Tabletky na chudnutie Raspberry vital

danielka1516
27. okt 2012

Ahojte chcela by som vediet ci si niektora z vas kupila tieto tabletky na chudnutie Raspberry vital . dakujem

jankamalajanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ercuka
25. apr 2013

Ahoj ja by som si ich tiez chcela objednat .. baby poradte mi ze kde .. a kde je to najlacnejsie .. 🙂

valentina551
18. jún 2013

Ahoj.mozno to je hlupa otazka,ale chcela by som sa opytat ci sa tie tablety normalne prehltnu alebo si ich mam dat rozpustit do vody...dakujem 🙂

valentina551
18. jún 2013

@miskamiky 16 dní a 2kg dole,to nie je príliš veľa 😒 ja som dúfala,že dám za týždeň aspoň 3kilá,samozrejme s tým,že budem trošku aj cvičiť a menej papať 🙂

caupinka
26. jún 2013

@bai ahoj ..prosim ta a kde si ich nasla za 11€??

hity
30. jún 2013

vera, hľadam zakazničky ktore nie su spokojne s RAZBERRY KETONE FORTE maju zaujem o preplatenie tovaru,odpovedz ,

nemcoval
9. júl 2013

ja som to mala a je to zas iba oblbovák. Nič neschudnete ☹(((((, je sa to celé.

ivanatim
11. júl 2013

@lulu8220 ach jaj...

lulu8220
12. júl 2013

@hity dobry den ja som mala objednane tabletky a vovec mi nepomohli

monci8888
12. júl 2013

keby existovali zazracne tabletky na chudnutie, tak by to bol fakt zazrak..lenze NEEXISTUJU a preto sa čudujem, že niekto vyhodí peniaze za takú kravinu 😒 uz neviem, je tazke dodrziavat STRAVA+TRENING+SPANOK ? je to totiz jedina ucinna a trvala cesta, ako nieco so sebou robit... hentakymi kravinami si akurat poskodite organizmus a prinalepsom to po vysadeni tabletiek naberiete naspat aj s premiovymi kilami navyse 😉

hity
21. júl 2013

@lulmohla by som vedieť za aku sumu ste si objednala tablety ? zavolajte mi na v. korena@gmail.com 😀

hity
21. júl 2013

@kaja901 zavolajte mi ohladne tabliet,v.korená@gmail.com.zdravi V.K.

hity
21. júl 2013

@nemcoval važ. pani zavolajte mi prosim na v.korena@gmail.com zdravi V.K.a nechajte mi kontakt.dik HIT

hity
21. júl 2013

@arinad zavolajte mi prosim a zanechajte mi kontakt.dik 😝 zdravi VK

nemcoval
21. júl 2013

tie tablety stály okolo 35 eur

langosko
23. júl 2013

Ahojte damy chcem vam tu napisat ako sa da schudnut prve vysadit sladke vody cistu mineralku najlepsia sulinka z TC a to 2dl za den a potom nejaku tichu vodu a popri tom zjest asi pol kila jablk dene schudol som asi 25kg za 6 tiznou a to som necvicil aj moja priatelka mala 120 kg po pol roku tejto diety schudla na 70 kg a to jedla skoro normalne len pridavat jablka a cistu vodu a ked tak odstavit si jablka z mrkvou skuste umna a u priatelki overene spozdravom velki zrut .. langosko

zoerybka
23. aug 2013

a hojte, ja som brala rasbery ,pomohol od januara 23kg dole, takze ja mozem, len dakovat nastartovalo mi to organizmus

lulu8220
18. okt 2013

@hity ahoj ja som si ich objednala a vobec mi nepomohli,nic som neschudla

lucia1501
18. máj 2014

no jasne je to len doplnok k strave...ja som si kupila rasperry ketone plus......mesiac sa nic nedialo...no mala som mensiu chut na sladke to hej.....ale nijaka velka zmena neprisla......ak mozem odporucit knizku najedzte sa do stihlosti .......tak to uz je teda ina zmena....a ak k tomu co i len trocha pohybu vysledok je neuveritelny...... ;)

lucinka1552
18. máj 2014

Kým nezmeníte stravu a nepridáte viac pohybu, tak žiadna tabletka na chudnutie nepomôže. Viem očom hovorím 😉

timotej
3. aug 2014

aj ja ich mám a vôbec nemám chuť na sladké ako som mávala až moc tak ked sa obmedzí sladké možno to stojí za to.

zuizuw
25. nov 2014

Baby,ale to nerobi zazraky, len pomaha popri zmene jedalnicka a cviceni. Darmo vy schudnete, pokial popri tom necvicite, nevyzera to telo aj tak pekne, treba spevnit telo - kozu. Spalovace funguju, ale len popri uprave stravy a cviceni. Nerobi to zazraky ze vy si date spalovac a sadnete si pred telku a do rana budete o 5kg lahsie, tak to nefunguje.