Posilňovač Gymbit Wonder Core Smart

neznama2019
8. mar 2015

Ahojte baby,
táraninkám, že schudnem za 3 týždne xy kilo neverím, no zaujal ma z dôvodu, že mám problémy s krížami, krčnou chrbticou a vždy keď sa snažím pár dní robiť brušáky, rýchlo ma prejde elán do cvičenia, pretože ma chrbát začne bolieť. Na obrázku - videu sa zdá, že táto cvičebná pomôcka môže byť akousi oporou. Máte ho niekto doma? Nie je lacný, takže "bezhlavo" sa do kúpy neženiem. Ďakujem všetkým, čo ho majú, ak napíšu svoj názor. Tí, čo ho nemajú a mienia písať aká je to blbosť, prosím, aby sa zdržali komentára 😎

ivetlo
8. mar 2015

Ahoj. Ja som ho skúšala u sestrenice. Tá ho má a aj ja osobne som si ho chcela kúpiť. Ja som od toho upustila kvôli tomu, že som začala chodiť na jogu a tam nám cvičiteľka ukázala iné cviky na brušné svalstvo pri ktorých netrpí chrbtica. 🙂

romyw
9. mar 2015

ahoj ja ho mam a som spokojná -objednala som si to tiež kvoli chrbtici a kedze klasické brušáky cvičím denne s bolesťami tak som to chcela vyskusat 70eur mi nepride az taky extrem. - stroj mám síce krátko takže výsledok cvičenia nekomentujem ale necítim bolest chrbta v žiadnom stupni nastaviteľnej záťaže pri cvicení.

tixi
13. mar 2015

Ahojte, tiez uvazujem nad jeho kupou. Zienky ktore ho mate, je z kvalitnych materialov? Kolko trvalo jeho dodanie od objednania? dik 😉

romyw
13. mar 2015

5 dni dodanie material ok a svalovku mam aj vo vlasoch😅

tina1988
25. mar 2015

@romyw ... ahoj, chcela by som sa opytat ci si popri cviceni na tomto stroji aj schudla, alebo sa ti niejako vylepsila/ vytvarovala postava ? premyslam nad kupov, ale chcela by som vediet skusenosti od niekoho kto ho uz doma ma 🙂 dakujem 🙂

romyw
25. mar 2015

Ahoj rysuju sa pekne vrchne brusne svaly a ruky.na bruchu to vidno dost.to bicyklovanie sa mi moc nepaci lebo sa to smyka na podlahe aj napriek protismykovej podlozke ktora je pribalena k stroju.mozno som neprisla na spravny system baby co to tiez pouzivate neaka rada?cvicim kazdy vecer a zo60kg som na 56.5 ale to bude aj stravou.myslim ze mozem s kludnym svedomim odporucit a ak chces schudnut na stalo pohraj sa aj so stravou odporucam recepty od havlicka a macingovej ☺

romyw
25. mar 2015

A dalsia vec zeny fakt je to male a prakticke na uschovu kedze mam lavicku orbitrek a podobne nespratne kraviny o ktore intenzivne zakopavam tato vec mi pride sympaticka 😝

kristina2467
23. apr 2015

romyw ..ahoj,chcela by som sa spýtať kolko minut zvykneš natom denne cviciť aby boli vidieť aspon nejake vysledky ? samozrejme viem ze to zalezi aj od stravy a je to individualne..ale cca by bolo fajn vedieť..dakujem za odpoved

ninusik
23. jún 2015

prave nad nim rozmyslam, a pozeram ze sa asi oplatí..ja potrebujem len brucho spevniť a trosku vyrysovat zadok.. snád budem spokojna..🙂

romyw
24. jún 2015

kristina - no dam tomu max 10 minut rano a 10 minut vecer

zuzadula
25. jún 2015

ahojte 🙂.. dievčatá neviete o niekom, kto už vyskúšal a chce predať? dik

majka10
25. jún 2015

Mňa z toho boleli kríže a tie opierky tlačili do chrbáta. Predal som ho 😉

mimisaka
8. júl 2015

aj ja by som mala záuje,ak by dakto predával 🙂

kajustek2007
1. aug 2015

Ja som ho kupila dnes novy za 40 eur uzasna suma lebo pani na nom nechcela cvicit tesim sa.☺

afaxik
5. aug 2015

Ahojte dievčence 🙂 Ja mám tento posilňovač na predaj ak by ste mali niekto záujem. Kupovali sme ho na Vianoce 2014 pre moju takmer 60r. mamu, ktorá sa dala na cvičenie a sama si ho od nás vypýtala 🙂 Hneď po asi 2-3 týždňoch sa tým chcela pochváliť svoju lekárovi a ten jej tento stroj hneď zakázal, že pri jej zdravotných problémoch je takéto cvičenie nevhodné. A odvtedy stojí nevyužitý. Takže ak by mal niekto záujem kľudne sa ozvite, predáme ho za 50e. Môžete volať aj na číslo 0915 099 160. Pekný deň 🙂

zuzanams
7. aug 2015

@afaxik Píšem IP

belliadka
19. aug 2015

@afaxik este ho mate?

afaxik
20. aug 2015

už je predajný

lensky
7. sep 2015

Ahojte, ja ho mám na predaj. Sestra si ho kupovala, dostala však pracovnú ponuku v zahraničí a ja ho používať nechcem, takže zbytočne stojí doma. Predám ho za 40 eur, ak by mala niektorá záujem, napíšte mi na bukovinova.l@gmail.com.

tixi
7. sep 2015

@lensky poslala som email 😉

lensky
7. sep 2015

Ahojte dievčatá, už je predaný

michaela_ve
8. sep 2015

Ak by ho mal ešte niekto na predaj, ozvite sa mi na e-mail michaela.vojtkova8@gmail.com 🙂 ďakujem vopred 🙂

kajustek2007
8. sep 2015

@michaela_ve ja mam 50 eur kto ma zaujem.

windlicht
8. sep 2015

Kajustek 2007 Ahoj mam zaujem. Moj email windlicht@azet.sk

2022
15. sep 2015

a kde ste ho kúpila za 40e@kajustek2007

zsiros111
16. sep 2015

GYMBIT WONDER kto ma na predaj kupila by som bosika036@gmail.com
🙂

tixi
16. sep 2015

Ahojte, tak uz ho mam doma aj ja. Mozem ho len odporucat, je skladny, brusaky na nom su super, samozrejme aj ine partie sa daju pekne precvicit. Nie je to sice ako klasicka posilnovna, ale ved na to ani nebol stvoreny...Podla mna dobre riesenie, hlavne pre zienky, ktore maju do posilnovni daleko, alebo na cvicenie maju cas len, ked dieta spi 😀 Zaujimalo by ma, vidite po dlhsom cviceni pozitivne vysledky na svojej vahe a spevneni tela???

bylinkaa
16. sep 2015

Ahojte,mna by tiez zaujimali vysledky po dlhsiom cviceni.dakujem

mata1303
19. sep 2015

Ahojte, mam na predaj ta 50€