Pomáhajú zoštihľujúce krémy pri chudnutí?

miriam.g
6. máj 2009

Ahojte ženy. Zaujimalo by ma či ste niektora,použivala zoštihľujuce kremy a ak ano ake a či vam to aspoň trocha pomohlo.

miriam.g
autor
6. máj 2009

dik pozrerala som ale ja myslim aj ine kremy 🙂

1.aky krem
2.ako dlho ste ho použivali
3.a ako ste spokojne s vysledkom

silvia.t
6. máj 2009

tak ja pred tehu som pouzivala temperance termo sliming gel,ked som sa natrela normalne 😀 som citila ako mi hori koza,tak asi pomahal...bola som so svojou figurov spokojna 😀 ziadna ceulitida a kila tak akurat...ale v tehu je zakazany,teraz mam 20kil navyse ☹ ale uz sa tesim ked sa po porode znova zacnem mazat

murinka
7. máj 2009

ja tomu veľmi neverím-krém zázrak nedokáže-treba sa kontrolovať v jedle a veľa sa pohybovať....smola... 😖 ale česť výnimkám,ktorým to pomôže 😉

zuzana581
7. máj 2009

Ahoj. Ja som kedysi používala krém z avonu na celulitídu a on mal aj podporovať úbytok tuku. Tak som sa natierala poctivo a aj sa merala a naozaj mi pomáhal, lebo okrem toho som nič nerobila. 2 cm v páse išlo dolu.

prasiatko30
7. máj 2009

neverim ze by pomohli 150kg babe zhodit tych 100kg navyse na to budu asi ine triky a aj tak asi viacej pomoze pohyb+cielene cviky+spravna zivotosprava+ten krem k tomu ako ceresnicka na torte - v takej kombinacii aj ta 150kg babena moze vidiet ze to s nou nieco robi - inak si myslim ze je to zbytocne vyhadzovanie penazi 😵 😵

adelinka7
16. máj 2011

@silvia.t
Ahoj a chcem sa opytat ten kremik,alebo gelik na brusko,to kde dostat kupit? ja som nieco po porode a snazim sa to nejak dat dole a skutocne to pomaha? 🙂 Dik 🙂

silvia.t
17. máj 2011

@adelinka7 jeeej pozeram ze to som pisala v roku 2009 😀 😀 😀 ale stale ten krem pouzivam,2x denne a potom tyzden pauza...a musim povedat ze fakt pomaha a hlavne na spevnienie a strie a ceulitidu.pocas tehu som nabrala okolo 24kil a teraz je vsetko prec dokonca mam menej kil ako pred otehotnenim ,ale to bude aj tym zhonom okolo maleho...tu je link ja som tam zaregistrovana a oblednavam si sama pouzivam aj to mydlo ale malo to len ked mi pride na rozum 😅
http://www.temperance.sk/index.php?o=5&k=81

ketrinka29
2. jún 2011

...ja si myslím, že žiadny krém nezoštíhľuje a určite nevie odburať tuk. Jediná možnosť je upraviť si stravu a cvičiť. Krém ti pomôže možno len na úpravu vzhľadu kože, aby nebola suchá, nepraskala sa, ale hydratovala a bola pružná...ono to treba spojiť všetko a dostaví sa aj výsledok. 🙂
Ja som maniak a vyskúšala som fakt všetko od obyčajných- Vichy, Elancyl, Eucerin, Nivea... až po Dior, Lancome, Clarins, Biotherm, Shiseido- proti celulitíde, na spevnenie, zoštíhlenie, ale samotné zázraky nerobia!!! Aj tie teromomodelačné je vždy lepšie spojiť s nejakou masážou- vacupress alebo lymfa, rollen...To je môj názor, nikomu ho nenútim. 😉

milota164
27. apr 2015

ked som bola tehu tak som pouzivala krem proti striam od Bepanthenu, super hydratuje pokozku, vobec mi nepraskala a prestala ma svrbiet kedze nebola taka napata

archang3l
30. apr 2015

Ahojte chcela by som sa spytat ci oskusal niekto slim excelle ak ano prosim podrobnosti ako to ucinkovalo dakujem vopred 😉 🙂

evittam
30. apr 2015

Nie nepomáhajú. Všetky prípravky "na chudnutie" sú len reklamným ťahom na ľudí, ktorí tomu chcú veriť. Jediné čo pomáha je "nežrať a cvičiť". 😉 🙂

blackwolfsk
30. apr 2015

Ahoj. Tiež by som chcela skúsiť slim excelle ale neviem či funguje. Poradí niekdo prosím? 😅 🙂

archang3l
1. máj 2015

Evittam mas to odskusane osobne?

evittam
1. máj 2015

@archang3l Ahoj. Uprimne? Nie nemam a ani by som nikdy v zivote za podobne sprostosti nedala ani cent. Ty naozaj veris tomu,ze nejaky krem ti pomôze schudnut? Alebo tabletky,koktejly,nohavice?😀 😀 😀

archang3l
4. máj 2015

Ne ale skusit treba ked nezabere asppn vratia peniaze

evittam
4. máj 2015

@archang3l Tak to je dalsi reklam.tah,ze vratia peniaze. Uplna strata casu aj energie nieco take skusat,radsej vyskusaj znizenie prijmu kalorii a zvysenie ich vydaju-omnoho lepsia investicia.

archang3l
5. máj 2015

Sak nejem skoro nic uz asi pol roka a nezabera 😖

babulka1978
5. máj 2015

@archang3l NO....bohuzial.....80% je strava....potom nejaky ten pohyb......a hlavne trpezlivost....a to je vlastna skusenost....

archang3l
6. máj 2015

Nuz oskusala som ten krem a podla mna trosku funguje heh

jankagulova
16. máj 2015

Ja idem od pondelka na ten potom vam napisem moje skusenosti

sili82
22. máj 2015

Ahoj baby, ja síce nechcem schudnúť, ale snažím sa udržiavať si nejako postavu. V strave sa nejako zvlášť neobmedzujem, 2x do týždňa cvičím nejaké posilovacie cviky a pomedzi to skáčem na švihadle. Chcela by som si ale nejako pokožku spevniť, lebo po pôrode mám to brucho také mľandravé. Myslíte, že nejakými krémikmi by som si pomohla? Používam len obyčajné spevňujúce mlieko Nivea..

evittam
22. máj 2015

@sili82 Úprimne? Určite by som nevyhadzovala peniaze do vzduchu - a to tie krémiky sú. Ako som už písala vyššie. Len reklamný ťah na zúfalé ženy. 🙂 😉

kristina120
1. jún 2015

@archang3l písala si, že si skúsila krém slim excelle, prosím napísala by si mi na email kristina.krisakova@gmail.com či to pomáha?

kristina120
1. jún 2015

@archang3l písala si, že si skúsila krém slim excelle, prosím napísala by si mi na email kristina.krisakova@gmail.com či to pomáha?

@archang3l

jankajamka
15. jún 2015

@kristina120 ahoj aj mne prosim napis ci pomohlo aka bola prva reakcia n'a telo kolko sa ti podarilo schudnut a za aky cas dakujem minka215@azet.sk

metisa
13. júl 2015

nepomaha to, nekupujte to
je to somarina a len zbytocne miniete peniaze
viac k tomu nieje co dodat 😉 😉

pavla_slukova
24. aug 2016

metisa má pravdu, pokud chcete zhubnout, musíte obětovat něco víc než peníze - z vlastní zkušenosti (za 5 měsíců mám dole přes 20 kilo) doporučuji upravit jídelníček a přidat aspoň trochu pohybu. Pokud chcete vědět víc, jak s jídelníčkem, koukněte se na blog idnes a najděte si můj poslední článek Můj život s nadváhou. Není to žádná reklama, tohle je skutečnost. Bez nemilosrdného ničení, bez hladu, krásně hubnu. Jediné, co musím překonávat, je moje mlsná, a ani to není tak zlé, když vidím, jak jdou ty kila dolů. Je mi 46 let, nikdy jsem nebyla štíhlá, minimálně nadváhu jsem měla vždycky....vlezla jsem sem ze zvědavosti kvůli recenzím na nějaký ten zeštíhlující krém...jestli by to třeba nezrychlilo stávající proces, ale vybodnu se na to...byly by to jenom vyhozené peníze.

annie89
27. sep 2016

Ahojte, kočky 🙂
cvičeniu sa venujem už veľmi dlho 🙂 a na svojom fitness blogu sa delím o kopec rád a nápadov na zmenu k zdravšiemu životnému štýlu či motivácii cvičiť. Možno Vám niečo z toho pomôže. Prípadne sa ozvite, rada Vám poradím... s cvičením, s jedálničkom, s akýmkoľvek problémom 🙂 http://pinkironlady.sk/

patatomas
9. jún 2017

@kristina120 ahoj prosimta pomohol ti slim excel na chudnute naozaj to funguje ?? Alebo si len utahuju z ludí ďakujem 🙂