Schudli ste niekto podľa rád Edity Šipeky?

samsara
18. mar 2009

Ahojte,
schudli ste niektorá podla rád Edity Šipeky,bola by som rada,keby ste písali,ako sa Vám darilo,čo ste jedávali,či ste dodržiavali 3,alebo 4 hodinový odstup medzi jednotlivými jedlami a všetko okolo toho.
Ďakujem. 🙂

katieg85
11. mar 2013

@lvkatka
@javalla
@maminkaalm ako vam to ide baby mne pomali mam dole len 2,5 kil

lvkatka
11. mar 2013

ahojte kočky, už som si myslela, že ste sa všetky stratili. takže mne sa zatiaľ darí.... užila som si ďalší piatok pôst, bolo to fajn, vôbec som nemala problém, zas chlieb s vodou. katka za aké obdobie si schudla 2,5 kg? ja zatiaľ neviem, lebo som si tak povedala ako jedna z nás, že až 15-teho sa odvážim. naposledy sa mi na váhe ukázalo 1 kilo za týždeň, a tom si myslím, že je super. je pravda, že dnes mám ukrutnú chuť na sladké, čosi som aj porušila, nedodržala čas... takže uvidím. snažím sa pozitívne myslieť ale ani to mi veľmi nejde, potrebovala by som častejšie hovoriť s vami. čo vy nato?

katieg85
11. mar 2013

@lvkatka ja som tiez za castejsie komunikovat.a za obdobie ake som schudla ved sme zacali spolu ne?teraz stvrtok to bude asi 3 tyzden.

lvkatka
11. mar 2013

@katieg85
som rada, že si sa ozvala... myslela som, že skôr, že si teda už "bola v tom". takže sme rovnako.
je mi lepšie, že viem, že nie som v tom sama. v piatok sa vážim, dám vedieť. pozriem sa skoro každý deň, a keď vidím, že ništ, tak som v tom, že .... že je to pre všetkých ok len ja sa akosi motkám.budem bárs rada, keď mi občas niekto z vás odpovie alebo aspoň zaregistruje, že nie som v tom sama. dík.
myslím,že tvoje 2,5 je v poriadku. ak sa ti zdá málo, skús znížiť množstvo... ja mám odchýlky a myslím,že to nie je dobré a bude to aj vidieť na váhe. so sklamaním mám problém. takže hore hlavu, pôjde to, musím , chcem...

katieg85
11. mar 2013

@lvkatka som rada ze sa drzis a niesom nato sama.ver ze to dokazeme

lvkatka
12. mar 2013

@katieg85 Ďakujem. dnes som cvičila so synom a hovorí, mami schudla si a ja tak skromne, že viem. heuréka ale som bola pyšná, že to začína. ešte 365 dní a ....

sylvia001
12. mar 2013

Ahojte kočky, pridám aj ja pár myšlienok....Vysoká škola chudnutia od Sipeky, bola v poslednej dobe jedna z najlepších kníh aké som čítala...🙂)ň Humorne opisuje, bohužiaľ krutú realitu žien, ktoré nabrali kilá a nie a nie ich dať dolu. Dodala mi energie na chudnutie a aj sa zadarilo. Zo 115 sa mi podarilo ísť na 87. Veľmi mi pomohli piatkové pôstne dni. Aj keď sa mi to nie vždy podarilo dodržať, ale chce to cvik a pevnú vôľu....ale na vlastnej koži som si odskúšala že to funguje...🙂))

javalla
12. mar 2013

@katieg85
@lvkatka
baby ja na vas tiez myslim kazdy den, sme v tom stale spolu. Akurat pred chvilkou som pozerala Extremne premeny, nooo bola to uzasna premena, zo 161 na 67, ze aj ja chcem... (tych 67 🙂) To ja sa idem vazit az 15.marca, tak som fakt zvedava, ake zaujimave cisielko vyskoci. Vikend ako vzdy - strach a hroza, manzel mal narodky, svagrina mala narodky, sobota tu, nedela tam, piekla som tortu (moju prvucicku a na dlhsi cas aj poslednu), teda babracka, ale strasne chutila, tak som rada, no a casovo som vobec nestihala kukat kedy mam papat, takze opat som porusila vsetko co sa dalo a aj som sa riadne napchala. Ked sa obzeram v zrkadle, aku taku zmenu vidim, alebo som zmenila myslenie na pozitivne a konecne sa sama sebe pacim taka aka aj momentalne som 🙂, pekne nie?
A diky za tie linky, stiahla som si to a ta JM sa mi pozdava, hoci zatial som este necvicila. No a kuk na hodky, obed, papam... pa

katieg85
12. mar 2013

ja tiez stale neco podzubkam no nie vela.a co sa tyka vazenia stale ked som chudla nigdy som nevydrzala sa neodvazit.nevazila som sa iba ked som nechudlaiba tak raz za tyzden ale teraz musim kazdy den stale si mislim ze ked vydim kazdy den vysledok tak sa viac tesim a mam chud do toho.jak vy mislite?co je prevas dobre?

lvkatka
13. mar 2013

@sylvia001 ďakujem za povzbudenie. chcela by som dať dole všetko, čo som si za tie roky pribalila.

lvkatka
13. mar 2013

@katieg85 každý sme iní (chválabohu), neviem si predstaviť, že by mali byť okolo mňa len taký ako som ja.... ak ťa tvoje váženie denne motivuje tak to rob, ja by som bola sklamaná, že to nejde tak ako si predstavujem. v hlave mám odfajknuté, že kilo týždenne je dobrý a stabilný výsledok. a potom :rada som sa pridala k tomu 15-temu. len tak, možno aj preto, aby som to nebrala tak dramaticky, keď nie som stopercentná. stres a napätie určite neprinesú výsledok, ak mám byť kopa nervov, len preto, že som sa rozhodla schudnúť, tak to nie je dobré riešenie. chodím do práce a tým pádom by som asi nevládala chudnúť, maximálne by som zas len pribrala. prvý týždeň som sa vážila sporadicky tak každý tretí či štvrtý deň, teraz toho 15teho. uvidím potom... uzavrela som si moje chudnutie tak, že cesta späť neexistuje. preto, že to bude zas viac kíl, ktoré budem musieť dať dole. už teraz je toho veľa, takže už nie... a mám obavy, či to zvládnem. už aby bolo o rok... keď som mala desať kíl navyše, tak som si myslela, to nič, to dám kedykoľvek, ako veľmi som sa mýlila, takže .... teraz alebo nikdy

sarin
13. mar 2013

@lvkatka
@katieg85
@javalla ahojte mozem sa pridat? Ja som zacala pred dvomi tyzdnami, ale nie podla sipeky, ale podla seba.. Schudla som 4 kg a ako tak citam tak sa stravujem docela podobne. Jem ale kazde tri hodiny ale male porcie. Najviac bojujem s tekutinami... Viac ako liter a pol nezvladam... Citim sa potom ako zaba 😀 ale dufam ze si zvyknem. Rataju sa do toho aj bylinkove caje?

javalla
13. mar 2013

@sarin ahoj, vitaj medzi nami... ako citam, tak to si zacala priblizne rovnako ako my. S pitim som mala problem aj ja, stale vypijem len okolo 1,5l (mala by som az 2,6l denne, ale toto mi este nejde) a povolene su a sa rataju aj caje, samozrejme nie osladene x lyzickami cukru, lebo cista voda nie kazdemu chuti. Akurat kavu neratam vobec.

sarin
13. mar 2013

@javalla ja nepijem kavu kvoli tlaku, ale pijem bilinkove a ovocne caje s citronom alebo bez. Okolo cukru som uz nechodila ani nepamatam.. takze s tym problem nemam ja by som mala podla toho vasho vzorca vypit 2,33l a dam tak 1,3 litra ☹ a to som furt na wc,.. snazim sa otehotniet tak som sa chcela dostat do nejake formy trochu aby babenku u mna bolo dobre.

javalla
13. mar 2013

@sarin ja som dovtedy vypila max. 3dl caju + 2 kavy denne, takze fakt malilinko. Teraz sa snazim hlavne tu cistu vodu, ked mi uz nechuti, tak vymenim za pohar caju. Prvy asi tyzden som sa citila strasne naliata a podobne ako ty som kazdu chvilku utekala, s malou som bola vonku len na ulici pred domom, ale potom si telo asi pomalicky zvyklo a teraz je to ovela lepsie, v pohode par hodin vydrzim. Velmi rapidne moc neschudni, lebo potom sa ti koza aj tak velmi natiahne a popraska ti, pri mojom prvom si to odnieslo brucho, pri druhom som uz tak velmi nechudla, takze na bruchu nic, ale tentokrat mam pamiatku na stehnach... no co, modelka zo mna nebude a usmiate tvaricky mojich drobcov mi za to urcite stali.

sarin
13. mar 2013

@javalla jasne ja mam teraz ale brucho ako v osom mesiaci,... stale si vsetci suskaju ze som tehotna uz 10 rokov sme s muzickom manzelia a byvame na dedine tak si asi vies predstavit, co sa o nas hovori, ked nemame deti,... ...a mne uz pri otazke "cakas babatko ze?" je uplne zle a mam z toho depresie.. nemyslim si, ze som uplne zabity pripad meriam 164 cm a mam teraz po novom 69,5 kg, ale tych cca 10kg nadvahy co mam, tak mam fakt celu asi v bruchu nohy mam ako bocian rit ziadnu len to brucho mam....

maminkaalm
14. mar 2013

konecne som sa sem dostala tak darí sa mi poamly radšej sa neážim budem zase a v pondelok lebo po cca dvoch týždnoch to velká sláva nebola a skor ma to deprimovalo takže ale pokracujem a nevzdávam sa

lvkatka
14. mar 2013

@maminkaalm ja že si odišla na sejšely (čítaj ako píšem), netreba to vzdávať - súhlasím.

lvkatka
14. mar 2013

@sarin jasné že, hej. treba začať a vytrvať. len dúfam, že sa debat bude točiť o chudnutí podľa šipeky a nie ako otehotnieť. i keď : držím palce v oboch želaniach

lvkatka
15. mar 2013

dnes idem na pôst, rada by som si zvykla na piatky, začínam zas s chlebom a vodou. odvážila som sa a prekvapila som sa : pribrala som kilo. šok. predýchavam a priznávam : dve oslavy za týždeň, vždy som si dala kus zákuska, ale som hlúpa.... zatiaľ som teda za 3 týždne schudla 2 kilá.

javalla
15. mar 2013

aj ja som sa už odvážila, prvého 77,1 kg, dnes 77,1 kg, celkovo som dala dole len kilečko, aj ma chytila zlosť, ako som malého viezla do školy, že ani deko dole. Domov som prišla už s kľudnejšou hlavou, že na druhej strane je to aj super, lebo som nepribrala ani deko. @lvkatka sme na tom rovnako, minulý víkend dve oslavy, teraz svokor meniny, o ďalší týždeň manžel meniny, potom víkend Veľká noc, no tí chlapi nám to kazia!!!!!!!!! Neznášam víkendové obžerstvo. Dnes si ma trochu motivovala, že skúsim ten pôstny deň s chlebom a vodou. Chlieb mám viaczrnný, môže byť? Ale inak na postave som si všimla menšie zmeny, pri pohľade do zrkadla spredu sa mi zdá, že mám užší pás (pohľad zboku je horší, brucho vytŕča viac ako cici).

katieg85
15. mar 2013

@javalla
@lvkatka no len sa nevzdavajte.mozno zato sa mi zda vazit kazdy den lebo ked ti to nejde tak vies ze mas trochu zapracovat viac a ked sa nevazim tak neviem na com som,zatial mam 2,5kg ale musim pridat bo teraz som ani necvicila bo som mala zapal mechura tak ma bolel spodok brucha tak to sa nedalo,len ked som zakaslala tak ma bolelo.a natu velku noc sa netesim,bo ktovie jak to dopadne. 🙂

lvkatka
15. mar 2013

@javalla hej tak aj to mám tak. rozhodla som sa, že budem sa vážiť vždy po pôste. takže o týždeň v sobotu. jedávam tiež celozrnný, niekedy viaczrnný a dnes som si kúpila sójové rohlíky. a som nasratá na seba, že sa rozhodnem schudnúť a potom jem zákusky.... tak sa prosím ťa vyvaruj mojich chýb a hlúposti.

mimi21mimi
15. mar 2013

Ja som tak schudla pred niekolkymi rokmi dost 🙂 Jedla som kazde styri hodiny, neprejedala sa a super.

lvkatka
15. mar 2013

@katieg85 ako by dopadla? dobre. mi vieme, čo chceme a podľa toho sa musíme zariadiť. cítim, že som poľavila aj s cvičením. a som nesmierne rada, že som nepribrala!!!!

lvkatka
15. mar 2013

@mimi21mimi drží to, myslím váhu?

mimi21mimi
15. mar 2013

@lvkatka Mne to drzalo vahu 🙂 ... pribrala som az pocas tehu potom. Ale ono je ta "dieta" len o zmene zivotneho stylu, neprejedat sa, hybat sa, jest pravidelne....

lvkatka
15. mar 2013

@mimi21mimi presne o to mi ide. ďakujem.

katieg85
17. mar 2013

@lvkatka
@javalla
@maminkaalm baby som slaba jak mucha mam silnu nadchu ale aspon mi rano vaha zdvihla naladu.mam dole 3 kila.prajem krasny zvisok dna ,nezabudajte na vodu 🙂

lvkatka
17. mar 2013

@katieg85 nezabudni sa kurírovať, veľa piť, veď vieš.... mimochodom tie tri kilá mám aj ja dole.... poť sa, deti zaves mužovi a šup do chudnutia. držím palce, tentokrát z chrípky