Skúsenosti so spalovačom tukov

lucia006
2. jan 2014

Uziva niekto splovac tukov?ak ano akuznacku,a ci to je ucinne?chystam sa,objednat s netu,ale je ic vela a neviem sa rozhodnut,vopred dakujem

sisaha
3. jan 2014

myslis takyto? 😀 😀

apavlik55
3. feb 2014

Ak ti možem poradiť, nekupuj si nič z lekárne ani internetu. Za tie peniaze si kúp ananás, prípadne si uvar niečo zo surovej kapusty alebo si rob zeleninové šaláty s olivovým olejom. Vyskúšaj. Pa

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nana6138
28. mar 2014

ja pouzivam pred cvicenim ceresnovy, ale ked aj budes kupovat davaj pozor na sacharidy musi tam byt O teda ziadne inak nie je dobry ...

fitzuzka
28. mar 2014

Spalovače tuku nein , vyhodené peniaze skús potraviny ktoré obsahujú negatívne kalorie napríklad spomínaná kapusta je dobrá alebo brokolica zeler tu je toho viac
http://zabavicka.sk/brucho/potraviny-s-negativn...
K tomu keď zaradíš nejaký pohyb chudnutie pojde pomaly ale isto ('hlavne zdravo)

Návod na rýchle schudnutie

lucia006
autor
28. mar 2014

No baby beriem spalovac tukov CLA whith green teda plus L-carnitine nemam to snetu .mam to od fitnesky -sportovkine bibiany mentovej ,a poviem vam ,niesu to vyhodene peniaze,stoji ma to na 3 tyzdne 13 e za mesiac 3 a polkila dole,popritom mam delenu stravu cize ziadne extra diety,a cvicim dvakrat dotyzdna viac mi to cas nedovoli ,budem to brat dokopy 8 az 10tyzdnov ,takze odporucam! 😉

gromkaver
28. mar 2014

no, viaceri odporucaju tekuty l-carnitin, pred cvicenim, hlavne teda ajtivny ludia. ja este dojcim, takze mam pekne delenu srravu a beh 3-4x do tyzdna. pokial si sa poradila vo fitnes, tak v pohode, ale na vlastnu past by som to neskusala 🙂