip orbitreku mam kupit? vobec sa nevyznam, mozte mi napisat nejake tipy? dakujem velmi pekne

kattija
6. jún 2011

@katarina.banska ja som na orbaci schudla uz 10 kg a nemozem si stazovat bavi ma to viac ako na bivaku 🙂 kupovala som cez insportline, kludne napis ak ta nieco zaujima

monika_123
6. jún 2011

@katarina.banska no na orbitreku sa viac narobis,teda je lespi ako bicykel kde len sedis a pedalujes.

kaselka
6. jún 2011

@katarina.banska ahoj, ja mám doma orbitrek už 3 rok a som max. spokojná. Cvičila som celý rok pred tým než som zostala tehu a teraz 5 m po pôrode som začala zasa. Keď je vonku pekne radšej však idem von behať a užiť si čerstvý vzduch. Tiež som kupovala cez Insportline. Mám tento http://www.insportline.sk/687/eliptical-insport... Pre mňa je bicykel moc statický 😀

milacik16
9. okt 2013

@emogeon mozem sa spytat ci este stale mate ten kettler orbitrek a je este stale dobry a ktory presne dakujem

gaga12
3. jan 2014

tak baby kto predá orbitrek 😲

zzuzinka1
22. feb 2014

Dobry.Skusism sa spytat tu 🙂 Zhanam tie stupadla na orbitrek..Nikde sa to neda zohnat,alebo som to este nenasla..Neviete o niecom?