Potrebujem súrne schudnúť 5 kg

zmuzmu
13. mar 2013

Baby, mám 160 cm a 62 kg a potrebujem za 3 týždne súrne schudnúť 5 kg. Prosím, poradte mi, ako na to. Ale kojím - myslíte, že nemôžem prísť o mliečko? Ďakujeeeeeeem

jerino
13. mar 2013

@zmuzmu ahoj aj ja by som to uvitala ,ale vobec sa mi nedari ☹ tiež kojim a ked sa najem ako sa hovori zdravo a menej tak som za chvilu hladna ako vlk, a idem zjesť všetko čo nezje mna 😖 hruuuza aj ja chcem radu

henikav
13. mar 2013

Skus nieco ako delenu stravu, vynechaj pecivo, sladkosti, zemiaky, ryzu a cestoviny, jedz iba chude maso, zeleninu, ovocie a mliecne vyrobky a schudnes, ani mliecko nestratis, pi odtucnene mlieko a vodu... Za 3 tyzdne tolko urcite zhodis 😉 Hlavne nikdy nehladuj, napriklad banany jedz kym su este take tvrde zelensie, mozes chrumkat olupanu mrkvicku.... tvrdy syr kocku s jablckom....

zmuzmu
autor
13. mar 2013

@jerino no ani mi nevrav, ja som tiež furt hladná.. a každé rános i poviem, že od dnes začnem, ale potom už dačo žujem,.... už by som si aj po rukách nakládla..ale mám v bruchu čiernu dieru :o( tak si teraz obe sľúbme, že od teraz, nie od zajtra, ale od teraz ideme na to.... hm? :o)

anjelicek26
13. mar 2013

@zmuzmu - ak kojis by som ziadne radikalne pokusy neskusala... preco prave 5 kil?

zmuzmu
autor
13. mar 2013

@anjelicek26 no lebo sa potrebujem vpratat do kostymu a tych 5 kg mi chýba k tomu, aby som sa do neho opäť vošla...

bambi29
13. mar 2013

pridavam sa baby!

henikav
13. mar 2013

@anjelicek26
@zmuzmu no mna to hned napadlo ked 3 tyzdne a 5 kil, myslela som ze ides niekam na svadbu, alebo nieco podobne a potrebujes vliest do siat 😀 😀 😀 😀 ako doverne to poznam ... 😀

anjelicek26
13. mar 2013

@zmuzmu - no keby nekojis das tyzden kapustovu polievku a mas to dole 😖 Kolko cm ti chyba na pase? 5cm sa da dat dolu aj ked sa zabalis do potravinovej folie na noc okolo brucha, overene v praxi, mizne to, ale o den-dva je to nazad 😀

jerino
13. mar 2013

Dievčata ja som prave dojedla bonbonieru to sa mi bude dobre chudnuť akurat do zajtra 😀 ,tak ako na to? snad viac pevnej vole a hlavne u mna tie sladkosti uplne odstraniť to je mor ☹

jania023
13. mar 2013

@anjelicek26 moja aka je ta dieta na kapustovu polievku?mne by sa zislo schudnut par kyl a hlavne pneumatiku z brucha

anjelicek26
13. mar 2013

@jania023 - ale kapustovou polievkou neschudnes, ale docasne das strasne rychlo dolu 5-7 kil za dva tyzdne... ale to sa vrati, ked zacnes normalne jest... je to presne na takyto scenar, potrebujem sa dostat do siat 😅

zmuzmu
autor
13. mar 2013

@bambi29
@jerino no, ja som teraz dojedla tiez keksik, nech ma zajtra nelaka 😀DDDDD a rano ( ked sa vycikame, vykakame, aby tie cils aboli super, nie? 😀DD ) sa odvazime a ideme na to, co? ste za? cize od zajtra presne 3 tyzdne mame na to, aby sme schudli 5 kg. to zvladneme, ved nie sme dake padavky, ci? 😉

jania023
13. mar 2013

@anjelicek26 ta ja potrebujem do plavie a kedze mam stitnu zlazu zlu tak neviem schudnut aj keby som nic nejedla

suz2
13. mar 2013

tak idem na to aj ja :o) od teraz uz aj...rano sa vazim...snad neskolabujem 😝

jerino
13. mar 2013

ta idem na to ale ja nechcem ten jojo efekt ta treba cvičiť 😠

suz2
13. mar 2013

tak sa treba prechádzať s deťmi :o)

bambi29
13. mar 2013

@zmuzmu navrhujem súťaž ktorá viac schudne 🙂 ale treba pravdivo uvádzať váhu. Takze zajtra rano sa vazime

luciannka83
13. mar 2013

baby, ak ste stále hladné, tak si dajte ku každému jedlu jednu polievkovú lyžicu otrúb. Neverila som, kým som nevyskušala. A treba to hlavne zapiť dostatočným množstvom vody.

123zuzana
13. mar 2013

ahoj skus si dat do googlu dukanova dieta ja som ju vyskusala a pomohla mi a naspat som nepribrala ostala som na tej vahe kde som skoncila tiez som vtedy este kojila

zigzag
13. mar 2013

@zmuzmu rozvod, od soboty som 4,5 kilo dole, 😝 ale take chudnutie nezelam nikomu,,, 😖

matafen
13. mar 2013

@zmuzmu Jeeej aj ja chcem mat 62kg!!! 😉 Meriam tiez 160cm a vazim 71kg! Moja normalna vaha pred teho bola 57kg, pocas teho som pribrala len 10kg, k povodnej vahe som sa vratila velmi rychlo po porode, stacilo len nespat a kojit v hodinovych intervaloch den-noc 🙂

veronika89
13. mar 2013

aj sa pridavam, lebo "od zajtra" to je moja oblubena dietka, alebo zmena stravovania.... to mam uz asi od noveho roka... takze od zajtra 😀

irriss
13. mar 2013

@zigzag Pripomina mi to muj rozvod..za par mesicu bylo 45 kilo dole..ale presne jako TY..to nepreju nikomu 😔 🤐

janka258
13. mar 2013

Aj ja sa pridávam,mám 165cm a 69kg, potrebujem dať dole min. 5kg.Teda aspon na začiatok 😀 , najlepšie z brucha,to mám strašnééé 😝

katun
13. mar 2013

vyluc chlieb zo stravy. vela tekutin vypi najma do 13tej hodiny. ziadne sladkosti. rano napr. jogurt, desiata jablko, obed klasika, olovrant zeleninovy salat - pridaj si cottage cheese alebo mozarellu a ked ti chuti tak aj rohlik ale nie biely ale grahamovy. posledne jedlo o siestej vecer,.. dolezity je ten pitny rezim. vecer uz nejedz ovocie. ked budes mat hlad, napi sa 😀 drzim palce

jerino
13. mar 2013

je tu tema že chudneme s nejakou julian michaels,vyzera to celkom dobre pol hodky cvičiť každy den ,, no mate vy čas cvičiť? ja teraz večer aj ano ked maly spi. ale ja som kaput už večer

kvetinka211
14. mar 2013

@zmuzmu asi by som sa na to vykaslala a obliekla si nieco ine a radsej chudla postupne 🙂
ale ked si ten kostym fakt musis obliect, skus toto: http://www.akv.sk/index.php?option=com_content&...
Dava to zmysel a malo by to byt ako-tak bezpecne

Pri 5m babatku ktore mliecko este fakt potrebuje a pije ho vela (pri rychlom chudnuti sa mozu uvolnovat do mliecka skodlive latky) by som fakt nestresovala a kostym si obliekla o pol roka, o rok ...

suz2
14. mar 2013

@veronika89
@bambi29 baby, tak ja som sa ráno vážila, mám 61,3 kg. A ideme na to.... 😀 na ranajky som si dala musli ( polovičnu porciu ako obvykle) s mliekom....

bambi29
14. mar 2013

Ok, dievčatá, hanba mi, vážim 108,6kg!!! Takze raňajky - cajik, celozrna bageta, kuracia sunka, biotvaroh, kalerab

suz2
14. mar 2013

@123zuzana a nie je ta dieta narocna na varenie? lebo teraz nemam vela casu..ja som kedysi isla podla Macingovej, ale tam sa furt nieco muselo varit a to teraz nezvladam...