Schudli ste niekto podľa rád Edity Šipeky?

samsara
18. mar 2009

Ahojte,
schudli ste niektorá podla rád Edity Šipeky,bola by som rada,keby ste písali,ako sa Vám darilo,čo ste jedávali,či ste dodržiavali 3,alebo 4 hodinový odstup medzi jednotlivými jedlami a všetko okolo toho.
Ďakujem. 🙂

eliz188
24. sep 2013

@marika1936 myslím že ano cez den tak 2 litre nesladenej minerálky plus asi pol litra čaju

lvkatka
25. sep 2013

@eliz188 myslím, že hej. uvoľnili sa cievy... takže si zdravá a prichystaná na chudnutie. ja som to včera nestihla s cvičením, prišla som domov až po deviatej. už som bola mŕtvy muž.

eliz188
25. sep 2013

@lvkatka však to nevadí môžeš cvičiť iný deň keď to budeš stíhať nikde nieje predsa napísané že to musí byť konkrétne utorok štvrtok a sobota lebo inak nezhodíš. Tak si to nechaj na víkend 😉 a hotovo podstatné je sa do dotoho prinútiť aj ja som včera zdolávala boj so svojou lenivosťou 😀

marika1936
26. sep 2013

@eliz188 za pohyb sa ráta aj prechádzka -rýchlejšia chôdza,tak hor sa malého do kočíka a chudneš.
Ja som bola včera kúsok na bycikli,ale som chorá ako pes.Asi ma chytila chrípka.Zatial na váhe žiadne mínus,ja sa vážim každý deň.Uvidím čo ten zajtrajší pôst-Nezebudnime naň!!!!! 😉

eliz188
26. sep 2013

jooj tak to sme boli potom aj vcera s drobcom🙂)) nechcel mi spinkať tak som ho celé dve hodiny kočíkovala po dedine aj to len tak leharo tempo sem tam pokec so susedov ale skúsim tú rýchlejšiu chôdzu dnes mám v pláne vybehnúť na šípky do hory 😅

marika1936
26. sep 2013

Tak ako sa vám darí?,neako ste sa odmlčali-chválte sa aj mini úspech je úspech.Ja tuším budem považovat za najväčší úspech-den bez sladkého a hlúposti.Co sa mi zatial nepodarilo. 😔

eliz188
27. sep 2013

@marika1936 ak sa ccheš zbaviť chuti na sladké mne pomáhajú sušené slivky navyše slivka ako taká podporuje chudnutie a odbúrava tuky z tela vo velkom 😀

eliz188
27. sep 2013

Ahojte dievčatá no tak už mám dvd šipeky práve som to dopozerala a asi trištvrte cvikou nemožem jednak na kolena jednak koli cisarskemu a potom koli tomu že mám velké brucho 😢 asi si vymyslím vlastné 😉 ako ste dnes zvládli pôstny deň? ja som vydržala sedem hodín a potom som to dorazila tanierom guláša :(

marika1936
28. sep 2013

@eliz188 ahoj,no vydržala si 7 hod. aj to je niečo 😝 ja som nevydržala vôbec.Nebola som neako v psychickej pohode. Tie cviky rob aspoň niektoré a postupne sa ti podarí viac.Edita vravela stačí naznačit pohyb.

lvkatka
30. sep 2013

@eliz188 no.... ja myslím, že to brucho nevadí, cisársky si myslím, že by tiež nevadilo, už je dosť času po, ja som tiež po, kolená.. ja to, čo ma bude bolieť, neurobím, skúsim. takže ideme na to? budeme cvičiť spolu? pôst som zvládla, akurát váženie bolo katastrofa +1,5. takže som neschudla ništ. pribrala som. ideme ďalej, nie?

eliz188
30. sep 2013

@lvkatka ahooj s toho si nič nerob telo sa musí naštartovať aby si nebola prekvapená ked na nuduci týždeň bude- 3kg 😵 ja som popri cvičení pridala aj prechádzky tak cca hodinu denne, podla editky sa snažím cvičit tak 45 minut tri krát do týždňa cviky ktpré nezvlédam si nahrádzam cvikmi s pilatesu ten mi vyhovuje najviac tiež papam ovsene vločky ide mi znich pekne dole brucho🙂

marika1936
2. okt 2013

@lvkatka ty sa pýtaš či ideme ďalej-jasné že ideme.Neaké kilko navyše nás predsa nerozhádže.Ja som to tu už písala že cvičením môžeš na váhe pribrat,no objemovo schudnút.Merajte si jkočky obvod pása a brucho cez pupok.Ja to tak robím a tam hned vidiet výsledky.

eliz188
7. okt 2013

Dievčatá tak ako pokračujete?

😲

lvkatka
7. okt 2013

@eliz188 pomaly to ide, pôst som zvládla a pokračujem ďalej. pilates si sa ako učila? sama alebo cez cvičiteľku?

eliz188
7. okt 2013

mala som ho na škole nemohla som cvičiť normálne tak sme chodili na hodiny no a potom už len podla knih ja tento týždeň nič nestíham snažím sa apon dávať bacha na stravu a koli zdraviu musim variť bez tuku tak uvidíme ešte som sa nevažila normálne sa bojím

marika1936
17. okt 2013

haloooooo,kde ste,čo sa neozývate???,

anaku
24. okt 2013

Ahoj. Ja sa dnes chystam ( zase raz 😅 ) zacat, tak hadam mi to tentokrat vydrzi. 🙂

anaku
24. okt 2013

@nadezdaa
@salonka9
@bianca ahojte. Pred par mesiacmi som tu pisala, ze sa chystam zacat, tak az teraz som sa k tomu dokopala, tak snad mi to odhodlanie vydrzi...Vy ako pokracujete? 🙂

extrapm
29. okt 2013

@anaku ahoj... Od zajtra sa pridavam k tebe... 🙂))

extrapm
29. okt 2013

@katieg85 ahoj, rada by som sa k vam pridala do sukromky... Kedze od zajtra zacinam... 🙂

katieg85
29. okt 2013

@extrapm ahoj uz si. 🙂 napis nam tam. 🙂

anaku
30. okt 2013

@extrapm ahoj tak drzim palce nech sa dari🙂

nadezdaa
5. nov 2013

@anaku ahoj, ja som dost zlajdacila. Za posledny mesiac som vobec nezhodila ani deko. Ale utesujem sa tym, ze som tiez nepribrala ani deko. Vaha mi stoji na jednom bode. Ale od dnes idem znova na to!... 😅

anaku
5. nov 2013

@nadezdaa ahoj ja tiez nic moc, dva tri dni vydrzim zakazdym a potom zlyham a ladujem vsetko doradu. Nemam pevnu volu ako vtedy ked som schudla touto metodou. ☹ No nic, musim ist tiez odznovu a verit, ze tentokrat to vydrzim. Najhorsi je pre mna zaciatok, potom to uz ide, to viem z minula...tak prajem pevnu volu...

lvkatka
16. nov 2013

@anaku hej, poznám to. tiež to mám podobne. skús sa zaťať! a hlavne vydržať!!! držím palce. konečne sa aj mne váha pohla dole, ale ani som nepodvádzala. až na cvičenie. tam sa neviem dokopať, zatiaľ

marika1936
10. dec 2013

ahojte,tak ako sa máte ako sa vám darí.Prichádzajú najkrajšie sviatky roka-ako pokračujú prípravy?Prajem vám krásne dni príprav-tešte sa z maličkosti a neprehánajte to s vypekaním a upratovaním.
Ježiško sa narodil v chlieve a v chudobe!!!!! 😀 Skúsme tieto sviatky prežit ináč,skromnejšie.Uvidíte že budeme kludnejšie a viac si ich vychutnáme.

marika1936
8. jan 2014

@eliz188 ahoj,všetko najlepšie v novom roku prajem,aby sa splnili aj tie najtajnejšie sny.

marika1936
8. jan 2014

tak čo ste všetci zamrzli?-veď vonku nie je ani mráz.ako ste sviatkovali?

eliz188
9. jan 2014

@marika1936 dakujeme krásne ako sa darý s chudnutím?

marika1936
10. jan 2014

@eliz188 no ani neviem-ja som bola v decembri vyberat krcne mandle,tak vaha šla dole-no len mám pocit že to ide spät.Už mesiac som necvičila,tak musím začat-o dva týždne ideme na ples,tak nech nevyzerám ako tehotná.Ja ked jem sladkosti,tak mi velmi nafúkne brucho.A ty ako sa máš,?