Poznáte cviky na zväčšenie zadku po pôrode?

pekacka
4. okt 2008

ked som bola tehotná tak som mala v pohode aj zadok, ale po pôrode sa mi akosi dosť zmenšil.
nemáte nejaké rady, cvičenie alebo čokoľvek na jeho ´zväčšenie´ ???

zabka78
4. okt 2008

Ahoj, cvik na vyrysovanie zadku je asi taky, ze si na staroch a dvihas ohnutu nohu v kolene. Maju to byt kratke tahy, ktore sa opakuju pokial necitis bolest (cca 30 krat za sebou).
Dalsi je: stojis a drzis sa rukami oeradla stolicky a tym istym sposobom dvihas nohu ohnutu v kolene dozadu...

simbbaa
8. okt 2008

ahojky pekacka..ten problem mam aj ja..tiez sa neviem dopracovat k peknemu oblemu zadocku..no ked mam cas tak cvicim jeden cvik a celkom zabera.lahni si na zem ruky vedla tela a dvihaj panvu hore a nadol a nepoloz zadok na zem..cca 30 krat... 😉

zuzitka
31. okt 2008

zabka a simbbaa ... skusila som vase cviky a asi budem pokracovat v nich 😀 😀 dokonca som citila v tych mojich sunkach aj nejake svaly.....
iked to citam v kazdom druhom casopise..... u mna ide totiz o to, ze sa mi nechceeeeeee 😝 😝

zabka78
1. nov 2008

zuzitkka ani mne sa nechce, ale uz to zacina byt kriticke 😝 vcera som si aj ja zacala "hladat svaly" 😀
kedysi, ked som cvicievala som dosla do takeho stadia, ze som to normalne potrebovala, bol to pre mna isty druh relaxu len to treba v zaciatkoch prekonat a hlavne najst si cas...

terus333
21. jan 2011

prosím vas aj ked mám na bokoch také priehlbínky cvičením sa mi zadok vyformuje a zvečší??? 😉

terus333
21. jan 2011

može mi nekdo prosim odpovedat? ☹

marianka79
23. jan 2011

@terus333 jaj tak tie mám aj ja 😀 😀 😀 😝 a ked som cvičievala pravidelne tak som nemala teraz som lajda lajdavá a sa mi tam spravili ale zaleží aké cviky cvičíš a či správne cvičíš a cvičením sa ti zadok spevnie ale nazvačší 😉 teda pokial sa nebudeš prejedat 😅 treba spojit cvičenie so správnou životosprávou a ide to 😉

marianka79
23. jan 2011

@mimikyky dík za stránku je dobrá 😉 tieto cviky cvičievame na aerobicu su fakt dobré mala by som častejšie cvičievat 😒

hodinar121
5. jún 2011

Hej mozno to bude trapne ale ja som chalan a chcel by som niaky cvik na zmensenie zadku pretoze sa sam sebe hnusim...Helfnete mi niekdo??

lulicka
21. okt 2011

Veľmi dobrý cvik sú sťahy zadku v ľahu. Ľahnete si na podložku na chrbát, pokrčíte nohy v kolenách, prisuniete päty k stehnám a zodvihnete chrbát, zadok a stehná zo zeme. Potom treba zdvihat panvu so stiahnutym zadkom smerom nahor. S nádychom sa vráciate do východzej polohy vo vzduchu. Zopakujte 30 krát s malým oddýchnutím v 2 až 3 sériách. Dobré cviky na zadok sú aj tu: http://www.cvikynachudnutie.eu/cviky-na-zadok