Poďme spolu chudnúť

nikushka2521
6. apr 2014

Do leta potrebujem schudnut 15-20kg, rada by som sa s niekym podporovala , najlepsie by bolo keby si mala taku istu alebo aspon podobnu nadvahu ako ja . Ja uz sa na seba nemozem pozerat , takze kludne sa pridaj a podme nato ..

caspino
9. apr 2014

ja 3 den celkom v pohode rano hrianky a obed a vecera zeleninove salaty ak mam hlad ake jabko zatial v pohode ak ked cez VN sviatky budem vyvarat to bude skuška 🙂 aktivita zatial ziadna ja som daka unavena asi z toho ze menej jem ???? 🙂 ale pride aj to ze zacnem behat zatial som nemala cas dieta rodina praca domacnost a na mna nevydalo ale zmenim to🙂 vazit sa chcem az pozdejsie to budem citit ci islo aco dole

caspino
9. apr 2014

@tina27111 a co robis a co jedavas?

tina27111
10. apr 2014

ahoj caspino 🙂 ja tiez ziadna sportova aktivita tiez nejak nestiham dieta, domacnost a hlavne skola mi dost zabera cas a ked uz mam vecer cas pre seba nachvilu a neucim sa tak si len vylozim ubolene nohy na stol a nic nedokazem urobit ... ale apson chodim s malou na prechadzky a teraz vykukne slnko tak budem mat dost prace aj na zahrade tak apson nieco :D ja by som chcela strasne chodit na zumbu a mozno by mi mal byt aj kto u malej no nemam s kym a samej sa mi nechce :( ale viem ze to jedine by ma bavilo ako byvalu tanecnicu🙂 jedavam ? :D :D no moc ani nejedavam ... dneska budem nat treti den polievku a to je asi vsetko :D inak kopec cajou a vody to mi uplne staci :D mne to nechyba a dufam ze ani mesaic apson nebude :D tak sme na tom rovnako co sa tyka dni mozme teda spolu pokracovat a pisat si ako to zvladame 🙂

caspino
11. apr 2014

dievcata ako vam to ide? co robite ked vam deti necaju zvysky jedal mne je to luto vyhodit dojedate? ja dojedam ale to su take 2-3 lyžicky alebo hryzky uvidime ci sa to odzrkadli na vahe

ragulca
11. apr 2014

@caspino nedojedám! To dojedanie je to najhoršie, neuvedomíš si, čo a koľko si vlastne zjedla

caspino
11. apr 2014

ano presne viem koncim teda:-

tina27111
14. apr 2014

no caute ako ste na tom ? :D ja mam den uz tyzden :D no len sa musim priznat ze som v piatok vecer porosila bola som s muzom na vecery a vcera som jedla pecivo inak sa snazim poctivo dodrziavat .. a vy mate nejake prehresky ? :D rozmyslam ze si zakupim nejaky stroj kt je podla vas najlepsi ?

tina27111
14. apr 2014

baby kuknite co som nasla :D je to aj u nas v meste a pocula som o tom fajn ohlasy inak cena ja asi individualna pretoze u nas je to lacnejsie musim sa ist na to spytat ak budem mat kde odlozit malu budem tam chodit :D http://wanda.atlas.sk/vacuwell-zazrak-na-chudnu... nepoculi ste niektora o tom ?

nikushka2521
autor
18. apr 2014

no baby ja mam za 3,5 mesiaca 10 kil dolu len :/ ide topomaly ale je pravda ze na cvicenie moc nemam cas.. ak mozem odporucit skuste vynechat pečivo,ryzu a zemiaky ahned sa vam pohne vaha...

tina27111
18. apr 2014

nic ine mi asi neostava ako vyhodit z jedalnicka hentie potraviny ja som mala vahu 76.1 a za 10 dni som mala len 74.7 tak dufam ze vaha nevazi zle aspon nieco za tych par dni

nikushka2521
autor
18. apr 2014

@tina27111 ked si vylucila pecivo,zemiaky a ryzu ti tak klesla rychlo váha ?

tina27111
19. apr 2014

prave ja som este ani jednu vec nevylucila len sem tam pecivo jem inak jem vsetko myslela som to tak ze to asi budem musiet vylucit

kotolna1111
16. júl 2014

@ajus969 Ano aj ja som takto drzala dietu 2mesiace a schudla som 12kg 🙂 velmi som spokojna 🙂

ajus969
17. júl 2014

@kotolna1111 waaau. super! 🙂 a aku dietu si drzala? lebo ja nech sa snazim jak sa snazim, neviem sa ovladat pri jedeni sladkeho a vaha sla hore a nie dole... len ja este dojcim a zo skusenosti ked jem prilis malo, tak aj mlieka je malo ....

nikushka2521
autor
8. aug 2014

.ň90 dnova je supe a vaha ide dolu