Tabletky na chudnutie Botanical slimming soft gél

ladyland
20. okt 2013

čaute kočky 🙂 rada by som sa opýtala, či máte skúsenosť s týmito tabletkami.. Našla som na fóre pár vyjadrení, ale chcela by som vedieť obšírnejšie vaše skúsenosti 🙂 chcela som si ich objednať od jednej panej ktorú mi tu jedna žienka odporučila že sú originál, ale bohužiaľ ona ich momentálne nemá a nemám iný tip odkiaľ objednať 😠 tak ak by ste vedeli zohnať, alebo poradiť odkiaľ ich zobrať, budem vďačná 😉 a áno, ja viem že by som mala pravidelne a zdravo jesť a cvičiť a verte že sa pokúšam 😠 aaaale, človek si chce pomôcť aj takýmito "fintami" 😀

emily142
6. feb 2014

Na bazosi ich predava pan z N.Zamkov. Volala som mu ale teraz nie su dostupne a ani nevie kedy budu.Ze mu ich dodávatelia zatial neslubili.

chiccco
6. feb 2014

@simib tak potom je to možné že je to s tej choroby,najskôr sa uzdrav a potom teda vyskúšaj ..a ty si tiez objednavala s toho bazosu ?

simib
6. feb 2014

@chiccco Ja si tiež tak myslím.Ved uvidíme.Ano z bazošu od toho pána.čakala som týždeň a potom pekne došli,tak ako sme sa dohodli 🙂

chiccco
6. feb 2014

@simib aj ja mam od neho užívam ich dva týždne a teraz si chcem objednať ďalšie len som sa tu dočítala že ich nemá ,toho som sa najviac obávala konečne natrafim na originál a viac nebudú .

zuzulka333
6. feb 2014

@chiccco Dobrý večer aj ja ich mám od pana z bazosa a uz som napísala že si chcem objednat este jedny 🙂 a sko ste na tom po dvoch týždňoch? Ja ich uzivam od pondelka zatial neviem povedať ale určite mi menej chuti jest a pijem ako tava🙂) tak uvidim🙂

chiccco
6. feb 2014

@zuzulka333 ja som velmi spokojna uz som to tu pisala len sa obavam ze uz ich nebude mat.a aj vam odpisal ten pan z bazosu ?ja som mu predchvilou pisala mail ze chcem este dve balenia.tak uvidim

zuzulka333
6. feb 2014

@chiccco aj ja som mu pisala tak hodinu do zadu 🙂) tak uvidim aj minule mi odpísal az na druhy den🙂) aj ja som zatial spokojna tolko nejem a moooc pijem a dotoho este aj orbitrek alebo stacionar tak uvidíme 🙂 aj ja by som chcela ešte dve balenia dufam ze bude mat🙂)

zuzulka333
6. feb 2014

@chiccco teraz mi pan odpisal ze ako ich dostane hned odosiela 🙂

chiccco
6. feb 2014

@zuzulka333 aj ja malo jem čo som veľmi rada k tomu zase cvičím brusaky a rôzne cviky na spevnenie brucha...a odpisal aj mne pred chvíľou že momentálne nemá ale hneď mi pošle ako dostane .

jalucija
6. feb 2014

baby necitala som vsetko tak sa ospravedlnujem. Ale tieto tabletky su vlastne na co konkretne? Potlacuju chut na jedlo, alebo spaluju tuk alebo co teda? dakujem za odpoved.

Baby ste tu niektora realna osoba, ktora je tak mesiac dva po uzivanie tabletiek a nema jojo efekt?

marika05
6. feb 2014

@ladyland chccem sa popytat kolko vyjde balenie ,dakujem

simib
7. feb 2014

@marika05 Mňa vyšlo 15€ aj s dopravou na dobierku 🙂

chiccco
7. feb 2014

@jalucija tabletky potláčajú chuť do jedla a zabraňujú ukladaniu tuku v tele.

jalucija
7. feb 2014

@chiccco dakujem poklad .)

angeliaafroditha
8. feb 2014

ahojte ja som ich brala ,strasne sa mi zhorsila plet, vzdy som mala akne pred svojimi dnami ale toto bolo strasne chrbat ,tvar vsade.ale musim povedat ,ze nic mi poriadne nezabralo a tieto hej ,tak som to stou pletou prezila. po vysadeni tohto lieku sa to dalo do normalu.kedze som predtym bola dost pazrava prislo vhod ,ze mi to uplne zobralo chud do jedla .prvy tyzden som nespavala-nechcelo sa mi.potom sa to upravilo.nemala som chut ani na tekutiny.vaha isla pekne dolu denne okolo 800g.ale po 2 tyzdnoch som pomaly zacala jest aj ked mi nesla chut nanic ,ale viete taka navsteva taky obed v restike a vaha sa zastavila takze odkedy som jedla bohuzial vaha je spat na povodnej .uz taku blbost nespravim obj som dalsie a jest budem len min aj to ked ozaj budem odpadat od hladu kym nedosiahnem svoju vahu mam 20kg nadvahu, ja ked zacnem jest neviem kedy prestat.ked nejem odrana tak vydrzim cely den.prajem vam vydrzat to .na kazdu to zabera inak.ps: prave -neprave ja som v baleni mala oboje ale zaberali rovnako aj s hnedou aj s cirou tekutinou.mozno je to vekom lieku alebo uskladnenim popr.slnecnym , tepelnym vplyvom ,ze sa tam meni tekutina vo vnutri.majte sa

kikuska2022
10. feb 2014

Dobry den,nemate niektora na predaj tabletky botanical slimming?

luckadominika
10. feb 2014

ja ich beriem už 3 den, a pomaly začínajú účinkovať..... jesť mi veľmi nechutí ale smadí ma.... takže dúfam že váha pôjde dalej dole... potom dam dalšie infooo 🙂

luckadominika
10. feb 2014

@kikuska2022 napíš tini30 ja ich mám od nej 🙂

organicshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maru1453
10. feb 2014

@chiccco svagrina dala dole s nimi za dva mesiace 10 kg potom mala pauzi asi 4 mesiace a nepribrala teraz ich berie znova chce dat dole este 10kg, a mamina ich tiez uziva a ma dole tiez uz 10kg za dva mesiace kupuje si ich tiez z Bazosa

ajka20
10. feb 2014

@angeliaafroditha kolko si schudla celkovo ? a za aký čas?

ajka20
10. feb 2014

@maru1453 ale mali al prisposobenú stravu aj pohyb?

maru1453
11. feb 2014

@ajka20 nic ani jedna ani druha nechuti im pri tom jest tolko mama ma operovnae co sa len da takze nejaky extra pohyb nie len v praci ,co sa hybe a svagina to iste pracuje ako krajcirka a tam sedi cely den ,

brunca1
11. feb 2014

Ahojte dievcata, nasla som tuto stranku http://www.schudni.cz/ , daju sa tam kupit tablety

tanier33
11. feb 2014

ahojte podelim sa aj ja o skusenost. Mala som presne tie tablety co tu davala kočka vysie. Ja som to kupila od jednej kocky co som si nasla tu na fóre len v inom prispevku.
Tak som si o tom nadcitala nejake veci a rozhodla som sa jej napisat. Vysli ma sice az 50 eur alemusim povedat zo srdca ze to boli najlepsie minute koruny v mojom zivote! 🙂)) za dva tyzdne som dala dole 8kg!!!!!!. a nielen kg ale hlavne to je vidiet az tak ze menim skrinu , )
najskôr som sa obavala lebo moja sestra mala velmi zle skusenosti a to dokonca opakovane. Ona si objenavala uz aj kavu obycajnu aj zelenu aj nejake ine tablety zo zahranicia za par dolarov a nikdy nic z toho nemala. Dokonca aj nejake predavajuce z bazarov odskusala a tiez sa len oklamala:( nepochopim takych ludi co zarabaju na nestasti inych :( ale verim ze boh im to vráti raz :( no a teraz pije prvy tyzden kavu na chudnutie od spominanej kocky tu z fora a uz je vidiet rozdiel v konfekcií ,)) Sranda je ze mne vobec nechutilo jest a ona zasa jedla normalne ale citila rychlejsi tep .Asi to na kazdeho funguje inak. Ja som bola osobne si zobrat tablety v ziline priamo lebo baba mi hned sama povedala ze nech si odskusam najskor a az potom nech sa rozhodnem a to ma v konecnom dosledku aj presvedcilo 🙂 takze mamicky nebojte sa ked nestratite nadej najdete aj spravnu osobu co vam dopomoze... uz len dodat: idem na bud tyzden na ples a zmestim sa do siat z maturity ,) len su sice mimo mody ale ten pocit je na nezaplatenie 🙂

angeliaafroditha
12. feb 2014

ja som schudla denne 800g skoro denne rovnako, takze 10 dni 7-7,5kg ale ako vravim zacala som sa nutit do jedenia a bolo to v keli teraz mam zase povodnu vahu 1mesiac po dojedeni tbl 1balenie , takze neviem co je pravdy na tom ze sa spat nepribera ,asi zeriem vela mam 65kg ale vyska je len 154cm, takze tych 10kg by som rada dala dole.

zoldacik
12. feb 2014

@angeliaafroditha no ale ako si jedla pocas brania tabletiek, ja som ich brala prvy krat jedno balenie pred pol rokom a slo dole 9kg, a stale som sa pohybovala iba plus minut 1-2kg, jojo efekt nebol, teraz beriem opat slo dole nieco cez 8kg cca 45dni ale jem normalne, aj ked mensie porcie, ale nech mam rezim i po vysadeni, a hlavne je potrebne aj nadalej pit vela vela vody

brunca1
12. feb 2014

ahojte dievčatá, začala som brať tbl. v sobotu, teraz je to 5 dni. Nemám pocit , že by mi nechutilo jest, skvrka mi v zaludku hlavne vecer tak ako predtym, ale je pravda , že jem oveľa menej ako predtým, teda obed mám na 2x. Vecer si dávam koktejl z lekárne, tak uvidíme , ako to bude po 2 týždňoch.

andreas58
13. feb 2014

Ahojte, raz mesačne zvyknem objednávať Botanical Slimming pre seba a známe, posielala som ich už aj na dobierku a zatiaľ som sa stretla len s pozitívnymi reakciami 🙂