Stepper. Akú máte skúsenosť?

marion
22. okt 2009

Ahojte, pomôžte mi. Chcela by som si kúpiť stepper? Máte ho niekto doma? Akú máte skúsenosť? Ktorá časť tela chudne?

mimikyky
25. apr 2012

@mamartina24 tak toto fakt neviem, nikdy som sa s tým ešte nestretla, ani som ešte niečo takéto nepočula... ako to nakoniec dopadlo???

mamartina24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka21
10. sep 2012

🙂 Ahojte dievčence, ktoré ste z BA (bohužiaľ zatiaľ iba v ba) máte čas jednu hodinu do týždňa a chcete chudnúť tak mi napíšte 😉 Mám veľmi dobrú skúsenosť so skupinovým chudnutím Je to kurz zdravia, výživy a zdravého chudnutia, žiadne tabletky na chudnutie ak chcete vedieť viac tak IP Je to naozaj účinné ja som takto zhodila už 10kíl.
Alebo ak by ste chceli pribrať pár kíl a vyformovať si postavu tiež vám viem pomôcť

nicci254
17. jan 2013

ahojte neviete mi povedat, ci stepper s tymi gumami na ruky je lepsi ako ten obycajny bez? kedze zvazujem kupu ale neviem ci si mam kupit ten obyc alebo si priplatit na ten s tymi snurami. dakujem

denisafono
17. jan 2013

mame na povale, oddychuje 😀 😀 😀 😀

mimikyky
17. jan 2013

@nicci254 ak môžem, tak radšej kúp bez... a steperuj...a zvlášť si kúp malé činky, (prípadne fľaše s vodou,)
posilovacie gumy, a s nimi môžeš potom posilovať 😉 😉

petula239
18. jan 2013

ahojte babenky, prosim poradte mi ktorý mini stepper je taký ten naj, co mate odskušané...rozhodla som sa pre cvičenie na stepperi, išla do tesca, mali akciu, kupila som, vyzeral celkom fajn, no smola, je to značka one body , neviem ci som mala zlý kus alebo co ale zapol sa až ked som mala nastavenu najvyššiu obtiažnosť,a taktiež aj ratal kroky iba ked boli stupačky uuuplne hore, čo mi vobec nevyhovovalo. bola som ho dnes vratiť...potom som rozmyslala nad stepperom ten z insportline big twist ...tam zase recenzie píšu že sa rýchlo opotrebuje a že je nekvalitný...ja už neviem..prosím poradte daaky co je na bočné cvičenie..dakujem

zazalienka
18. jan 2013

@petula239 ja som si kúpila pred sviatkami v Baumaxe Olpran za 48 €, má pribalené aj tie gumy expandery a dig.displej

nicci254
18. jan 2013

@mimikyky a mozem vediet preco si mi takto poradila, ze namiesto gumiek cinky?dakujem

mimikyky
18. jan 2013

@nicci254 čiste z mojej skúsenosti, z praxe...

nanip
31. jan 2013

Ahojte baby. Viete mi poradiť? mám stepeer, úplne obyčajný, klasika z Tesca. Cvičím na nom každý deň cca 800 -1000 krokov, približne 25-30 minút. Začala som na ňom predovšetkým preto, lebo mám pevnejšie stehná. Celkom fajn sa pri cvičení zapotím, po docvičení nohy cítim, no svalovku som nikdy nemala. mám však obavu z toho, či namiesto schudnutia nemôže dôjsť k takému efektu, že sa mi na nohách naberie svalová hmota a budú ešte silnejšie. Nemáte skúsenosť, či pri takom cvičení, ako absolvujem ja, nemôže dôjsť aj k takémuto neželanému efektu?

andreasko
1. feb 2013

no tak to si dobráááá do 1000 krokov ...ale k veci ja som začala od 10.01.2013 cvičť na stepperi,po 17hod.nejem a absolutne som vynechala pečivo ...na steperi cvičim 20 min.denne a je to poriadna makačka a pijem veľa veľa vody ,vysledok -6 kg čo už na sebe cítim a som spokojná na stepper nedám dopustiť kedže mne behať nič nehovorí a schudnem iba vtedy ked mám aerobny pohyb ..tak asi tak dufam že to pojde dalej...a neboj nedojde ti neželany efekt ak cvičíš čo najviac krokov za najkratší čas jednoznačne len spaluješ.tak držím palce 🙂

sycka
13. feb 2013

Potrebovala by som poradit 🙂 Mam zaujem kupit si stepper. Mate niekto nejake tipy ? Za dobru cenu, najlepsie nejaky mensi, aby nezavadzal a aby nebol az priliz hlucny 🙂 Prosim poradte. Dakujem 8)

nikuska000
29. máj 2013

@cuchre dobry den chcela by som sa opytat naozaj sa ak chudne od steppera teraz som si ho kupila a vela ludi mi vravi ze stoho neschudnem 🙂

cuchre
30. máj 2013

@nikuska000 urcite sa ti sformuje postava 🙂 na stepperi sa da, len musis postupne zvysovat zataz, byt tam postupne min. hodku, a upravit stravu. same to nepojde :(

bejbina188
13. aug 2013

Mne stepper velmi vyhovuje. tuk sa mi uklada len na boky a stehna, hore som chuda. Kupila som si aj stacionarny, tocim aj 45km, ale nechudnem a to tocim podla tepu, no na steppery mi to ide jedna radost, chudnem hlavne z bokov, dokonca aj z vnutornej strany stehna. Cvicim tak 35-40min, dam 2500-3000krokov, spotim sa jak svinka, ale vysledky sa dostavuju skoro 😉 cvicim pri hudbe, pustam si aj pomalu, aj rychlu a ide to jedna radost 🙂

rainbow1
14. aug 2013

@bejbina188 aj ja mám doma stepper a som spokojná, chcela som sa spýtať, či máš nastavené "mini kroky", myslím že treba málo zašliapnuť a veľa krát alebo "maxi kroky", že treba veľa zašliapnúť, lebo ja mám tie maxi a ledva dám 400, nieto 2500 😝 😅 , neviem ako to lepšie vysvetliť 😉

daniela40
3. sep 2013

dievcence tak aj ja ho mam dnes prvý den...som velmi spokojna,dnes 1000krokov za 15min 😉

alcahelca
24. sep 2013

ahojte babuľky, aj ja už dlho pokukávam nad stepperom (taký veľký sme volakedy mali, ale zaberá príliš veľa miesta), preto uvažujem o malom, len sa stále neviem rozhodnúť pre konkrétnu značku (ten veľký bol z tesca a dosť vŕzgal) - prosím poradíte mi overenú značku? taký čo je tichý ? dakujem krásne 😉

gigi1
10. jan 2014

ahojte dievčatá, chcem kúpiť stepper, no neviem pre akú značku sa mám rozhodnúť. akú by ste mi odporučili? zvažovala som insportline, no niektorá z vás tu písala, že sú nekvalitné- 😒

sunshineka
12. apr 2014

Zienky a co hovorite na mini steper?na nom pracuju iba nohy,oplati sa,ci hovadina?

p_etrisha
5. aug 2014

Zenyyyy neviete o dakej mobilnej aplikacii,co je urcena na stepper? Nieco ako runkeeper na beh?

martinka331
14. apr 2015

čawte ja tieš mám doma Stepper a akurát sa mi postava viformovala a zmenila som si aj jedálniček a hcela by som schudnuť a nedarý sa ale asi mala som nańom cca 30min poradťe mi niekto či naozaj chudne sa na Stepper dakujem ☹

mackask
11. feb 2016

Ahojte, ja som si kupila pred dvoma tyzdnami a uz som kilo schudla. Upravila som si jedalnicek. Civicim trikrát po 10 minut. Este som si kupila taky neoprenovy pas na brucho v lidli. Spotim sa a citim, ze sa mi spevnuje postava. Pomaly si pridavam cas. Samozrejme nejem vôbec sladke.

mato911
6. jún 2016

Ja mám veľmi dobrú skúsenosť so stepperom - https://www.insportline.sk/1404/twist-stepper-i... . Je to výborné cvičenie na spevnenie nôh, zadku a tiež na formovanie postavy. Rovnako aj žena je spokojná.

zuzulikh
6. jún 2016

@marion ak myslis klasicky schodik - super! ak myslis so zatazou moze byt problem, ze ak je tuk na stehnach, bude sa drzat silou mocou a vytvori sa vrstva tuk-sval-tuk-sval, ktora sa chudne velmi tazko.
steper so zatazou je skvely ak niekto ma tenke nohy a naozaj maly - plosky zadok, inak by som uprednostnila klasicky steper schodik - je uzasny, mam ho viac ako 20 rokov a nic lepsie som neobjavila!

rea92
5. sep 2016

dievčence, mám mini stepper, ktorý nemá nastaviteľnú zátaž, a tak nie som schopná na ňom šlapať viac ako 3-4 minúty (záťaž je očividne dosť vysoká, avšak nie nastaviteľná)...čo robiť? okrem toho, že kúpiť zrejme iný 😀
máte aj vy niektorá taký nenastaviteľný a pritom v pohode cvičíte??

suesue1983
12. feb 2020

Obnovím 😊poraďte stepper na celé telo, vďaka.