Používanie výrobku In Thermo. Funguje!

coyotesgirl
15. sep 2008

Ahojte,rada by som sa s vami podelila a skusenosti s pouzivanim InThermo,vzdy som mala problem schudnut a nikdy sa mi to nedarilo,drzala som hrozne vela diet,upravila stravu,cvicila ale nikdy nic,vzdy nieco chybalo.PRed dvoma mesiacmi som stretla kamaratku,ktora bola vzdy pri sebe,podobne ako ja nemohla schudnut,ale nemohla som uverit vlastnym ociam ako zhodila.Jedla normalne ako stale,ale snazila si davat mensie porcie,ale zacala uzivat lieky INthermo.Vzdy sme boli obe proti tomu a nikdy sme tomu neverili,ale uz bola naozaj zufala a skusila to,uziva ich tri mesiace z konfekcen velkosti 42 presidlila na 38. Ja ich beriem mesiac a zhodila som 5kil,nepisala by som a nezakladala novu temu,ale beru to aj dalsie nase zname a su hrozne spokojne.Uz dlho sledujem tieto diskusie a dufam,ze pomozem niektorej z vas.Ak vas to zaujima,napiste mi mail,rada vam pomozem.

dorotaw
15. sep 2008

ahoj coyotesgirl,mna by zaujimalo,ci maju nejake vedlajsie ucinky a ci sa daju volne kupit v lekarni,kolko stoja a kolkl kusov tam je.

maruschka
15. sep 2008

Nie je to náhodou energetický čaj a spaľovač tukov v tobolkách?

tilly
15. sep 2008

jedna takáto téma už tu je 😉

tilly
15. sep 2008
coyotesgirl
autor
16. sep 2008

tilly....nie nejde o tento pripravok IN thermo- je cajik

tilly
16. sep 2008

aha, tak sorry 😉
a kde sa predáva a aké má účinky?

tilly
16. sep 2008

a hore píšeš, že sú to lieky... tak je to liek vo forme čaju?

maruschka
16. sep 2008

je to čaj a spaľovač tukov vo forme lieku 😉

tilly
16. sep 2008

aha a kde sa to dá kúpiť a za koľko? 😀

martina.d.
16. sep 2008

baby, coyotesgirl, mi dala kontakt na pani,čo to dodáva. Stojí to 1390 Skk/100 ks. Pije sa 3 krát denne. Aspoň mne tak bolo tou paňou odporučené. V ponuke je aj skúšobný balíček, ale ten je len na 3 dni a stojí 189 Skk/10 ks. Neviem, rozmýšľam. 😒

emjee
17. sep 2008

za 3 mesiace z 42 na 38 🙂 sorry, ale to sa da dosiahnut aj zmenou stravy a cvicenim a netreba do seba pchat lieky 😝

martina.d.
17. sep 2008

no, ja som si za tie peniaze radšej nabila kredit do fitka. Fitko nejde cez pečienku 😉
emjee - to máš teda pravdu. 😀

coyotesgirl
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz