Skúsenosti s Ab Circle Pro

19ninka27
30. júl 2012

Cawko,ma ho niekto???pomaha ?...Dakujem

19ninka27
autor
30. júl 2012
sissy27
30. júl 2012

@19ninka27 podľa toho, na čo by si chcela aby pomáhal... ak na schudnutie či spevnenie - tak na to je dobrý každý pohyb, nemusíš ani vyhadzovať € na žiadny stroj, stačí si ísť zabehať okolo domu, spraviť brušáky na koberci, zacvičiť podľa videa na youtube, prípadne prachy, ktoré vyhodíš za luxusný vešiak na handry či lapač prachu (lebo tak dopadne 99% všetkých takýchto strojov) vraziť do permanentky do fitka... a hlavne trošku upraviť stravu 😉
ak čakáš zázrak - za málo námahy veľký efekt - tak tie peniaze venuj radšej na charitu, aspoň niekomu tým pomôžeš... 😉

19ninka27
autor
30. júl 2012

🙂 Dik za uprimnosť..🙂 len som tak premyšlala,a potrebujem to na bucho,len sa mi to zda dosť drahe,preto sa pýtam ci to nebudu zbytocne vyhodene peniaze... :(..brusaky neznasam najviac na svete..,a prave len to brucho mám spatne velke,som postavy jablko..Dačo otras to mám...

sissy27
30. júl 2012

@19ninka27 ako som napísala predtým - nečakaj od toho nič, čo by si nezvládla bez toho 😎 kamoška mala možnosť to vyskúšať, vraj to nie je také jednoduché ako to vyzerá v reklame, za tú chvíľku sa slušne spotila, ale objektívne - škoda peňazí... ak sa ti nechce brušákovať, skús trebárs plávanie, tae-bo, pilates - tam slušne zapájaš brucho...ach jaj, dobre sa mi radí, teóriu ovládam na výbornú, škoda, že nie som schopná uviesť to do praxe na sebe 😝

19ninka27
autor
30. júl 2012

Si zlata tak to radšej nekupim...len ja nemam moznost ich plavať nič podobne ,cele dni som sama s malym..Jedine čo mám doma je rotana disk..a ked na tom cvičim tak ma malý strči dolu že on sa ide točit 🙂.a večer som taká unavená že koniec,a stravu si sama sebe nemožem kupovať zvlašť,nemam tolko penazi na zvyš☹ piše sa mi to taýko ale je to tak..neostava mi nič ine,lena si nejset len raz za den ..🙂...žiadne riešenie nevidim..☹

jahodka2511
18. júl 2013

ahoj 19ninka27, cvičila som brušáky asi 3 týždne a potom ma omrzeli, tiež ich nemusím. a tak ma tento stroj zaujal 🙂 aj si ho nejako poriešila? mám 2 malé deti, takže tiež nemám čas, možnosť a financie, no už sa na seba nemôžem pozerať ako mi brucho a boky pribúdajú, aj muž má už pripomienky a to ma dosť mrzí :( tak viac a viac nad tým rozmýšľam. kúpila si si ho nakoniec, či nie? a zistila si niečo viac?

miriam17
10. jan 2017

Baby kúpili ste si ho? Pomohlo vam?
Uvažujem aj ja nad kúpou