Priberanie z hormónov

ewka0012
20. máj 2016

Ahojte. Riesim dlhodobejsie problem s nepravidelnym,silnym a dlhotrvajúcim menzesom.lekar mi najprv dal ascorutin na zastavenie. Potom som brala tri mesiace duphaston na upravenie menzesu.od decembra som pribrala 7kg.mala som idealnu vahu a teraz nic neobleciem.nejedla som viac.dokonca som chodila cvicit.pracujem.mam dieta
Takze pohybu je dosť. Nedá sa mi to schudnúť. Uz som skúšala zdravsie jest. Dbq tyzdne som nejedla pecivo,ani sladke a ani gram dolu.o dva tyzdne ideme na svadbu.chcela som dovtedy aspoň nieco zhodit.nic neobleciem.vsetky veci su mi uzke.cez tehotenstvo som pribrala 28kg.ktore tiez nešli dole az po dukanovej diete a cviceni.vidim ze mam problem s hormonmi.vzdy sa zavodnim a priberiem.ako to naštartujem a schudnem? Ved ide leto a ja nic neobleciem.je mi z toho zle.som nešťastna
Diki za kazdy tip

tocikova
21. máj 2016

Ewka , ja som duphaston tiež brala na úpravu cyklu a tiež som z neho pribrala , pri duphastone neschudneš , skús sa dohodnúť s lekárom na inej forme úpravy cyklu .
Ja som po dlhú dobu po duphastone nič nebrala , menzes skákal ako chcel , skôr som nemenštruovala aj tri mesiace .
Tiež som na sebe cítila hormonálnu nerovnováhu - chýbajúci estrogén , zadržiavanie vody ...
Potom ma to nahnevalo a išla som k ženskému aby sme to poriešili . mne najviac vyhovovalo predpísanie antikoncepcie - takej čo nezadržiava vodu v tele a cítim sa lepšie a menzes ako hodinky .
Neviem či nechceš antikoncepciu z nejakého dôvodu ,ale mne to pomohlo . Držím palce , nech sa Ti darí .

ewka0012
autor
21. máj 2016

ja uz som tie lieky dobrala,uz je to vyse mesiaca,mala som odvtedy aj menzes a velkom ok,trval tych 5-6dni a bol slabsi,len tych kil sa nevjem zbavit a toho zavodnenia,anrikoncepciu nechcem,chceli by sme v blizkom case druhe dieta,ako nastartovat to chudnutie neviem