Schudli ste niekto podľa rád Edity Šipeky?

samsara
18. mar 2009

Ahojte,
schudli ste niektorá podla rád Edity Šipeky,bola by som rada,keby ste písali,ako sa Vám darilo,čo ste jedávali,či ste dodržiavali 3,alebo 4 hodinový odstup medzi jednotlivými jedlami a všetko okolo toho.
Ďakujem. 🙂

lvkatka
9. apr 2013

@katieg85 super - tak sa pridávam, 4 kilá do konca apríla. tiež mám problém, keď nemám čas na seba. takže naši drahý budú musieť ísť bokom? !...myslím v mojom chudnutí, lebo inak to bude vyzerať tak, že keď je doma tak nerobím nič, lebo... lebo som hlúpa.

katieg85
9. apr 2013

@lvkatka takze dnes zacinam zas cvicit.neviem ci stresujem ale klud pri detoch urcite nemam a vcera ked som pozerala extremne premeny tak lekar tam rozpraval ze ked cvicit tak sa ti straca stres,tak to je premna nova info a skusim cvicit stale a tym padom aj potom chudnes. 🙂

lvkatka
9. apr 2013

@katieg85 hej aj ja som si to pozrela. bola som z toho paf.... podľa mňa to netreba siliť, ako sa hovorí tlačiť na pílu. a to je ten stres, ktorý v sebe máme. myslím, že všetko ostatné je v norme, len mi sa učíme novému mysleniu, správaniu, jedeniu...cvičeniu... a tak ako tá baba, čo mala tisíc výhovoriek, kým nezistila, že všetko začína a končí u nej, tak sa nepohla... tak tam to je, myslím

javalla
9. apr 2013

@lvkatka @katieg85 tí naši mm sú teda hrozní že? ja som tiež rada, keď je cez týždeň mimo domu, lebo cez víkendy sa akosi pred ním hanbím cvičiť a celý režim mám nabúraný... a aj ja som pozerala premeny, tiež si sem tam hľadám výhovorky, ale až tak skončiť nechcem ako oni a beriem to ako motiváciu... ja až 4 kilá určite nedám, ale posnažím sa aspoň 2, sme v tom predsa spolu... a lvkatka v pôstny deň si to meníš alebo stále si len na chlebe a vode? ja stále kojím, tak neviem či to riskovať príp. s akým jedlom

katieg85
9. apr 2013

@lvkatka
@javalla teraz este musime zvladnut aby nam to aj pri manzeloch islo. 😀

lvkatka
10. apr 2013

@javalla myslím, že vo mne je chyba. keď sa na môjho muža pozerám, nejak nerobí kompromisy keď si chce oddýchnuť. pozerá a robí to, čo chce.... tak nechápem, prečo som ťava ja.... veď všetko by bolo ok.... takže si naozaj myslím, že chyba je vo mne. a v pôstny deň jem len celozrnný chlebík s vodou, občas si dám aj grahamový rohlík... tiež s vodou. nechcem byť sprostá, ale viem, že keď má kravka teliatko, tak jej dávajú suchý chlieb práve preto, aby mala viac mlieka. jeden deň by hádam nemal robiť zlotu, ale neviem ako to funguje u nás.... pôstujem chlieb preto, lebo mi to chutí, ale keď bude už naše ovocie a zelenina zo záhrady, tak určite vyskúšam aj zeleninový alebo ovocný deň...

javalla
10. apr 2013

@lvkatka takto podobne by som to aj ja mohla opísať, asi sme veľmi tolerantné a ohľaduplné... fakt sme ťavy, kvôli pohodliu druhého kašleme na seba... inak aj ja sa už teším na domácu zeleninku, ale keď kukám do záhrady a ešte máme všade sneh, tak to potrvá... v piatok to skúsim...

javalla
13. apr 2013

@lvkatka @katieg85 babenky ako? včera som si dala očistný deň, o 11h ma chytila kríza, lebo v bruchu mi žblnkala voda a riadne škŕkalo, ale vydržala som. malá je v pohode, mliečka sme mali dosť, lvkatka dík za tú kravičku 😵 😒 😉 a dnešné ranné váženie bolo pre mňa sviatkom keď mi zasvietilo 75,2kg, konečne sa to pohlo!!!!!!!!! po týždni -1,9, som happy jak blcha. Viem že je to hlavne vďaka tomu včerajšiemu pôstu, ale super motivácia zas o týždeň, držte sa...

lvkatka
14. apr 2013

@javalla super,super a ešte raz super.... ja mám tiež za sebou očistu, žiaľ mám o 0,5 kila viac. to tie sviatky a moje obžerstvo v ňom.... ale asi to tak malo byť, lebo som hodne dumala nad sebou a zistila som, že nejdem do toho na 100% a to je obrovská chyba.... takže... chýba mi toho veľa aby som všetko zmákla...buď zmením svoj postoj alebo sa zmierim s tým, že som tlstá...inak to nejde. takže babenky teraz alebo nikdy
idem teraz na dva dni do kúpeľov, oddychovať a relaxovať. sľubujem si od toho, že sa nakopnem. sme v tom spolu

katieg85
14. apr 2013

@javalla no super konecne ti poslo,tesim sa s tebou.no ja sa nemam cim chvalit teraz.na tu ocistu sa furt chystam ale nejak sa mi na nu nechce a tento tyzden uz musim.

lvkatka
17. apr 2013

na cd od šipeky som nezabudla, len sa mi zatiaľ neozvali, že je to hotové. keď bude, dám vedieť. zatiaľ veľa zdaru

lvkatka
21. apr 2013

@javalla ahoj, ako ti to ide? držíš sa?

lvkatka
14. máj 2013

konečne mi prišlo napálené DVD so Šipeky,, tak som premýšľala, že kto by chcel - môžem urobiť kópie a preposlať domov. asi by bolo rozumné mi poslať na mail adresu a ja spätne pošlem DVD. Keď som napočítala náklady, tak to vychádza okolo 5eur . môj mail : katka2004@gmail.com (pošlem číslo účtu...do správy kód sipeky), alebo ak vie niekto lepší spôsob - pošlite nápad .
mimochodom : chudnem, pomaly ale isto!

anina717
17. máj 2013

ahojte babule, tak ja sa musim pochvalit, od 1.4. som dala dole 7 kg ;)

javalla
17. máj 2013

@anina717 pekne 😀 ja za necelé 3mes. cca 5kg, ide to pomaličky ale predsa... a najlepšie že aj keď to preženiem s papaním, tak zatiaľ sa ani deko nevrátilo... držme sa

ssiska
19. máj 2013

@lvkatka jeeej konecne dvd, uz sa neviem dockat, pisem mail, baby ja chudnem strasne pomalicky, neviem, cim to bude, ale idem dalej 😉

salonka9
23. máj 2013

ahojte aj ja by som sa rada k Vám pridala. Ja som schudla pomocou tejto metódy už 2 x . Raz pred x rokmi (bola som slobodná, bezdetná ) - kilá išli pekne dole(chodila som aj plávať).
Druhý krát v roku 2010 - tiež som pekne schudla 15 kg, ale potom som otehotnela.
No a teraz sa už 1,5 roka "trápim". Vydržím 2 týždne a potom sa prežerem - hneď ako ide váha dole. Ako keby sa telo bránilo a nechcelo chudnúť.
Teraz už druhý týždeň cvičím cviky od Jill Michaels

salonka9
23. máj 2013

ja mám za sebou :
raňajky 06:00 hod : biely rožok s cesnakovou nátierkou, paprika,
desiata 08:30 hod : zeleninový šalát
obed : 11:00 hod : zemiaková kaša, dusené bravčové, varená mrkva a hrach
olovrant : 15:15 : müsli s mliekom
cvičila som 40 min - Jill 1 a ešte jedno 10 min. cvičenie tany-tany od Tiffany
a teraz si idem dať jogurt

lvkatka
24. máj 2013

@salonka9 ahojček, dobré je, že si sa rozhodla, podľa toho čo píšeš, tak stačí len vydržať.... nechcem byť premúdrená, ale myslím, že v strave máš pár jedál, ktoré by bolo treba zmeniť.... ješ málo... zvyknem na raňajky viac a postupne to znižujem.... ale myslím, že to zvládneme... držím palce

salonka9
24. máj 2013

dneska som si pridala jedlo na raňajky: r: 2xcelozrný chlieb s cesnakovou nátierkou, d: zeleninový šalát, obed : guláš s mrkvou a bez chleba, olovrant : zeleninový šalát s balkánskym syrom, večera ešte ma čaká - asi jogurt
cvičila som 40 min - Jill 2 a kúsok z cardio kixbox.Okrem veľa-veľa čistej vody som vypila 2 poháre mlieka a + pohár sladenej sirupove vody, 1 pohár žihlavového čaju

lvkatka
26. máj 2013

@salonka9 super, tú sladenú vodu si si mala odpustiť, a čo je veľa vody? na moju nadváhu to ide do 3 litrov denne, s odretými ušami zvládam , miesto balkánskeho ( nie je príliš slaný) zvyknem mozarellu, tie guličky - chutia mi.... teraz som začala lučinu, reklamujú, že je nízko energetická.... zasíti ma... myslím, že máš večere veľmi skromné, málo, jeden jogurt by som dala ako druhú večeru... si statočná , ja sa neviem sa dokopať k cvičeniu.... zato včera som v záhrade bola 3 hodiny, dnes cítim nohy aj chrbát.... hore hlavu

salonka9
26. máj 2013

@lvkatka mne mozarella nechutí. Balkánsky je slaný, ale zase ho nedávam veľa do šalátu, len trošíčka. Ja vypijem skoro 3 l čistej vody, viem, že by som už sirupovú vodu nemala, ale keď prídem domov potrebujem zmeniť chuť. Ale časom by som chcela aj tú sladenú vodu zrušiť. Zatiaľ sa nedá. 🙂 Tak zo začiatku musím cvičiť viacej, lebo ma to motivuje, že keď som cvičila nebudem sa prežierať nejakými hlúposťami. Keď si urobím dobrý návyk na cvičenie, tak to chcem skresať na 3 x do týždňa cvičenie.V nedeľu mám oddych od cvičenia.Dnes som sa vážila a váha sa konečne pohla o niečo dole. Inak ja ani nemám takú nadváhu (teda 10kg, ale zle mám rozložené tuky - ja som strašne široká cez brucho. Vážim necelých 65 kg (som nižšia - mám 162 cm), ale cez pupok mám 93 cm. Takže na váhu by som mala ísť o 10 kg dole, ale cez pupok až 15 kg.Niektoré kočeny, ktoré vážia cez 80 kg - majú tiež cez brucho 90 cm.

lvkatka
28. máj 2013

@salonka9 máš pravdu, mali by sme jesť to, čo nám chutí. mne v poslednej dobe chutí voda s čistým citrónom, dokonca sa mi zdá, že mi je lepšie (asi kvôli c vitamínu... myslím), motivuješ aj mňa cvičením... máš pravdu.... cvičiť je životný štýl. držím palce

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lvkatka
29. máj 2013

@teegreen ďakujem za radu, vyguglim, vyzistím...mám sa čo učiť a meniť. pekný deň

anaku
10. júl 2013

Asi budem musiet zase zacat, lebo ani som nevyzerala tak otrasne hned po porode, ako teraz tri mesiace po. Tak ako pri predchadzajucom tehotenstve sa pri kojeni fajne "vyzieram". Chudnete teraz niekto podla Editky?

nadezdaa
16. júl 2013

Ahojte, citala som tu viacere prispevky, zaujalo ma, ako niektori pisali, ze 4 hodiny nic nejest je dlho, ako to radi Sipeky. Ona radi aj to, ze pocas tych 4 hodin si moze clovek dat ovocie alebo zeleninu, ale radsej zeleninu. Ja teraz, ked som doma, tak by som cely den do niecoho dobala, stale som hladna a tie 4 hodiny sa aj mne zda vela, hoci aj s tym ovocim a zeleninou medzi tym. Ale uvedomila som si, ze ked som chodila do prace, tak som nejedla aj viac ako 4 hod. Niekedy som sa nestihla vobec najest za celu pracovnu dobu (8,5 hod.), len napit, a nejako som to vydrzala a este aj podat pracovny vykon. Asi preto, ze som ani nemala cas rozmyslat o jedle, ked stale bolo vela roboty. Tak urcite je len vo mne chyba, ze som taka pazrava, ze ja ani nie som taka hladna, ale skor zo stresov len stale zhladuvam, co zjest, a v noci nuram v chladnicke. A tak kilecka isli hore jedna radost... Muz mi povedal, ze sa mu pacim aj tak... ale ja sa uz zle citim, tazko sa hybem a nic nevladzem, a zle sa mi dycha. Tak uz najvyssi cas nieco s tym robit, lebo sa prezeriem do hrobu! 😕 Drzim vsetkym palce, co sa rozhodli nieco so sebou spravit, a tym padom aj so svojim zdravim. Drzte palce aj vy mne 🙂

nadezdaa
16. júl 2013

@anaku Knihu od Sipeky, Leharo Chudnime v pohode a bez namahy, mám uz par dni doma a precitala som ju uz celu, tak teraz sa do toho len pustit!... V skrini mam krasne saty, ktore som si kupila pred 3 rokmi, ale uz sa do nich vobec nevmestim, tak mam taky ciel, ze do decembra sa do nich dostanem!!!!!!!!!!!!!! 🙂

anaku
16. júl 2013

@nadezdaa ahoj, ja uz som raz s tymto stravovanim + cvicenim pilatesu schudla cca 15 kilov, vlastne vsetko, co som mala navyse. Teraz som sa zas nenormalne " vyzrala", tiez mi je vsetko uz male. Teraz sa absolutne nekontrolujem, jem vkuse a kila sladkosti. Vtedy som sa fakt zatala, jedla kazde styri hodiny, medzitym nic, obmedzila som sladke. Zaciatok bol tazky, ale potom to uz islo. Teraz kojim a este by som dlho chcela, tak zas nechcem nejako radikalne chudnut, ale nabehnut na to oravidelne stravovanie cca kazde 4 hodiny a vylucit tie sladkosti. Len je to teraz akesi tazke a neviem sa nakopnut...tak nam drzim palce.

salonka9
16. júl 2013

presne ako u mňa - pred 3 rokmi pohodička. za pol roka mínus 15 kg. teraz sa od januára zase "snažím", ale nejako mi to nejde. aj keď váha ide pomaličky dole. zatiaľ mám za 6,5 mesiaca mínus 5 kg. Čo je furt lepšie ako priberať.
Nejako si to v tej hlave makovej neviem usporiadať. Na jednej strane viem, že všetko čo zjem, keď necítim hlad, sa mi uloží ako tuk, ale v praxi na to hneď ako vidím niečo mňam zabudnem.☹