Tabletky na chudnutie Raspberry vital

danielka1516
27. okt 2012

Ahojte chcela by som vediet ci si niektora z vas kupila tieto tabletky na chudnutie Raspberry vital . dakujem

lienkan
28. okt 2012

Po poslednom raze ,ked som si kupila tabletky na chudnutie som si povedala -ze dalsi ma uz neoklamu - pokial nezmenis stravu a nemas pohyb tak cez tabletky urcite neschudnes .... teraz mi moc pomaha trosku zmena stravy - vyskusaj a dokonca aj usetrís ..🙂

jazminn
28. okt 2012

aj ja som to presne tak urobila...toľké vyhodené peniaze! všetko je podfuk, pokiaľ nezmeniš stravu a nepridáš pohyb, nič nepomôže...

sisk_n
7. nov 2012

ahoj, ja som ich dnes objednala, ale upravila som uz aj jedalnicek, na pravidelne a mensie porcie zdravsieho jedla, tak som zvedava co to urobi v zlozeni s tym "zazrakom" :D

norika1990
8. nov 2012

dnes som prvú tabletku vypila uvidíme za mesiac... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danielka1516
autor
9. nov 2012

@norika1990 awoj ty si sa nato dala tak dufam ze budes spokojna , ja este stale vaham ci objednat ci nie

norika1990
9. nov 2012

uvidime ale ked nezabere skusim potom este ten keton forte :D :D potom napsiem priebezne ako to ide s kilami dole

angelote26
13. nov 2012

ahojte, musim povedat, ze lienkan ma pravdu. pokial clovek nezmeni stravovacie navyky, len tazko schudne. ked sa k tomu pridruzi pohyb a nejaka ta pomocka v podobe ucinnych ale prirodnych spalovacov tuku, dobry vysledok je zaruceny. ja som si dala spravit jedalnicek na mieru, presne na moj typ metabolizmu, krvnej skupiny, moje zdravotne obmedzenia a strava robi zazdraky. Odbornikov zo Sveta zdravia mozem len odporucit. Schudla som uz 7 kg, co sa mi predtym samej nikdy nepodarilo. Tak drzim palce.

miskamiky
14. nov 2012

Ahojte, ja som si kúpila raspberry ketone forte, 16 deň je dnes odkedy som ich začala brať, a schudla som 2kg, čo je dosť krásne, pretože vždy som na váhe videla 68+ a teraz tam mám krásnych 66 🙂 taká som štastná, dúfam že to pôjde už len dolu a dolu 🙂

zaran
20. nov 2012

Ahoj,ja som si tiež objednala Raspberry vital,užívam to necelý týždeň a už mi aj ľudia hovoria že som trochu schudla,okrem toho,odkedy tie tabletky beriem,nie som nafúknutá po výdatnom obede 😀 čiže z mojej strany len plus.

ciharu
21. nov 2012

Ahojte, aj ja si chcem objednať Raspberry vital. Myslíte si, že si to môžem objednať s tým že naozaj schudnem???
Za odpoveď ďakujem. 😉

jajavany
21. nov 2012

@norika1990 no ako ide chudnutie? tiez ma zaujmaju tie tbl

norika1990
21. nov 2012

@jajavany ahoj tak ide to pomalicky pijem poctivo pocitujem mensi hlad a poamličky a nechut k jedlu,stale chodim curat co umna nebyvalo takze odvodnuju dost aspon mna 🙂 tak daj potom vediet ako si natom ty

lidaslim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka907
23. nov 2012

forum nie je pre firmy.....ak chces propagovat produkty, zaplat si plateny profil
@lidaslim prestan spamovat temy....

zuzana141
27. nov 2012

Ahojte ja som tiez zvedava ci zaberaju ..dajte info - dakujem
@norika1990
@zaran
@danielka1516

norika1990
27. nov 2012

@zuzana141 ahoj užívam ich ,nepocitujem hlad,ale zatial sa nevazim az po celej vyuzitej davke ale mam urcite nejake to kilo dole 🙂

zuzana141
28. nov 2012

@norika1990 a za kolko ste ich kupili ?takze myslite ze to fakt trochu funguje? 🙂 🙂

norika1990
28. nov 2012

@zuzana141 11eur ale ja si myslim ze ano ale zmenila som trosku aj stravovanie 🙂

betuska22
28. nov 2012

ženy tak prave som si ich objednala som zvedava či zaberu 🙂

mirrrrrka
28. nov 2012

ja som tie lieky mala schudla som za 2 mesiace 3 kg takze uplne o nicom a to som aj cvicila a obmedzila sravu 😢 😢 😢

rekag20
2. dec 2012

Ahojte, no ja beriem tabletky (raspberry vital) už 3 týždne!, nejem veľa, nemám chuť na jedenie , to je pravda že pritom necvičím - ale nic moc...... od vtedy som ani 1 kilo neschudla , poviem Vám pravdu, ja mám pocit že som nie schudla ale som pribrala :((((( takže nie som spokojná ., Pred rokom som skúsila diétu (90-dňovú diétu) a za 2 mesiace som schudla 10 kíl,. len po 2 mesiacoch som pokazila s tým, že som jedla veľa sladkosti.
Mám možnosť tabletky poslať naspät a vrátia mi peniaze, takže mám v pláne to poslať ,... a začala by som znova s diétou... , (pred diétou som vážila 76 kg / po diéte 66-65 kíl) a teraz zase idem hore s kg-mom :((((((

katieg85
4. dec 2012

baby neverte tomu ,nijakymi tabletkami nikto neschudne,a ked niekomu poslo daco dole tak to tym ze zmenil trosku stravu alebo pomoze ked vypijes vela vody tym padom nesi tak hladna.skusala som hocijake diety ale ani pri jednej som nevydrzala tak dlsie jak teraz pri dukanovej diete,za 2 mesiace mam 10 kil dole

peto9
4. dec 2012

Mozem sa spytat mozem uzivat lieky Raspberry Ketone ak mam len 15 rokov ? 🙂

jojomama
7. dec 2012

Ahoj baby, tiez som sa zaujimala o tento vyrobok a hladala som na internete vsetky mozne informacie. Dr. Oz je program voci, ktoremu mam doveru ale si myslim, ze strana womens health je podvod. Ja som si nedavno objednala tieto tabletky z anglicka za lepsiu cenu aj s postovnym a zajtra skusim s nimi zacat. Urcite sa nebudem prejedat a zapojim aj cvicenie.

jojomama
7. dec 2012

Mylne som sa domnievala, že píšem k téme Rasberry Forte alebo Maliny na chudnutie. Napriek tomu som si prave pozrela webovu stranku Rasberry Vital a myslim sim, že sú za ňou rovnakí podvodníci. Obrázky schudnutých ľudí majú posťahované z iných webových stránok. Napríklad Alena 32, je inde Angelou a Terka sa nachádza na inej stránke ako žena po operácii, aby schudla. Stačilo mi tieto obrazky hodiť do Googlu. Fakt, že tu nie sú obchodné podmienky, adresa alebo zákaznícka telef. linka a cena 10 Euro je asi príliš nízka, aby sa človek namáhal získať peniaze spať.
Ako som spomínala, objednala som si Rasberry Forte, čo je podľa informácií ukázaných na stránkach Dr. Oza chudnutie pomocou hormonu, ktorý reguluje ukladanie tukov a funkciu metabolizmu. Ak som spravne pochopila, štíhli človek má dostatok tohto hormonu a preto, čo zje aj spáli. Tučný človek ho má menej a namiesto spalovania, telo začne ukladať všetku energiu, lebo je v strese z nižšieho príjmu potravy. Z toho vyplýva, že príjem kalórií sa musí znížiť a tento hormón len pomáha uviesť spaľovanie do rovnováhy.
Uvidím, ako to bude na mňa vplývať a podelím sa o moje skúsenosti priebežne.
Držte sa a nedajte sa ogabať.

jojomama
7. dec 2012

ospravedlňujem sa za preklepy a chyby, hlavne raspberry keton a k doplneniu, hormón sa volá adiponectin
ďakujem za pochopenie

bronia13
7. dec 2012

@jojomama hm ja som tiez kupila tabletky co reklamoval Dr. Oz - coffee jadireka ci tak nejak, neschudla som ani len 1 kg.... sestra terazkupila s tymi malinami a este nieco co Oz pisal tak uvidime ci jej to pomoze. ja som nedavno kupila take lieky nejak Oxy ci tak nejak, boli drahe asi 45$ ani nie na mesiac, tak isto som ani len 1kg nezhodila... chodim cvicit ako diva 5-6 krat v tyzdni,hm na vahe ani 1 kg dole ale ludia co ma nevideli od leta tak povedali ze vyzeram ovela lepsie, ze poznat ze cvicim, cvicim 5-6 kr at v tyzdni minimalne po hodine uz skoro 2 mesiace, takze neviem ci nejake tie liekjy funguju ci nie, ja som ich uz za tie roky ankupila tolko, kazde nove popularne a sup uz som ich aj kupovala, dokonca jedny zo SK na predpis!!!!!!!!!! nezabrali ani tie, jedine co mi myslim raz trosku pomohlo je to Aili ci Alli no nemozem to za otca najst na nete, ale to su jedine dietne tabletky ktore su tu ako sa povie "povolene" s FDA (jedlo a drohy administrativa) neviem co to je na SK, uz to mam je to www.myalli.com tak sa volaju Alli...idem este raz ich kupit a vyskusat 😨 🙄

jojomama
8. dec 2012

@bronia13 Ahoj, tiež som počula o Alli, keď som bola v Anglicku dosť ich tam lekárnici odporúčali, ale cena ma vždy odradila. Budem zvedavá ako pokračuješ. Ja mám ešte stále zopár zdravotných problémov po pôrode aj štítna žľaza mi nefunguje dobre a to všetko má vplyv na chudnutie. Donkonca som sa objednala na hypnózu, lebo trpím chronickou únavou. To že chodíš cvičiť 6 x týždenne je super a určite si si dobre vyformovala postavu a možno sa ti tvorí viac svalstva, čiže to môže byť dôvod, prečo sa ti zdá, že nechudneš možno tak rýchlo. Tak či tak, držím palce.
Ja začínam len dnes a beriem aj spirulinu s raspberry ketons, vynechávam sladké, chleba a viac menej delím stravu. Sestra už schudla len cvičením a delenou stravou okolo 25kg, ale má problém pokračovať a hlavne zhodiť bruško. Ja som si naplánovala kombináciu plávania a pilátes.
Držím ti palce a daj vedieť, ako pokračuješ. 🙂 😉

jojomama
8. dec 2012

@peto9 Ahoj, radšej sa porad so svojim lekárom alebo v lekárni. V tvojom veku sa deje veľa zmien v tvojom tele, hlavne hormonálnych a preto ti len odborník môže poradiť. Na druhú stranu, keď máš viac tuku okolo bruška tukové bunky, ktoré sa tvoria v puberte sa oveľa ťažšie zhadzujú v dospelosti. To je práve spôsobné hormonálnymi zmenami v tvojom tele a to hovorím, z vlastnej skúsenosti. Určite by bolo super, ak by sa ti dal robiť nejaký šport, čo ťa baví. Pri ktorom zabudneš, že cvičíš a máš pocit radosti, čiže uvoľňuješ endorfim, čo ti navodzuje pocit uspokojenosti a šťastia. Len nerob nejaké hlúpe a drastické diéty, lebo teraz máš väčší príjem kalórií, čo je normálne. Z môjho laického úsudku v tých tabletkách nevidím problém pre teba, ale nie som kvalifikovaná, aby som ti ich odporúčila.
Napíš, ako si sa rozhodol. 🙂