Schudli ste niekto podľa rád Edity Šipeky?

samsara
18. mar 2009

Ahojte,
schudli ste niektorá podla rád Edity Šipeky,bola by som rada,keby ste písali,ako sa Vám darilo,čo ste jedávali,či ste dodržiavali 3,alebo 4 hodinový odstup medzi jednotlivými jedlami a všetko okolo toho.
Ďakujem. 🙂

marika1936
7. okt 2014

@salonka9 ahoj.aj ja tak neako podobne.Ja som hlavne zmenila varenie a nakupovanie.Polievky robím bez zápražky,mäso zahusťujem solamilom...a nakupujem ovela menej do zásob,keď potrebujem idem kúpim. mám výhodu mesta-hypermarkety od bydliska 5minút.stále sa nájde aj niečo v akcii.
Super že si dodržala pôst,mňa neako neláka. Asi to moje teličko nepotrebuje,či? 🙂

salonka9
7. okt 2014

@marika1936 tak pôst je veľká vec - musíš byť naň psychicky pripravená. Ja som začala so Sipeky 01.09. a v pondelok bol môj prvý pôstny deň - dovtedy som si naň netrúfala.

salamandruska
8. okt 2014

ahojte kocky salonka a marika!prepacte ze som sa par dni neozvala ake mala som dost vazne rodinne problemy teda nastastie sa to vsetko vyriesilo a je vsetko v poriadku 🙂 cize priznam sa tieto dni som podla sipeky vooobec nechudla.nedodrziavala som nic kvoli tym problemom cize od dnes zacinam nanovo!dufam ze mi to pojde!inak drzala som sipeky dva dni a vaha ukazala o -800g menej tak neviem ze ci jej siblo ci co🙂 ale dnes vaha+1,8kg lebo mam i svoje dni.baby ako sa dezite?a co zvyknete ranajkivat?marika ja nezahusrujem uz davno.ani polievky ani maso. drzte sa!

salamandruska
9. okt 2014

ahojte.tak vcera som to zvladla dobre len druhu veceru som vynechala kedze som zaspala🙂 dnes tiez ok len chvilu po ranajkach som si dala este trosku polievky lebo som bola este nejaka hladna.a vy?

salonka9
9. okt 2014

u mňa vcelku dobre, včera som mala sýty obed, tak som čakala až keď telo vyhladlo a to bolo až po 7 hodinách ☹
dnes zatiaľ OK, ja sa stravujem - že podľa toho čo mi chutí. ešte chce aj trošku cvičiť, ale som prechladnutá, tak nejaké to hýbanie snáď dám v pondelok. Nejaký ten pohyb robím kvôli tým hormónom šťastia a takej myšlienkovej manipulácii - keď si trošku zacvičím, tak si to predsa nebudem kaziť mlsotami 🙂

salamandruska
10. okt 2014

ahoj salonka tak ja zacinam od dnes behat!to som zvedava ako to dopadne lebo ja behat neviem a nikdy som nebehala teda raz sme skusali behat a vydrzalo nam to asi 3x..nemam kondicku ale som odhodlana ju ziskat!🙂 a ako teda jes?aj ja jem co michuti a myslis ze takto naozaj schudneme??

salonka9
11. okt 2014

@salamandruska všetko treba s mierou, mne sa už podarilo 2 x takto schudnúť ale potom som nepočúvala svoje telo a veľa som jedla a znova som sa začala prejedať - ja totiž problémy, stres zajedám. ale nepribrala som hneď až po nejakých tých rokoch. mne sa osvedčila metóda 4-hod. intervaly, chlieb najneskôr do 17:00 hod, potom som ešte jedla, ale skôr bielkoviny a zeleninu a raz do týždňa pôst, sem-tam cvičenie., nijaké dojedanie po deťoch a kilečká išli dole. ale zo začiatku som sa musela stále motivovať a pred každým otvorením chladnička som sa pýtala som naozaj hladná, alebo len mám chuť. ak človek počúva svoje telo, tak to ide. niekedy som samozrejme zhrešila. takže dá sa to - metóda je jednoduchá, ale zároveň aj niekedy ťažká.

lauranka
11. okt 2014

chudnutie je hlavne baby v nasich hlavach.. vsetky odporucania su len ako prostriedok 😉

salamandruska
12. okt 2014

ahojte!tak namiesto behu som zacala cvicit jilian michaels.cvicila som uz 3x a chcem dva krat do tyzdna.

salonka9
13. okt 2014

u mňa úspešný týždeň za mnou. zatiaľ som so svojimi výsledkami spokojná - za 6 týždňov 3,3 kg dole.

salamandruska
13. okt 2014

salonka super!myslim ze ti to chudnutie ide uuuplne uzasne!gratulujem a tesim sa s tebou🙂

salonka9
14. okt 2014

včerajšok bol tiež k mojej spokojnosti - ešte sa troška začať aj hýbať. Ja som tiež rada, že som konečne zmobilizovala svoje sily.

map0007
31. okt 2014

Ja by som sa chcelá opýtať v knihe píše pani Editka že na večeru prvý týždeň ovsene vločky.Ako ste ich jedli a koľko? Ďakujem.

lucky14
31. okt 2014

@map0007 ahoj. Nemam jej knihu. Nepriblizis mi prosim v skratke jej pravidla a rady? DAKUJEM

map0007
31. okt 2014

@lucky14 ahojky,no píše tám že stále si pripomínať aká ste krásna a že chudnete,lebo chudnutie začína v hlave.No ďalej píše že ak máte chuť na niečo ták si to máte dať-lebo ak sa budete snažiť to zameniť niečim iným ták zjete kolo toho viac ako ste chceli jednu dobrotu.Pravidlá co jesť a koľko -nemá.Iná že 3- 4 hodinové odstupy nedzi jedlami.No akurát tám píše že je dobré týždeň jesť na večeru ovsene vločky ale koľko neviem nenasla som ti tám napísané-že na očistenie čriev-večera.A že sa naučiť oddychovať aspoň 20 min.denne v izbe v tichu,alebo si podriemat.Ďalej sú tám aj cviky ak by ste chcela sfotim Vám a poslem do správy.Neviem či som všetko spomenula ak nie ták ak na niečo prídem napisem ešte.papik:-)

lucky14
1. nov 2014

@map0007 Ahoj. Myslim ze si nemusime vykat ak Ti to nevadi. 🙂 DAKUJEM za odpoved nieco som nasla na nete ale ohladom tych vlociek nic tak neviem ako ich pripravit. Ovsenu kasu s mliekom a ovocim alebo len same ovsene zaliate horucou vodou bez dochucovania. Ak mi prefotis tie cviky budem rada. A kludne mozes spravit aj album isto nejedna z nas si tam pojde pre inspiraciu. Pekny vikend 🙂

map0007
1. nov 2014

@lucky14 oki ďakujem🙂Ták cez týždeň nafotim a dám cviky tu na MK.Ja Chcem skúsiť ich tiež cvičiť,lebo knihu mám len týždeň.A chcem dať dole ešte 7 kg.Podobne sa stravujem tiež každé 3-4 hodky asi od maja a mám dole 10 kg ale niejak sa neobmedzujem.Schudla sóm ešte skor a cez leto sa držím ale ešte chcem tie 7 dať dole🙂Aj tebe pekný víkend🙂

lucky14
1. nov 2014

@map0007 to je skvele ze uz mas dolu 10kil bez toho aby si sa velmi obmedzovala. Isto das dolu aj zvysok kil co si prajes. Tesim sa na albumik. 🙂

map0007
4. nov 2014

@lucky14 ahojky pokusam sa dat ofotene cviky ale nechce mi nacitat fotky,neviem či nerobim nieco zle,ale ak dam pridat fotky nereaguj.Tak neviem ci musim mat nieco nainstalovane v notasi.Nevieš mi poradit.Dakujem:-)

lucky14
4. nov 2014

@map0007 ahoj. Vies co ja ked pridavam fotky najskor musim potvrdit v telefone ze suhlasim s prepojenim s PC a potom mi to ide nacitat. Nie je v tom problem? Ja mam Blackberry mobil. Ako sa drzis s dietkou?

map0007
4. nov 2014

@lucky14 no zatial sa mi vaha drzi,nejde dole,ale to nevadi.Aspon sa drzim,papam stale pravidelne,kazde 3-4hodky.a prave som ciskala horalku 🙂a idem s malou vonku🙂 cviky som este neskusala.Ale uz by trebalo 🙂 zacat cvicit 🙂Pekny dnik

kukukaka83
4. nov 2014

Nezer cica

map0007
9. nov 2014

@lucky14 Ahojky cviky sú už vo fotoblogu,pekný víkendový dnik 🙂

salonka9
12. nov 2014

ja každú chvíľu čo si spomeniem, tak si hovorím v duchu alebo nahlas : ako sa mám veľmi rada, aká som úžasná a pod.keďže som v posledných 3 mesiacoch prešla veľkou životnou zmenou, tak táto sebaláska mi pomáha nielen v chudnutí, ale aj v tej životnej zmene. Každý týždeň dám jeden deň pôstny a to chlebový.
moja váha - 6,1kg. takže už len dať dole 9 kg. Mne to vychádza, že dávam dole 2 až 2,5 kg za mesiac.
Ale stále som sa nedokopala k cvičeniu. inak som so sebou spokojná. Ak sa budete mať naozaj radi, tak to zvládnete. Takže súhlasím s názorom chudnutie začína v hlave.

anina717
16. dec 2014

ak by niektora chcela, mam VSCH v online forme 🙂 ja som touto metodou schudla 20 kg, teraz stagnujem, ale od januara zacinam opat naplno! este chcem 10

anina717
16. dec 2014

Este som chcela dodat, ze tie zdravotne cviky su uplne super, treba skusit aspon raz a zacne to bavit, uvdite 🙂

madafi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anina717
1. jan 2015

@madafi dovolim si pousmiat sa, toto do Editinej metody absolutne nepatri ;)

xrumkaaa
1. jan 2015

och podarilo sa mi dat 2,5 kg dole a cez vianoce to mam spat, a teraz sa neviem dokopat k tomu zacat odznova... nabudit sa... zlenivela som, snad to pojde, a este aj nadcha ma trapi, tak snad coskoro opat vo forme!

anina717
2. jan 2015

@xrumkaaa mas len plne creva, sup na post a pravidelnu stravu a za dva tyzdne ich mas znova dolu