Schudli ste niekto podľa rád Edity Šipeky?

samsara
18. mar 2009

Ahojte,
schudli ste niektorá podla rád Edity Šipeky,bola by som rada,keby ste písali,ako sa Vám darilo,čo ste jedávali,či ste dodržiavali 3,alebo 4 hodinový odstup medzi jednotlivými jedlami a všetko okolo toho.
Ďakujem. 🙂

lvkatka
22. mar 2013

@katieg85 súhlasím, cíim taký pokoj v sebe, odhodlanie a nie len krátkodobú eufóriu. takže navždy...

vieri22
22. mar 2013

@nienna ináč na uložto.sk sú jedine iba cviky z kníh http://www.ulozto.sk/hledej?q=sipeky, od E. Šipeky mám aj knihy , podla nej som schudla 8 kíl, cez zimu som spohodlnela ,ale cvičím kalanetiku a na ulozto som našla jógu na chudnutie, aj tá sa mi páči http://www.ulozto.sk/xdzi2F7/hubnuti-1-dil-mp4, http://www.ulozto.sk/xMM5dKh/joga-hubnuti-2-dil....

vieri22
22. mar 2013

@lvkatka tiež by som rada od teba kúpila prepálené cd Cvičíme s E. Šipeky...budem ti vďačná..

lvkatka
23. mar 2013

@vieri22 skúsila som napáliť cd, vraj to potrvá asi 14 dní, tak sa potom ozvem, keď budem mať. zatiaľ skús Jilian Michaels - tých 30 dní 1 level dá tiež zabrať. držím palce

vieri22
23. mar 2013

@lvkatka veď nie je to naliehavé, aj tak o týždeň budú sviatky...ďakujem za tip k cvičeniu a tiež ti držím plce

adina75
24. mar 2013

@lvkatka daj mi potom vedieť ked budeš mať tie cd na cvičenie a odvazila som sa po týždni mám o 3 kg menej ale bol aj ocistny deň-tak som sa nasrala že som nedokázala jesť.A to sama na seba a svoju sprostost 😠

lvkatka
24. mar 2013

@adina75 dám vedieť, nie je 3 kilá za týždeň veľa? a jesť musíš, lebo potom si nenaštartuješ metabolizmus. a zas to bude len jojo efekt.

lvkatka
24. mar 2013

@javalla
@katieg85 ahojte kočky, tak ako? zvládla som ďalší očistný deň - naozaj sú piatky úžasné, začína ma to baviť.... akurát cvičenie mi nejde, som zdochlina.... držíte sa?

katieg85
24. mar 2013

@lvkatka no mne cvicenie ide dobre len zas som nepila dost vody 🙂 dnes som to uz napravila

adina75
24. mar 2013

@lvkatka tak bolo u mna na zaciatku vzdy a potom to ostalo stat Jun Su telo zvikne na tú zivotospravu uvidime o mesiac xixi

ssiska
30. mar 2013

@lvkatka jeej, prosim ta aj mne daj vediet ked budes mat cd, 🙂 kupim od teba, mne jej cviky velmi pomahali,schudla som s nou 12kg, teraz cvicim Jill, ale kvoli kolenam to budem musiet nechat

lvkatka
30. mar 2013

@ssiska jasné, ako sa ti to podarilo? mne sa zdá, že mi to ide pomaly a že niečo asi robím zle, za 5 týždňov 4 kilá.

ssiska
30. mar 2013

@lvkatka ale vsak to mas super, ja som vtedy s editou schudla kazdy mesiac 3kg, zacala som v januari a koncom aprila to bolo v suchu 😀 , len teraz mam 15kg navyse, cvicim, ale tie editine cviky na podporu chudnutia mali nieco do seba, ja mam VHS, ale nemam prehravac, a novy sa mi kupovat nechce, drzim palce nech to ide aj dalej a nezabudni na CD 😉

sammy
1. apr 2013

Ahojte, rada by som sa k vam pridala, lebo ako kojim, strasne som sa rozjedla a miesto chudnutia priberam ☹ Ale u mna nic nove, tak isto som to mala pri prvych dvoch detoch. No kedze ide leto, teraz by bolo celkom fajn nieco zhodit. Chcem sa spytat co zvyknete jedavat poobede a potom vecer, aby ste neboli hladne. Lebo mne napr. nestaci zjest len jeden jogurt na 4 hodiny.
A s tym cvicenim budem mat riadny problem, kedze mam vsetky deti stale doma, nemam kedy. A vlastne ani nemam energiu, kedze k malej v noci vstavam 😖 Myslite ze to pojde aj bez toho?

katieg85
1. apr 2013

@sammy ahoj kludne sa pridaj a len jeden jogurt na 4 hodiny nestaci.ked uz tak si ho daj biely a nejake 2 ks ovocia do neho a trochu si primiesaj ovsene vlocky ja si dam este do toho lyzicku medu.kludne si daj co chces len z mierou.vypocitaj si vaha deleno 30 a vyjde ti kolko litrov mas vypit za den.ja mam tiez 3 deti a pustim dajake hudbu a santim s nimi.

katieg85
4. apr 2013

baby ako vam to ide? 🙂

anina717
5. apr 2013

Ahojte, pridávam sa ku vám. Od utorka papkam pravidelne každé 4 hoďky. Pijem veľa vody, ale podľa toho výpočtu veru 3 litre nevypijem... veď by som praskla. dnes som mala mať pôst, ráno som mala len chlebík a naobed som spráskala dva kúsky koláča, tak sa hambím a cítim sa jak balón. Inak ale za tie 3 dni mi išlo dolu 1,5 kg, aj keď mi je jasné, že som sa zatiaľ len odvodnila a vyprázdnili sa mi črevá... ale je to fajn pocit, že to ide... teda snáď to pôjde, po dvoch pôrodoch do roka mám na sebe presne plus 20 kg...

katieg85
5. apr 2013

@anina717 tak to mas dobre ze 1.5.mne poslo za tyzden kilo.no teraz mi to stoji na sviatky som si to pokazila.a z vodou to mam tiez problem.zajtra idem na svadbu takze sa mi nepodarilo schudnut kolko som chcela.manzel mi chodi do zahranicia ale teraz je doma tak pri nemu mi to fakt nejde brzdi ma v tom.

sammy
5. apr 2013

@katieg85 Ja tiez nic moc, celkom som sa drzala, no dnes som sa najedla cokolady, ma tam strasili velkonocne zajace v skrinke, snad uz teraz budem mat pokoj, ked som ich zlikvidovala 😀 A este som sa nevazila, som si povedala, ze az po tyzdni, no neviem ci bude nejaky vysledok, lebo odstupy som sa snazila dodrziavat, ale to zlozenie stravy nic moc, jedine ze som az dodnes nejedla sladkosti a snad uz sa budem drzat zas odzajtra.

katieg85
5. apr 2013

@sammy a uz si drzala dajake diety?

sammy
5. apr 2013

@katieg85 Jasne, ja som stary dietar 😀 S vahou bojujem odmalicka, to nie je len teraz problem po porode. Takto pred rokom som vyzerala uz celkom podla mojich predstav, pravidelne som cvicila...no potom do toho doslo neplanovane tehotenstvo a moje snahy v haji.

javalla
5. apr 2013

baby ja po mesiaci stále rovnako, stojí to na rovnakom čísielku 77,1 kg, tak neviem..., celkovo mínus kilo a nejaké drobné. Podľa možností jem každé 4 hodky, pijem kedy sa mi zachce a koľko vládzem a cvičenie ako kedy, lebo mám problémy s chrbticou a krížami a po niektorých ťažších cvikoch som aj pár dní mimo. Našťastie je po sviatkoch a ďalšie sú ešte ďalekoooo... Aspoň z toho mám dobrý pocit, že som nepribrala ani deko. A keď čítam vaše riadky, tak motiváciu stále mám 😀

lvkatka
5. apr 2013

ahojte kočky, tak sa stále držíme... aspoň to tak vidím, keď sa tu schádzame. sviatky dali teda aj mne zabrať a ruku na srdce : neodolala som sladkostiam. dnes som na pôste, nejde mi to ľahko ale držím sa. zajtra sa vážim, ale cítim, že nič moc, zhrešila som, takže nečakám zázrak. dúfam,ž e som aspoň nepribrala - tak ako javalla hovorí. nuž asi sa musíme vrátiť k tomu pôvodnému : teraz alebo nikdy!!!!!!!!!!! a mi teda dokážeme zabojovať.

katieg85
5. apr 2013

@lvkatka
@javalla
@sammy
@anina717 som rada ze ste sa nestratili a stale nieco napisete.stale si musime opakovat teraz abo nigdy.ja som uz mala dole skoro 4kg ale sviatky mi to pokazili a ostala som na 3 kilach.tak dufam ze to do leta zvladneme.

katieg85
5. apr 2013

@maminkaalm ahoj ako to zvladas ty?dufam ze tiez este bojujes? 🙂

katieg85
5. apr 2013

@adina75 ahoj ako to ide u teba.bojujes dalej s nami? 🙂

mia501
5. apr 2013

Tak baby pridavam sa k vam....od zajtra zacinam aj ja s touto dietou.....mamina ma knizku tak po nu pojdem,prestudujem a zacinam....potrebujem zhodit aspon 15kil,pred tehotenstvom som mala cca 62kil a teraz 75 pri vyske 164 ...dufam,ze to zvladnem,uz viackrat som sa davala na diety ale nikdy som nevydrzala :( ale teraz sa uz az zle citim,strasnu pneumatiku mam na bruchu....vlastne vsetky kila na vyse mam na bruchu.....bude to tazke ale dokazem to!

lvkatka
8. apr 2013

@katieg85 aká bola svadba? zabavila, uvoľnila si sa? a k tým kilám, čo potrebujeme zhodiť, alebo teda ja potrebujem zhodiť.... neviem, či do leta, ja to vidím na 1,5 roka. ide mi to pomaly, víkend som mala strašný , veľa stresu.... a som to posrala.... na celej čiare. zatiaľ mám dole 4 kilá, chcem dať dole 30. takže.... večer som si prečítala kúsok z knihy.... aké sme mi len hlúpe.... takže hore hlavu a ideme ďalej, chceme schudnúť, chudneme a budeme... teraz ale nikdy! zvládneme to, len by som rada, keby sme častejšie komunikovali, hecovali sa a boli úprimné.... myslím, že tade cesta vedie...

lvkatka
8. apr 2013

@mia501 vitaj, ja som tiež prehodila list a ideme do toho. tých kíl mám viac, ale aj viac dám dole. pôjde to, musí. odvahu máme.

katieg85
8. apr 2013

@lvkatka svadba bola dobra a tie kila,to som nemislela ze do leta dam vsetko,to sa mi urcite nepodari ale musim ist na tvrdo,lebo som kazdy den cez sviatky daco dzubkala.do konca aprila musim dat aspon 4 dole ked teraz som polavila.aj som prestala cvicit ked je manzel doma.zajtra ide zas do prace tak budem mat dni pre seba.