Schudli ste niekto podľa rád Edity Šipeky?

samsara
18. mar 2009

Ahojte,
schudli ste niektorá podla rád Edity Šipeky,bola by som rada,keby ste písali,ako sa Vám darilo,čo ste jedávali,či ste dodržiavali 3,alebo 4 hodinový odstup medzi jednotlivými jedlami a všetko okolo toho.
Ďakujem. 🙂

adapisarovicova
25. jún 2016

@jakaem jedz viacej zeleniny, pi veľa vody. Nos so sebou stále fľašu vody a stále pi. Onedlho budeš mať menšiu chuť na sladké. Ja to robievam aj tak, že v rámci obeda, raňajok som si dala horalku alebo na čo som mala chuť. Večer už ani sladké ani ovocie.

jakaem
25. jún 2016

@adapisarovicova no s vodou problém nemám, skôr tá zeleninka nie je moja kamarátka.Vieš mi ešte poradiť čo jesť na to posledné 4-té jedlo dňa?

adapisarovicova
25. jún 2016

@jakaem jem aj normálnu váru, ale samozrejme cítim, kedy už mám dosť. Jedávam aj celozrnný chlebík, rožok (lebo mi chutí), ale jedz aj normálny chlieb, šunku, uvarené vajíčko, uhorku, rajčinu. V poslednej dobe fičím na omelete so šampiňónmi, rukolou, mozzarelou a zeleninkou 🙂Keď nie som moc hladná, dám si kaleráb.

jakaem
25. jún 2016

@adapisarovicova ďakujem , tak už len vydržať a mať pevnú vôlu🙂

adapisarovicova
25. jún 2016

@jakaem nebooj, kľudne aj IP kedykoľvek pošli, Edita zaručene funguje, budeme chudnúť spolu 🙂

jakaem
25. jún 2016

@adapisarovicova ďakujem, tak si držme navzájom palce 🙂

adapisarovicova
25. jún 2016

@jakaem držíme 🙂

tatmamina
25. jún 2016

@jakyra ahoj, citam prave teraz tuto diskusiu, ved chudneme stale, ale zaujalo ma co pises, za dost kratku dobu si schudla 7 kg, môzes prosim strucne napisat co jes a nejes, cvicis???? ma niekto online knihu od sipeky??? díky

baculka77
25. jún 2016

aj ja sa chcem k vám baby pridať, mne treba tiež schudnúť aspon 30 kg, hrôza čo?

adapisarovicova
26. jún 2016

@baculka77 pridaj sa k nám 🙂 Určite dáš kilá dole,držím palce 🙂

jakyra
26. jún 2016

@tatmaina ahoj,no čím začať? 🙂 ..čiže od 1.2. som začala so Šipeky a každý mesiac sa mi podarilo dať dole 4 kilá..jedla som o 8:00,12:00,16:00,20:00..pila som 2 až 3 litre vody denne..ak som mala chuť na sladké dala som si,ale vždy len doobeda kúsok,čo ja viem polku korálky a druhú polku som zjedla na druhý deň doobeda...každý piatok som držala vodový deň! 🙂 ..ráno som jedla všetko na čo som mala chuť,obed som si postupne zmenšovala porcie,hovorila som si v duchu som sýta som sýta 🙂 ..viac mäsa menej prílohy..poobede nejaký jogurt s grahamovým rožkom a zvykla som si dávať do toho jogurtu psyllium vlákninu aby ma to viac zasýtilo..a večer som jedla zväčša jedlá bez sacharidov..ak som jedla chlieb,tak len celozrnný ale len jeden krajec plus veľa zeleniny syra vajec..a pred spaním ak som bola ešte hladná tak som chrúmala vlašské orechy alebo mandle..a toto mi veľmi pomáhalo aj počas menzesu,jedla som orechy keď som mala hrozné chute 🙂 ..cvičila som aj Šipeky aj zumbu doma,každý druhý deň niečo som si to striedala..čiže od februára do polky mája som takto dala dole 15kg..ale momentálne sa stravujem už trochu inak,od júna držím 28dňový detox podľa Mačingovej..mne delená strava veľmi vyhovuje a chcem pri nej aj ostať,necítim sa ťažko ani nafúknuto..v utorok končím tú 28čku a padlo ďalších 6kg..čiže môžem vrelo odporúčať 🙂 ..ak som na niečo neodpovedala tak sa kľudne pýtaj 🙂

paulakolla
26. jún 2016

@baculka77 aj ja potrebujem zhodit 30 a babo len jedno-toto je hroza☹

baculka77
27. jún 2016

@paulakolla tak podme na to spolu, ja som volakedy bola aj na besede s Editkou, to bola pecka, potom sme išli na pizzu, bola super ženská 🙂, ja by som baby chcela sa ale aj zdravo stravovať, ale raz mi Editka do telefonu povedala, že najprv schudnúť a potom začať zdravo, ona to myslela asi tak, že kebyže teraz začnem že: ranajky - vločky, ovocie, obed - zelenina masko atd, že by som to asi dlho nevydržala ako sa poznám a by som sa zase večer rozožrala. Tak idem si spraviť chlebík s niečim, čajík k tomu, ak nevydržím do obeda hodím nejaké ovocíčko, obed ešte neviem, o tej 4 poobede skúsim jogurt s rohlíkom alebo cel.chlebíkom a o 20 si dám zeleninku s volakým jog.dresingom, čo vy na to? ďakujem za rady, chudnutiu zdar

jakyra
27. jún 2016

@baculka77 tak to ti fakt závidím 🙂 ..škoda že som to nestihla a nestretla som Editku aj osobne..zo začiatku nie je dobré hneď škrtiť jedálniček..najprv je dobré po trošku zmenšovať porcie..najprv necháš jednu lyžicu nedojedenú potom dve atď..nerob hneď moc radikálne zmeny..a podľa mňa ak ti môžem poradiť tak tú večeru máš dosť slabú..lebo len zelenina s dresingom je málo..ja by som bola za hodinu hladná..ale ak chodíš neskôr spať tak by si tam mala pridať aj nejaké bielkoviny..buď mäso,syr,tuniaka alebo vajíčka..držím palce 🙂

baculka77
27. jún 2016

@jakyra ďakujem za rady, ešte prosím obedy varievate normálne? teda jete normálne jedlá?

anaku
27. jún 2016

Ahojte som rada ze to tu trochu ozilo. Ja som tiez pred rokmi podla nej paradne schudla 15 kil za 3 mesiace cca. U mna zatial tiez jedine osvedcene stravovanie. Obedy som jedla uplne normalne vsetko ako ostatok rodiny. Akurat som vylucila uplne vsetky sladkosti a kazdy den dala 20 minut pilatesu. Hlavne ta pravidelnost stravovania bola u mna dolezita kazde 4 hodiny a NIC pomedzi. Prve dva tyzdne asi boli tazsie ale potom to uz islo uplne v pohode s vybornymi vysledkami😊

lailaveve
27. jún 2016

ahojte citam vase prispe ky..vcelku ma tento styl "diety"zaujal...ale mam jednu otazku..medzi tymi jedlami si mozem dat doobeda aj poobede kavu s mliekom ci to sa uz rata do stavy?ako ju zaradit do jedalnicka?...diky moc😉

anaku
27. jún 2016

@lailaveve v knihe ak si dobre pamatam ona vzdy spominala kavu po jedle, ale viac menej podla mna si to kludne mozes dat medzi,kedze podla edity si mozes dat medzi jedlami " nieco male" a kava je este menej ako nieco male,kedze to nema skoro ziadnu kaloricku hodnotu, takze toto by som vobec neriesila😊

paulakolla
27. jún 2016

@tatmamina ja ju mam online. Skusim ju niekde vyhrabat a poslem ti. Napis mi mail.adresu.

lailaveve
27. jún 2016

@anaku dakujeeem🙂))

katusustakova
27. jún 2016

@paulakolla Mohla by som ta poprosiť, ze ak by si našla, preposlala by su ju aj mne? 🙂

paulakolla
27. jún 2016

@katusustakova ano jasan,posli mi mail.adresu

lailaveve
27. jún 2016

@paulakolla a mohla by som poprosit o preposlanie aj ja?😉

jakyra
27. jún 2016

@baculka77 áno úplne normálne jedlá to čo som varila pre rodinu som jedla aj ja 🙂

paulakolla
28. jún 2016

@lailaveve poslem,posli mi adresu do IP

kviotecek
1. júl 2016

ahojte baby co ste jedli v postny den?

adapisarovicova
1. júl 2016

@kviotecek ja mám akurát dnes, budem jesť celý deň zeleninový šalát, jedávam vločky s trochou medu a ovocím alebo kaleráb, už som vydržala len o slalom chlebe.Jedla som to vždy, keď som cítila hlad. A čistú vodu.

paulakolla
4. júl 2016

Kočky v akej forme jedávate vločky na večeru?

nyusika
4. júl 2016

@baculka77 isla by som do toho hned naplno a poriadne.

bud chces zmenit zivotospravu, alebo nechces.
ked sa raz na to das, je to uz nastalo.

adapisarovicova
4. júl 2016

@paulakolla mne chutia zaliate vriacou vodou,chvíľu nechám odstáť,dám si do nich trošku medu a nakrájam ovocie 🙂