Schudli ste niekto podľa rád Edity Šipeky?

samsara
18. mar 2009

Ahojte,
schudli ste niektorá podla rád Edity Šipeky,bola by som rada,keby ste písali,ako sa Vám darilo,čo ste jedávali,či ste dodržiavali 3,alebo 4 hodinový odstup medzi jednotlivými jedlami a všetko okolo toho.
Ďakujem. 🙂

nyusika
4. júl 2016

@paulakolla na veceru v ziadnej

jarinka33
4. júl 2016

Mne najviac pomohlo vysadit cukor jeste viac zeleniny a cvicenie cvikov s vlastnou vahou 🙂

paulakolla
4. júl 2016

No idem teda do toho s vami. Zacala som vcera.Odvazit sa bojim😀 Skusim to zajtra rano.Moj problem su sladkosti a pecivo,nepravidelna strava.To je dost blbe stravovanie,najma preto,ze kojim.Verim,ze som sa prave spamatala a idem jest kvalitnejsie a chudnuuut. A uz ziadna cokolada na ranajky😀 (takto som si kompenzovala deficit spanku vyraaastla som do "krasy")

paulakolla
4. júl 2016

@nyusika nebolo to tak v knihe? Citala som ju uz davno a take cosi som si zapamatala. Blbost?

nyusika
4. júl 2016

@paulakolla nevie, co bolo v knihe.
ale pokial nerubete drevo, alebo nefarate v bani, take mnozstvo sacharidkov na veceru nie je dobre.
zlate pravidlo - sacharidy iba doobeda - funguje to.

anaku
4. júl 2016

@paulakolla ano bolo to tak v knihe,odporuca na veceru vlocky zaliate iba vodou. Nazor, ze sacharidy na veceru nie, je uz nastastie prekonany😊

adapisarovicova
4. júl 2016

@paulakolla písala to tam,že prvý týždeň sa takto zbavila prvého kila,keď jedla vločky na večeru.Že si nevšímala,že rodina je rezne a ona vločky,v piatok jedla chlieb s vodou a po týždni nabehla na svoje stravovanie,takže na večeru jedla ľahšie jedlá.

adapisarovicova
4. júl 2016

@paulakolla a ja si ich dávam na večeru tiež úplne bežne.Každý druhý deň v týždni behám a to dosť,takže vločky si kľudne doprajem 🙂

paulakolla
4. júl 2016

Ja rozumiem,ze na veceru ma vacsi zmysel si slahnut nejake bielkoviny a zeleninu,ale ja mam tak degenerovany system 🙂, ze som hladna,kym si nedam chlieb. Ale pol krajca mi nestaci..no hold,budem musiet na sebe popracovat.

anaku
4. júl 2016

@paulakolla ona ho tiez " odporucala" ze aj ku polievke,na veceru ku zelenine atd. Co mne tiez vyhovuje kedze som "chlebova". A na veceru som zvykla jedavat napr. aj obilne kase,jogurt s rozkom ( biely jog. cereal. rozok) a 15 kil za 3 mesiace dole. Takze u mna fungovala aj so sacharidmi na veceru😊 ale teda zas netreba to prehanat s mnozstvom samozrejme. Ja som si vystacila s jednym chlebom na rano napr. a 1 rozok vecer. A na olovrant som si dala tiez kludne pol krajca. A obed normalny😊

petruska1212
22. júl 2016

baby, o com to je prosim vas? ked kliknem na odkaz, neda sa mi to otvorit, staci len v kratkosti

zuzka57
23. aug 2016
anaku
23. aug 2016

@petruska1212 neviem, ci ta to este zaujima alebo si sa uz zhruba dozvedela, o com to je😊ale v skratke: jest pravidelne kazde 4 hodiny, " nacuvat svojmu telu=jest to, co si telo pyta", pozitivne mysliet, snazit sa eliminovat stres, lahke cvicenie ( ona sama nejake natocila ), NEPREZIERAT SA ale ani nehladovat, na veceru nejake lahke jedla ( ona odporucala napr. zeleninovy tanier s pecivom, jogurt s pecivom, ovsene vlocky namocene vo vode...), dobre by bolo jeden postny den v tyzdni, kedy budes jest napr. chlieb s vodou, alebo si spravis ryzovy den, zeleninovy apod. Ja som ho napr. nemala vobec a chudla super😊uz ma tak v skratke nic nenapada😊

Stravuje sa niekto aktualne podla nej?😊

paulakolla
27. sep 2016

@anaku kolko sa ti podarilo tymto sposobom schudnut?

jakaem
24. jan 2017

BAby je tu niekto, kto takto chudne alebo by chcel začať?

baculka77
24. jan 2017

@jakaem ja chcem začať stále 🙂

adka1978
24. jan 2017

Ja som zacala,dnes aj cvicim

baculka77
24. jan 2017

@adka1978 a čo si prosím dnes jedla? aj máš už skúsenosti s týmto chudnutím? dakujem, ja cvičiť zatiaľ nezačnem, dnes ma perfektne seklo v krížoch 😈

jakaem
24. jan 2017

@baculka77
@adka1978 ja som tiež večná začiatočnička, ale už sa citim zle, tak sa môžme spolu podporiť, prip. dať inšpirácie na jedlo🙂

adka1978
24. jan 2017

@baculka77 treba jest uplne bezne a vsetko. Dodrziavat 4 hodinove odstupy a neprejedat sa. Ak clovek "zlyha" napr.sladkym neobvinovat sa, ape ist s usmevom dalej. Ja som dala dolu 24 kg, v roku 2005. Bez namahy,ja neviem drzat diety a striktne mat naplanovane jedlo. Predsa len mam "kopu" deti a iednoducho sa to neda varit im a sebe ine a medzitym chodit do prace a fungovat. Teraz som trocha pribrala,ale vlastnou vinou,zacala som viac jest ako bolo treba, pracu mam sedavu a pri nakladani do pracky ci umyvacky zas tolko energie nevydam, takze u mna je dolezite ubrat mnozstvo a verim ze vysledok je zaruceny. Pre mna je tento "system" to naj co existuje.

jakaem
24. jan 2017

@adka1978 a čo si jedla napr. na poslednú večeru? Rozmyšlam, že na prvú večeru chleba s pomazankou a neviem, čo potom.

adapisarovicova
24. jan 2017

Držím vám palce,baby,ja som krásne schudla po obidvoch pôrodoch,vážim ako pred otehotnením,61kg.Teraz sa v podstate stravujem v štvorhodinových intervaloch,ale už som prešla trošku na iný level,rysujem si svaly,cvičím silový tréning.Som rada,že sa niekto po dlhšom čase ozval v tomto fóre,rada si prečítam vaše výsledky🙂👏

baculka77
24. jan 2017

juj dievky, tak vám závidím, lebo ja tiež neznášam, ked mi niekto povie že o 2,5 hod - 3 hod, zješ toto, potom zješ hento - teda ked chcem schudnúť, navštívila som rôzne chudnúce centrá 🙂, skupiny, ale nič pre mňa, ja by som veľmi minimálne 20 kg potrebovala schudnúť, lenže ja som taká, že jeden den vydržím a ked ráno nevážim už o kilo menej to vzdám, viem že mám na to týžden ale jednoducho bojujem s kilami od detstva. Vyskúšala som naozaj už všetko všetečko. Tak som rada ak to teda zase tu rozbehneme, ja som si akurát aj včera začala čítať knižku od ES ale som zaspala 🙂, tak zajtra začnem a fakt ma to bude baviť, ked viem, že obed môžem mať rovnaký ako zvyšok rodiny, lebo variť na tri krát aj sebe iné, rodine iné, malej iné to sa mi veru nechce.

@adapisarovicova a vážne si jedla všetko ? teda ja zjem aj zeleninu ale mne nepasuje napr. že na večeru len bielkoviny a zelenina alebo také neznáme veci (teda poznám to) že bulgur, kuskus, hurmikaki, liči 🙂 a také, viem že je to zdravé, ale ja ked si dám aj zdravé, fakt mi chýba normálne jedlo. prosím ak môžeš a pamätáš si napíš aspon príklad jedného dna, dakujeeeeeeem

adka1978
24. jan 2017

@jakaem 1/2 "plesnivec" syr.

jakaem
24. jan 2017

@baculka77 tak to poznám ako by som to ja pisala🙂

adapisarovicova
24. jan 2017

@baculka77 no jasné, napíšem príklad. Ráno som si dala chlieb alebo rožok so šunkou a zeleninou, normálny obed, ale tie porcie som zmenšovala, trochu polievky a druhý chod, na tanieri vždy niečo ostalo 🙂Olovrant šalát alebo na čo som mala chuť, večera vločky s medom a ovocím. Obmieňala sladké raňajky, zeleninové večere atď. V piatok som si dala pôstny deň, vydržala som jesť celý deň vločky alebo jogurt s ovocím, slaný chlieb 🙂A veeela vody.

baculka77
24. jan 2017

@adapisarovicova a tie zeleninové večere, to čo bolo prosím ťa? šaláty? inak super si napísala, dakujem velmi pekne

adapisarovicova
24. jan 2017

@baculka77 hej, šaláty aké ľúbiš alebo ten rožok, chlieb so šunkou, zeleninou 🙂

odm3
25. jan 2017

Ahojte, aj ja jem všetko normálne - aj sladké aj mastné a dala som dole asi 10 kg. Dá sa to. Tiež mi nesedia tie obmedzenia v rôznych diétach - pre mňa je to príliš stresujúce - toto nemôžem tamto nemôžem. Knihu od Edity som čítala - je super, dobre sa to číta aj vtipné to je celkom.

milan_branik
25. jan 2017

dalsia super dieta.... Nie baby poviem to na rovinu:
jedina vec ktora vam pomoze chudnut doslova kazdu hodinu je menej zrat a viac sa hybat!
NIC ine nefunguje a toto je este aj Zadarmo!👍