Prípravky podporujúce rast svalov žien. Poznáte dáke?

narika
17. apr 2009

Caute, pozna tu niaka baba nieco co pomaha zvacsit svalovu hmotu, okrem teda cvicenii? Cakam dik.

narika
autor
17. apr 2009

Coje baby to vazne nikto nic?som teda sklamama.😖

mikalove
17. apr 2009

narika keby také niečo bolo tak sú všetci chlapy Arnoldovia a my ženy Zorice 😀 a posilky prazdne....

veronika81
17. apr 2009

mikalove 😀

narika, ťažké váhy a menej opakovaní a svalová hmota porastie 😉 plus samozrejme potrebná strava, to je základ!

loginka
17. apr 2009

och tie hrubky, nic v zlom, ale nedalo mi to 🙂

ankam
17. apr 2009

loginka,prave som si to dosla precitat tiez koli hrubkam 😀 🙂

veronika81
17. apr 2009

to sú predsa hrúpki 😀

ankam
17. apr 2009

😀 😀 😀 😀

erikasadek
17. apr 2009

ano mas specialne proteinove pripravky + vitaminy.. ak cvicis tak este sa efekt zdojnasobuje.. 😉

ale to asi vies ze?

k.a.t.k.a.
17. apr 2009

a nerastu z toho fuzy? 😀

lucindela
17. apr 2009

fiha....aka gramatika... 🙂

roasha
17. apr 2009

narika sa rada zabavka 😉 😎

ankam
17. apr 2009

roasha hej? 😎

roasha
17. apr 2009

daj si do vyhladavaca"narika" 😉 😀

bubba
17. apr 2009

roasha a co ja som nenasla nic zaujimave 😀 😀 o takyhc pripravkoch viem existuju tzv legalne a nelegalne "nafukovace"ale zaroven s ich konzumaciou treba aj cvivit ...a narika ak kojis ako pises tak su neni absolutne povolene a ak mas velky zaujem zajdi si do fitka a tam ti poriadia v kazdom dobrom fitku je aj bar na taketo produkty 😉

narika
autor
17. apr 2009

Babi nezabavamsa ale vazne to chcem vediet, len koli malemu co mi nenecha klude, musym davat furt pauzu. A mimochodom, nie som slovenka iba tu ziem. Nie uz nekojim takze funguje to predsa,juj tak to som teda rada. A privitala bysom opravi.ved viete aby som vedela richlo naucit spravne pisat. He he.😀

mimikyky
17. apr 2009

cvičenie, proteiny, úprava stravy.....a zase cvičenie 😉

bibula
17. apr 2009

narika,netreba ta opravovat,len citaj ako pisu ine,aj ked nie si sama,co robi chyby v gramatike🙂

jaruska12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz