Schudli ste niekto podľa rád Edity Šipeky?

samsara
18. mar 2009

Ahojte,
schudli ste niektorá podla rád Edity Šipeky,bola by som rada,keby ste písali,ako sa Vám darilo,čo ste jedávali,či ste dodržiavali 3,alebo 4 hodinový odstup medzi jednotlivými jedlami a všetko okolo toho.
Ďakujem. 🙂

ankaevka
25. júl 2013

ahojte, ja mam doma na chladnicke vycapene rady a triky od editky a musim povedat ze mi velmi pomohli....knihu som sice od nej necitala ale urcite je vyborna, ma naozaj pravdu chudnutie zacina v hlave...ja som uz schudla na taku vahu ktoru som si predsavzala a uz si ju len udrzat z 98kg na 65 kg za 13 mesiacov....drzim vam palce aby aj vam sa to podarilo 😉

sammy
26. júl 2013

@ankaevka A dodrziavala si tie 4-hodinove intervaly? Lebo ja tolko nevydrzim, ja som hladna uz po 2 hodinach casto 😒

ankaevka
26. júl 2013

@sammy zo zaciatku som mala 3-hodinove, az od nejakych 76 kg som to natiahla na 4 hodky lebo uz som nepocitovala hlad

sammy
26. júl 2013

@ankaevka A aj si cvicila nieco? Mna toto na tom odradza najviac, ze nemam cas na pravidelny pohyb, cvicenie a potom vzdy pokaslem aj stravu.

ankaevka
26. júl 2013

@sammy cvičila som tak 3-4x do týždňa buď Jillien, zumbu alebo iba tak sama nejaké brušáky, drepy, niektoré cviky od Jill alebo mi mm kúpil rotopéd a na ňom ale najviac tak 30 minút lebo viac sa pri malej nedá a cvičím iba doma, nechodím nikde..na začiatku som cvičila častejšie ale potom som to trocha zredukovala, odrádzalo ma to aby som nenaberala veľmi svalovú hmotu ale aby som najprv dala dole tuk a až potom keď budem mať tesne pred cieľom tak intenzívnejšie začať cvičiť aby som mala aj svaly....teraz už cvičím tak 5x do týždňa a stále to isté čo som písala, okrem toho rotopédu lebo sa mi pokazil

kkkatarinkaaa
26. júl 2013

@nadezdaa pridam aj teba do skupiny,hm? a mozme tam spolu vsetky fungovat....myslim,ze mas vela vedomosti takych hmmm...chudnucich vedomosti 🙂
@salonka9 ja mam vsetky 3 knihy od editky ....aj som ich precitala samozrejme,ozaj je to v prvom rade o tom,ze to chces v hlave..idem pozriet tu nasu temu 🙂

kkkatarinkaaa
26. júl 2013

@ankaevka ty kokos..to je uzasny vysledok..... a to si dokazala ,,len,, tymi intervalmi pravidelnymi? teda v prom rade asi tym+ neskor aj tie cviky co pises....to je uplne fantasticky vysledok 😵 aj moja vaha snov 😵 😵
@sammy mozem aj vas pridat?? bolo by to super,keby nas tam bolo co najviac....ak nie,nevadi,len mi dajte odpoved... 😉

sammy
26. júl 2013

@kkkatarinkaaa Jasne, kludne 🙂

ankaevka
26. júl 2013

@kkkatarinkaaa pravidelne intervaly som dost dodrziavala....teraz uz jem tak 3-4x do dna riadim sa hlavne pocitom hladu, nikdy nejem tak aby som mala pocit plneho zaludka....no moja vaha dokonalosti by bola 58kg pri mojej vyske 165, lenze nizsie uz velmi nechcem ist, vzdy som mala nadvahu aj za mlada, 65kg som mala mozno niekedy na zakladnej a aj rodina a mm nechce aby som isla nizsie..rada sa pridam do sukromky

nadezdaa
26. júl 2013

@kkkatarinkaaa Ano, budem rada, ked ma pridas do skupiny, dakujem!

kkkatarinkaaa
29. júl 2013

@nadezdaa
@ankaevka
@sammy ste tam 😉

anina717
12. aug 2013

Ahojte zienky, tak ako chudneme? Ja mam podla tejto metody od aprila dolu 11kg. Som pysna na seba ;)

katieg85
12. aug 2013

@anina717 ano chudneme dalej len sme si dali sukromku kezdze nikto nepisal len mi tri. 🙂a gratulujem ide ti to super

anina717
12. aug 2013

@katieg85 mozem sa k vam pridat?

katieg85
12. aug 2013

@anina717 uz si

anina717
12. aug 2013

@katieg85 dik, no nemozem najst..

lvkatka
14. aug 2013

@anina717 super,super a ešte raz super...

savanah111
16. aug 2013

baby, ked jedava ranajky o 9,obed o 13, vecera o 17, a potom uz nic, je to v poriadku? ja niesom hladna, len ci mi potom telo nepracuje na nedzovy rezim, podla tejto metody by som sa este mala najest o 21? nie je to neskoro?? spaat chodim o 21,30. podla mna to je uz neskoro jest, ja som vzdy strasne pribrala z vecerneho jedenia. co poviete?

salonka9
20. aug 2013

@savanah111 ak nie si hladná o 21:00 hod - znamená to podľa mňa, že máš veľmi sýtu večeru. Mali by si buď zmenšiť porciu alebo zloženie jedla . Tým pádom by si o 21:00 hod bola hladná to by som si dala už len nejaký šalát príp. jogurt (proste bielkoviny a zeleninu bez sacharidov). Toť môj názor

katieg85
21. aug 2013

@savanah111 mala by si este o tej 21 hod.daco zjest.lepsie keby si si posunula hodiny a jedla uz o 8 rano

anina717
21. aug 2013

ranajky o 9 su neskoro, nie? ja to mam presne ako pise katieg85, 8, 12, 4, 8 a pohodka, len o 4 sa malokedy napapam, lebo to je u nas strasny zhon o takom case, tak len za pochodu nieco supnem do seba.

marika1936
10. sep 2013

ahojte.funguje to tu ešte?
Ja som si niekedy písala na chate Edity Sipeky,len potom to už zaniklo.
Budem rada ak sa niekto ozve.

salonka9
11. sep 2013

@marika1936 aj ja a veľmi mi ten chat chýba - to bola fakt motivácia.

marika1936
12. sep 2013

salonka ahoj.Aj mne to velmi chyba.Pamätám sa na teba.Tak ako sa ti darí? Podarilo sa ti znovu začať-tuším si mala aj neaké zdravotné problémi-verím že je to už lepšie.Ja som vždy tam ,kde som skončila.Tuším aj 2kg navyše.Skúšam možné aj nemožné a nič.Podarilo sa mi dať dole 6kg zmenou práce,ale už mám 3 späť. 😝

lvkatka
13. sep 2013

@marika1936 a koľko treba schudnúť? motivácia je najdôležitejšia, bez nej to ide aj mne ťažko... držím palce. mám toho ešte veľa pred sebou....

marika1936
13. sep 2013

@lvkatka aspon 15kg.Ja sa stále točím dokolečka.Raz sa snažím potom zas prejedám.Momentálne nemôžem ani vidiet celozrné cestoviny.V chladničke sa mi kopí zelenina a ja si na večeru urobím hranolky. 😠
Motivácia....raz to potom zas niečo iné,asi to nie je silná motivácia.Ja sa hlavne začínam zle cítit,ozýva sa zdravíčko a to je myslím najhoršie.ešte aj to počasie je proti mne-úplne deprasívne.Ked som v práci,tak nejem pravidelne.Ked som doma,tak jem krížom krážom.Doháňam čo zmeškám.jem strašne vela sladkosti a potom mi je tažko.

lvkatka
14. sep 2013

@marika1936 hovorievam si vtedy : som ťava... a to je moc pekne. ja mám toho ešte dosť na chudnutie. chcela by som ešte aspoň 20 kíl dať . ale je to ťažké. s dievčatami sme začali už vo februári. zatiaľ sa mi podarilo necelých desať, ale stále som posledné mesiace mimo. neviem sa zmestiť do kože... dám dole pol kila a potom zas naspäť, mám problémy so sladkosťami a vlastne so všetkým. takže sme na tom rovnako. keď sme s dievčatami hovorili každú chvíľu, tak mi to šlo, potom sa nejak pokec obmedzil a ja som sa obmedzovala tiež... v nedisciplíne. snažím sa pár týždňov už dať sa do obrazu, chcela by som do konca septembra dať aspoň -2kg. tak sa pridaj, máme ešte pol mesiaca pred sebou. sme spolu na súkromke s katie85. pridaj sa.

marika1936
16. sep 2013

@lvkatka ahoj.Velmi rada sa pridám,len neviem ako.Co vsetko dodržiavate,dávate si aj pôstny deň?
Máš pekných 10kg dole,tak bojuj dalej.Aký máš ciel?
Ako sa mám pridat na tú súkromku?

lvkatka
20. sep 2013

@marika1936 bola som na dovolenke, super... zobrala som si knihy a čítala od šipeky ešte raz.. potrebujem s dať dokopy a vydržať. môj cieľ je tak na rok, neviem. chcela by som dať dole ešte 20-25 kíl. a ty? ako sa držíš? ja držím vždy v piatok pôstny deň, pokiaľ viem, dievčatá zatiaľ nie. mne to ide celkom dobre, súkromku založila katie85, len ona ťa tam vie doplniť, teraz sa už dlhšie neozvala, ale hádam keď si všimne tvoj záujem, tak to pôjde. počas dovolenky som nevedela dodržať všetko ani pôst. ale rada by som sa vrátila k tomu, čo začiatkom roka a pokračovala ďalej. takže do konca septembra -2. hore hlavu

marika1936
22. sep 2013

@lvkatka ahoj.Ja som nemala problém s pôstnym dňom.Vydržala som ovocný,chlieb a voda,ale aj čisto pitný.Co neznášam sú ovsené vločky,na prvú aj druhú večeru po splne.Ja mám problém hlavne so sladkým.Napr. včera v práci som nezjedla obed čo som si priniesla ,ale kopec hlúposti-cukríky ,čokolády,biele pečivo.....Teraz mám týždeň volno,tak by som sa mohla neako naštartovať.Aj cvičíš? -ja som chodievala na zumbu,len teraz od začiatku prázdnin sa nie a nie nakopnúť.Sem tam sa mi podarilo v lete na bycikel,ale posledný mesiac-NIČ