Rady na zdravú diétu

borihh
23. feb 2019

Ahojte žienky 🙋🏽‍♀️ idem si k vám po radu ohľadom diéty. Potrebovala by som schudnúť aspoň 15kg, keďže som sa dostala do bodu, kedy mám o 25kg viac, než je moja ideálna váha. Chodievam bicyklovať na hrádz, ale hlavná je myslím strava. Robia mi problém hlavne raňajky, keďže som zvyknutá vždy jesť pečivo a neviem vobec s čím ho nahradiť aby som bola dosť nasytena (okrem ovsenych vločiek, z tých mi je dosť zle). Čo zvyknete, alebo ste zvykli raňajkovať vy počas diéty? Za každú radu ohľadom diéty budem vďačná 🤗

katrin21
5. apr 2019

@sash37 pozor, ide o to,aka je vychodiskova vaha..ano, 60-70kg baba za tyzden zdravo neda dole 4kg, ale 90-120kg baba ano...
Sledujem taku relaciu o obeznych a tam taki 200kilovi napr.chudnu na prisnej diete 20kg mesacne... potom ked uz maju menej, okolo 160 tak 7-9 mesacne....ale su stavy,kedy sa to zastavi, prve kila idu najlahsie, telo je sokovane a ide.

galioska
5. apr 2019

Rada na zdravú diétu neexistuje .Dieta nebola a nebude nikdy zdravá.
Zameraj sa na zloženie potravín, či to jedlo tvojmu telu niečo dá, živiny, vitaminy, energiu, over si či ti nejaká potravina ( u lekára) neškodi, napr vynechanie lepku či mliečnych výrobkov( čo je v mnohých,,diétach pravidlom) nemusí u teba zabrať.Ked máš chuť na koláč daj si kúsok( nezjedz pol plechu) aj psychika je dôležitá. Neváž sa jazdy deň, kúp si meter sleduj centimetre a hlavne neponáhľaj sa a nečakaj že za tie roky prejedania sa a hromadenia tukov sa ich zbavis za týždeň, mesiac lebo sa moze stať že priberies ešte raz toľko. Zdravé chudnutie je cesta nie cieľ, držím palce.

sash37
6. apr 2019

@katrin21 tak si niekedy aj treba precitat o,.tom ako potom vacsina tych sutaziacich po dlhsom case dopadne ;)

katrin21
6. apr 2019

@sash37 ja nehovorim o restarte😂😂😂 zahranicna relacia.. a trva 2 roky natacanie...prabeze.. vygoogli si Dr. Nowzaradan, TLC 600£ life..

sash37
6. apr 2019

@katrin21 poznam 🙂 a pozerala som pribehy ako potom su na tom ti ludia, samozrejme nie vseci...ale ano ak sa bavime o morbidnej obezite tak ano spociatku sa da chudnut rychlejsie ale v tejto diskusii, slo len o nadvahu 🙂

katrin21
6. apr 2019

@sash37 ten program je skvele nastaveny tak, aby ludia zmenili aj cely zivotny styl, ale prvy rok dva su na prisnej bielkovinovej diete 1000- 1200ckal/ den a cvicia aj + psycholog..
Potom je pokracovanie my excess skin- moja nadmerna koza a operuju im to..to je horsie ako cele xudnutie..auuu....

happy31
12. aug 2019

@pininka dobry den mozete aj mne poslat vas vzorovy jedalnicek?

janamexico
8. jún 2023

@borihh ja som za 4 mesiace dala dole 15 kg všetko je v hlave aj keď schudnes musíš si dávať pozor by si sa neverila do starých koľaji chlebík si dám občas a to rázny kyvaskovy a to jeden mne chlebík vydrží na 5 dni ináč ranajkujem ovsené vločky si gréckym jogurtom obočím miešané vajíčka na olivovom oleji so šalátom lievance s ovsenych vložiek a banánu tvaroch ochuteny cottase syr so šalátom potom na obed mäso na prirodno so šalátom , syr na grile so šalátom celoznu tortilu s mäsom a šalátom činu si robím zemiaky ryžu cestoviny minimálne večera syr so šalátom nesladím necukrujem veľa vôd esta viac ako doteraz niekedy a väčšinou cez víkend si doprajem aj pizuu aj cestoviny ale všetko na malý tanier zeleniny varenej grilovanej dusenej nešetrite ovocie len do obeda