Sťahovacie nohavičky po pôrode. Kde sa dajú kúpiť?

supi
10. nov 2009

Ahojte, viete mi poradit kde sa taketo nohavicky daju kupit?
Kde na nete? Mate nejake oskusane?
Dakujem 😵

zuzanka.h
10. nov 2009

v zdravotníckych potrebách alebo aj v niektorých detsk. obchodoch napr. www.predeti.sk tuším

dosa
11. nov 2009

stahovacie nohavicky som kupila v obchode s tehotenskymi odevami. ale ak by si chcela na nete, pozri si na mimibazare: http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php

dosa
11. nov 2009

jaaaj, zly odkaz, ale nejak sa mi neda dat iny... daj si do kolonky "nazov" sťahovacie nohavičky a mne ich vyhodilo 31 🙂

supi
autor
11. nov 2009

dakujem 🙂

lea132
11. nov 2009

Ahoj, inak stahovaci poporodny pas je lepsi podla mna, mala som aj nohavicky, ale ten pas sa mi viac pozdaval 😉

michalag
11. nov 2009

a myslite ze to naozaj pomaha? ... lebo tiez rozmyslam ze po porode si ich kupim

berus222
11. nov 2009

ja som mala a mala som ich na sebe asi 5x. a ci to pomohlo? ani neviem, lebo sa mi pocas tehu mooooc dotrhalo brucho a ta koza sa mi uz nestiahla, takze mam faldik. ale dr povedal, ze maternica sa mi stiahla pekne.

dosa
11. nov 2009

ja som ich mala na sebe asi tiez len zo tri razy, aj to iba kvoli tomu, ze som si chcela dat tesnejsie nohavice, aby som nemala to brucho take mlandrave... ale tie nohavicky sa mi na bruchu zrolovali a akurat ma to tam dobre tlacilo 😀

adrianmama
12. nov 2009

co javiem, ja som sice nieco mala, ale nenosila som ich, lebo som rodila v maji ,a bolo vtedy uplne teplo..podla mma by sa zena mala citit co najpohodlnejsie, aby sa zahojila cim skor...a ak budete kojit, maternica sa stiahne ovela skor a co sa tyka bruska, ak je vytahane po babetku, pomoze len cvicenie.....ja mam uz sestmesacneho synceka, a som taka ako pred tehotenstvom, ale zacali sme chodit do plaveckych jasliciek aj smimi, aby som si aj ja znovunadiobla svalovy korzet.....🙂

lidaslim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz